Jak na věc


paměťové pěny

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

    V této kategorii naleznete levné matrace z paměťové pěny 200 x 80 cm, které odpovídají velikosti menšího lůžka. Vybírat můžete podle tuhosti od měkčí až po tvrdší matrace. Tvrdost matrací je dána výběrem materiálů při výrobě, které dohromady doplňují jednotlivé vlastnosti. Profilování matrací z paměťové pěny 200 x 80 cm zajišťuje dokonalé odvádění vlhkosti z jejího povrchu, i dokonalou bodovou elasticitu.
    Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní paměťové pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.
    Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.


Matrace z paměťové pěny 200 x 80 cm

    Při výběru lůžka pro váš spánek dbejte zejména na kvalitu. Matrace postele by měla být pohodlná a hlavně ze správných materiálů. Kromě pocitu z matrace také však berte ohled na váš zdravotní stav, věk a proporce těla. Všechny tyto faktory musíte zohlednit předtím, než se rozhodnete pro koupi matrace. Starší lidé si například jistě zamilují matrace pro seniory v kombinaci s vyšší postelí, která jim umožní pohodlnější vstávání. Možností pro koupi lůžka je mnoho, nedejte se proto zlákat neseriózními nabídkami a kupujte vždy kvalitní matraci v kombinaci s vhodným roštem a odpovídajícím postelovým rámem.
    Díky svému složení se dokáže paměťová pěna přizpůsobit jednotlivým partiím vašeho děla. Vytvoří tak skvělou oporu páteře a zároveň ideální bodovou elasticitu. Naše levné matrace z líné pěny 200 x 80 cm můžete vybírat i podle tuhosti, která je dána kombinací různých vhodných materiálů. Je tak docíleno optimálního přizpůsobení matrace, jak ji někdo chybně nazývá madrace, vůči celému tělu.
    Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.
    V této matraci 200 x 80 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.


Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

    Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00