Jak na věc


palpitace srdce ve spánku hubnutí

Etiopatogeneze (příčina a mechanizmus onemocnění)

    Tedy i zdravý člověk může pocítit bušení srdce. Můžeme mít pocity „srdce v hrdle“, nebo naopak „srdce v kalhotách“. Můžeme vnímat, že se nám srdce rozskočí, nebo že vůbec nebije.
    Jednorázový pocit bušení či přeskakování srdce často pramení z aktuálního psychického nebo fyzického výkonu. Netrénovaný jedinec tento projev může zaznamenat ve vypjaté situaci.
    Uvedené články a rady nemohou nahradit osobní návštěvu lékaře, či kvalifikovaného terapeuta, protože TOTOŽNÉ ONEMOCNĚNÍ MŮŽE MÍT ROZDÍLNÉ PŘÍČINY. Články a rady nám však mohou ukázat možné cesty, jakými lze usilovat o své zdraví.
    Na začátek si řekněme, že srdce tlouci musí a bušení se může objevit jak ve chvílích radostných, tak i v situacích, které nám mohou být nepříjemné. Srdeční aktivita pouze kopíruje naše aktuální potřeby.
    Moderní medicína vyniká především v rozkrývání příčin tělesných, k čemuž využívá přístrojového vyšetření na EKG – elektrokardiogramu.
    459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek


Byliny podle lidového léčení

    Přehlíženou, ale nejčastější situací, kdy se může srdce chovat pro nás podivně, jsou emočně a stresově vypjaté momenty, popřípadě jejich opakované prožívání v mysli.
    Pomineme situace, při kterých má naše srdce důvod se takto chovat, a zaměřme se na stavy, kdy reaguje neadekvátně podmínkám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00