Jak na věc


pardubická krajská nemocnice, a.s.

Cestujeme s Pardubickou kartou aneb Jak na to

     ...měli byste znát alespoň ty nejdůležitejší informace o použití Pardubické karty. Kde ji můžete dobít a kolik vás vlastně bude cestování stát? Štěstí přeje informovaným cestujícím!
         V areálu nabízeli různí stánkaři své zboží. Nejzajímavější byl stánek s čokoládovým nářadím. Některé kusy vypadaly opravdu k nerozeznání od zrezivělého železa.
     Pardubickou kartu již máte doma, z letáčků a internetu jste načerpali veškeré potřebné informace a můžete tedy vyrazit MHD do víru velkoměsta. Jak tedy cestovat s Pardubickou kartou?
    Na „ŠTĚDRÝ DEN“ (úterý 24.12.2019) jede MHD jako ve svátek a končí provoz mezi 18:00 – 19:00 hod. Poznámky "W", určující který spoj jede či nejede jsou uvedeny přímo v jízdních řádech jednotlivých linek.Ve večerních hodinách potom vyjedou mimořádné spoje na linkách 2, 5 a 6. Jízdní řád mimořádných spojů si můžete stáhnout zde.
     Pardubická karta je elektronický doklad, s nímž můžete zapomenout na papírové jízdenky. Je určena všem cestujícím pardubickou MHD, kteří chtějí cestovat výhodněji.


Užitečné tipy pro cestování s Pardubickou kartou

     Rozhodli jste se pro Pardubickou kartu? A víte, který její typ je pro vás ten nejvýhodnější? A jak postupovat, abyste ji brzy mohli nosit v peněžence? Vše vám vysvětlíme!
         Já jsem si vsadila až na poslední dostih na koně Orix, a to nejnižší možnou částku 50 kč.
     Víte, že na jednu Pardubickou kartu může cestovat více lidí? A že přestupy s kartou jsou příjemně výhodné? V sekci naleznete také tipy pro dlouhý život vaší karty a další užitečné informace.
         11. října 2015. Ten den bylo asi 9°C a docela jsme podcenili oblečení. Hejtman tam při slavnostním zahájení řekl: „Neexistuje špatné počasí ale špatné oblečení.“ Amen.
         Mám zážitek, vsadila jsem si, ale už bych nikdy nejela. Překážky na Velké pardubické jsou příliš obtížné a záludné, poraní se při tom spousta koní a mnoho i smrtelně. Existují i lepší koňské akce.
     Všechny úkony spojené s Pardubickou kartou se řídí oficiálním dokumentem, jehož plné znění naleznete v této sekci. Aneb trocha právních informací týkajících se Pardubické karty.


     Zhodnocení výletu: velká pardubická

         Celkem probíhalo osm dostihů. Nevěděli jsme, že před dostihem se soutěžící koně ukazují v malém amfiteátru vedle závodiště, kde si je mají sázející prohlédnout a tipnout si, zda je kůň v dobré kondici a vyhraje. Takže jsme vsadili na nejsympatičtější jméno. Petr vsadil, že druhý dostih (závod klisen) vyhraje Bugaboo (vsadil 105 kč). Myslím, že dojela poslední.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00