Jak na věc


panství velichov svatba cena

PANSTVÍ DOWNTON - 1. série Kolekce (3 DVD)

    Pozvěte své obchodní partnery, investory nebo dodavatele do stylového prostředí Velichova na jednání, školení, prezentace a další firemní akce. Stejně tak můžete na Velichově oslavit své narozeniny, výročí nebo jinou soukromou událost.
    Vychutnejte si dlouhé letní večery s Vašimi přáteli, rodinou, obchodními partnery u našeho grilu. Na panství máme příjemné venkovní posezení, daleko od rušného města, v soukromí vesnického prostředí.
    Nechte si od nás připravit svatbu na klíč v prostorech, které umocní Vaše romantické chvíle. Zajistíme kvalitní svatební hostinu včetně svatebního obřadu...
    Na Velichově máte také možnost ubytování. Útulné pokoje jsou Vám k dispozici, takže si můžete prodloužit zábavu do pozdních hodin. Kapacita ubytování je 40 osob.
    Působivé kostýmní drama Panství Downton, od scenáristy Juliana Fellowese (Gosford Park, Královna Viktorie), držitele Ceny Akademie™, se může pochlubit hereckými osobnostmi, jako jsou Hugh Bonneville, Maggie Smith, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Dan Stevens, Penelope Wilton, Jim Carter, Phyllis Logan, Siobhan Finneran, Joanne Froggatt, Rob James-Collier a Brendan Coyle. Svět Downtonu díky této hvězdné herecké sestavě překypuje nádherou a vášní.


Panství Downton (3/7 – I. řada)

    Maggie Smith, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Penelope Wilton, Joanne Froggatt, Michelle Dockery, Brendan Coyle, Siobhan Finneran, Dan Stevens, Ian Kelly, Theo James, Rob James-Collier
    Série Panství Downton se odehrává v Anglii v letech před první světovou válkou a nabízí spletité společenské drama. Rodina Crawleyových obývá své sídlo již po mnoho generací. Žije tu ale i její služebnictvo, které má také své plány a sny, někdy spřádá intriky a jindy na sebe žárlí. Někteří z nich jsou rodině věrni a službu na Downtonu berou jako svůj životní úděl, jiní jako pouhou zastávku na cestě za lepší budoucností, za láskou nebo jen za dobrodružstvím. Zatímco služebnictvo zná spoustu rodinných tajemství, panstvo o svých zaměstnancích neví skoro nic. Přes všechny vášně zuřící pod povrchem je panství přístavem bezpečí, klidu a pořádku. Na první pohled se zdá, že to tak zůstane navěky. Nikdo z jeho obyvatel netuší, že se jim nad hlavami pomalu stahují válečná mračna.


Panství Downton (7/7 – I. řada)

    Aby toho nebylo málo, je Vám k dispozici tenisový kurt, kulečník, dámský dobový kočár, jedno z prvních vyrobených aut – Daimler 1895, golfový vozík, historický vláček, na kterém si můžete udělat projížďku po Velichově a pořádně to u nás roztočit. Pro děti jsme postavili dvě nové dětské hřiště. Více na stránce Zábava a atrakce

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00