Jak na věc


panství velichov svatba cena

TORA! TORA! TORA! Prodloužená japonská verze (Blu-ray)

    Nechte si od nás připravit svatbu na klíč v prostorech, které umocní Vaše romantické chvíle. Zajistíme kvalitní svatební hostinu včetně svatebního obřadu...
    Maggie Smith, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Penelope Wilton, Joanne Froggatt, Michelle Dockery, Brendan Coyle, Siobhan Finneran, Dan Stevens, Ian Kelly, Theo James, Rob James-Collier
    Působivé kostýmní drama Panství Downton, od scenáristy Juliana Fellowese (Gosford Park, Královna Viktorie), držitele Ceny Akademie™, se může pochlubit hereckými osobnostmi, jako jsou Hugh Bonneville, Maggie Smith, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Dan Stevens, Penelope Wilton, Jim Carter, Phyllis Logan, Siobhan Finneran, Joanne Froggatt, Rob James-Collier a Brendan Coyle. Svět Downtonu díky této hvězdné herecké sestavě překypuje nádherou a vášní.
    Pozvěte své obchodní partnery, investory nebo dodavatele do stylového prostředí Velichova na jednání, školení, prezentace a další firemní akce. Stejně tak můžete na Velichově oslavit své narozeniny, výročí nebo jinou soukromou událost.


Panství Downton II (3/11 – II. řada)

    Série Panství Downton se odehrává v Anglii v letech před první světovou válkou a nabízí spletité společenské drama. Rodina Crawleyových obývá své sídlo již po mnoho generací. Žije tu ale i její služebnictvo, které má také své plány a sny, někdy spřádá intriky a jindy na sebe žárlí. Někteří z nich jsou rodině věrni a službu na Downtonu berou jako svůj životní úděl, jiní jako pouhou zastávku na cestě za lepší budoucností, za láskou nebo jen za dobrodružstvím. Zatímco služebnictvo zná spoustu rodinných tajemství, panstvo o svých zaměstnancích neví skoro nic. Přes všechny vášně zuřící pod povrchem je panství přístavem bezpečí, klidu a pořádku. Na první pohled se zdá, že to tak zůstane navěky. Nikdo z jeho obyvatel netuší, že se jim nad hlavami pomalu stahují válečná mračna.
    Aby toho nebylo málo, je Vám k dispozici tenisový kurt, kulečník, dámský dobový kočár, jedno z prvních vyrobených aut – Daimler 1895, golfový vozík, historický vláček, na kterém si můžete udělat projížďku po Velichově a pořádně to u nás roztočit. Pro děti jsme postavili dvě nové dětské hřiště. Více na stránce Zábava a atrakce
    Na Velichově máte také možnost ubytování. Útulné pokoje jsou Vám k dispozici, takže si můžete prodloužit zábavu do pozdních hodin. Kapacita ubytování je 40 osob.
    Vychutnejte si dlouhé letní večery s Vašimi přáteli, rodinou, obchodními partnery u našeho grilu. Na panství máme příjemné venkovní posezení, daleko od rušného města, v soukromí vesnického prostředí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00