Jak na věc


paintball zbrane military

PAINTBALL KULIČKY OD 1KČMASKÁČOVÝ KOMPLET NA PAINTBALL ZA 70 KČ

    V ceně půjčovného paintballu je zapůjčení zbraně i se vzduchovou lahví, masky s termosklem, rukavice a chrániče na krk. Vy potřebujte na paintball už jen dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi. Nabízíme Vám také možnost zapůjčení maskáčového kompletu, který Vám perfektně poslouží jako ochranný oděv při paintballové hře. Nemusíte se tak vůbec dělat starosti s čistěním Vašeho vlastního oblečení! Paintball je jedinečná zábava, kterou si prostě zamilujete!
    Máte rádi adrenalin? Chcete prožít nevšední zážitek? Plánujete narozeninové překvapení nebo firemní večírek?Přijďte si k nám zahrát Paintball! Vezměte své kamarády či kolegy z práce a užijte si u nás perfektní zábavu plnou napětí a aktivního pohybu. Nabízíme Vám hraní paintballu na našich hřištích v okolí měst Liberec, Česká Lípa a Mladá Boleslav.
    V průběhu, kdy se snažíte vyhrát nad druhým týmem, Vám z Vašeho souboje naši organizátoři pořídí fotky a video, které po zpracování budete mít k dispozici na našem Facebooku - Paintball Liberec, případně Vám jej zašleme. Památku na váš adrenalinový zážitek považujeme za velmi důležitou a máte ji od nás zcela zdarma :-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00