Jak na věc


pařížské rohlíčky s kokosem video

Milujivareni.cz - Recepty, online kuchařka, škola vaření

    Příprava krému: Máslo vyšleháme se 100g cukru. Nad párou šleháme vejce se zbylými 100g cukru a s vanilkovým cukrem. Po 5 minutách šlehání přidáme kakao. Směs necháme vychladnout a potom ji spojíme s vyšlehaným máslem.
    2 hrnci přiveďte k varu vodu a postavte na něj ohnivzdornou misku tak, aby se dnem nedotýkala hladiny. Dejte do ní vejce, krupicový cukr a kakao a vyšlehejte na krém. Až trochu vychladne, zašlehejte do něj máslo. Krém dejte vychladit. Upečené rohlíčky rozložte na tác nebo talíře.
    3 Část krému dejte do cukrářského sáčku a rychle ho nastříkejte na rohlíčky – krém v rukou rychle povoluje a má pak tendenci stékat. Ozdobené rohlíčky opět důkladně vychlaďte (můžete je i nechat trochu namrazit) a pak je smočte v čokoládové polevě.


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    V hrnci rozpálíme olej, a smažíme na něm 3 oloupané a nasekané cibule s na kostičky nakrájenou slaninou, dokud nezezlátne. Pak přidáme maso nakrájené na kostičky, koření, pomerančovou kůru a čtvrtou cibuli, do které vmáčkneme hřebíček. Zalijeme vínem a stejným množstvím vody, dochutíme solí a pepřem. Pomalu dusíme pod podkličkou 2 hodiny. V polovině dušení vhodíme do hrnce olivy bez pecek. Před půodáváním vyndáme koření, bylinky a cibuli s hřebíčkem.
    1 Předehřejte troubu na 150°C, plech potáhněte papírem na pečení. V míse smíchejte vejce, ořechy, cukr a hladkou mouku. Promíchejte, směsí naplňte cukrářský sáček (nebo sáček z pevného igelitu s ustřiženým rohem) a přímo na plech tvarujte rohlíčky. Pozvolna je pečte do světle hnědé barvy, trvá to asi 20 minut. Rohlíčky by měly být upečené, ale stále pružné. Ještě zatepla je sundejte z plechu a nechte vychladnout.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Suroviny Cukr vanilka, Máslo čerstvé, Čokoláda na vaření mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.


Nejlepší pařížské rohlíčky postup přípravy receptu:

    „Tohle cukroví od mé kamarádky peču každoročně. Pro jeho bezkonkurenční chuť i vzpomínky – na pařížských rohlíčkách (a masovém vývaru) jsem před pár lety prožila období po porodu,“ prozrazuje editorka Šárka Hamanová.
     Příprava krému: Máslo vyšleháme se 100g cukru. Nad párou šleháme vejce se zbylými 100g cukru a s vanilkovým cukrem. Po 5 minutách šlehání přidáme kakao. Směs necháme vychladnout a potom ji spojíme s vyšlehaným máslem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00