Jak na věc


park hotel orlík cena

Chata Orlík – Speciální akce a slevy

    V zimním období je dostupná pěšky přes chatu Zlatá Hvězda, cca 15 minut, jak z autobusového nádraží, tak z parkoviště Zelený potok. Pro transport zavazadel je možné využít služeb místních taxi skútrů. V letním období je možné využít lesní cestu, která vede, až k chatě. Parkoviště pro 8 automobilů přímo u chaty.
    Jak zaplatit pobyt? pobyt ubytování Pobyt se hradí předem na náš účet 185080851/0600. Jako variabilní symbol použijte číslo faktury, kterou Vám zašleme e-mailem a která slouží jako potvrzení o rezervaci. Rezervace je platná teprve od okamžiku připsání částky na náš účet.
    již pouhých několik desítek kilometrů od Prahy na Vás čeká místo k prožití krásné dovolené plné báječných zážitků. V našem hotelu Panorama Vám nabídneme příjemné a klidné ubytování jen pár metrů od břehu přehrady. Okolí hotelu vybízí k procházkám, cyklistickým túrám a k projížďkám lodí. Nenechte si ujít překrásné scenérie přehrady a okolních lesnatých strání.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.


Modrý důl (ve vzdálenosti 2.91 km)

    100m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. V zimním období je dostupná pěšky, v letním období je možné dojet autem až k chatě po lesní cestě. Přímo na chatě se nachází Orlík SPA: privátní sauna s vířivkou pro 4 osoby, společenská relaxační místnost s krásným výhledem do lesa, po dohodě možnost masáží a kurzů jógy. Restaurace zaměřená na českou kuchyň. Koktejl bar s širokým výběrem nápojů otevřený do ranních hodin. Zdarma karaoke, stolní fotbálek, šipky, mnoho stolních společenských her, WiFi internet. Za poplatek zajistíme převoz sněžným skútrem. Parkování pro 8 automobilů přímo vedle chaty - mimo zimního období.
    Klasická horská chata Orlík se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - cca 600m od centra Pece pod Sněžkou. Orlík je situován na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí. Tato poloha zaručuje v zimním období nejlepší sněhově podmínky a v letním období sluneční paprsky až do podního večera. Chata se nachází v těsné blízkosti přibližovacího vleku z centra Pece pod Sněžkou na Javor, což ocení především lyžaři, kteří doslova nemusejí udělat krok pěšky. V okolí se nachází řada restaurací, barů a zábavy všeho druhu.
    Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.
    Sportovní možnosti a aktivity: cykloturistika, pěší turistika, golf, paragliding, jízdy na koních, tenis, lyžování, snowboarding, jízda se psím spřežením, lyžařské školy, wellness pobyt, bobová dráha, lanový park, bowling, kulečník


Ski areál Pec pod Sněžkou (ve vzdálenosti 1.42 km)

    Kola na místě bohužel půjčit nelze. Bude nás tam 50 a téměř polovina bude mít své vlastní kola. Takže je možné, že všichni cyklisté nebudou jezdit každý den.
    Nabízí Park Hotel Orlík kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Park Hotel Orlík na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Park Hotel Orlík můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Park Hotel Orlík z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.
    Chata Orlík disponuje 12 pokoji, v nichž se pohodlně vyspí až 47 hostů. Ti si mohou vybrat pokoje dvou kategorií. Levnější pokoje mají sociální zařízení na chodbě, ty dražší mají sociální zařízení vlastní. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní televizor, zvukovou izolaci a nový nábytek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00