Jak na věc


půjčovny lyží jaroměř

Pánské a dámské kostýmy k zapůjčení

    Nyní můžete jít na každou akci v jiném kostýmu a oslnit tak všechny své známé i neznámé v okolí! Půjčujeme kostýmy za cenu od 190 Kč za den! Kostým si můžete důkladně prohlédnout, vyzkoušet a zarezervovat si ho v naší půjčovně na Praze 1. Do naší půjčovny kostýmů se dostanete velmi snadno. Nachází se v blízkosti metra a tramvajových zastávek na Václavském náměstí. Kostýmy rezervujeme bezplatně dva dny před zapůjčením. Pokud si budete přát zarezervovat kostým dříve, je nutné uhradit předem půjčovné (bez zálohy). A to buď hotově v naší půjčovně na Praze 1, nebo převodem na náš bankovní účet číslo: 2000118577/2010. Pokud si zvolíte druhou variantu placení půjčovného, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno, datum vypůjčení a kontaktovat nás o provedené platbě.


Halloweenské kostýmy k zapůjčení

    V naší půjčovně kostýmů na Praze 1 najdete kostýmy na karneval a maškarní bály, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou párty, hororovou párty, upíří, vampíří nebo zombie strašidelný večírek, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou nebo námořnickou párty. Půjčujeme i čertovské kostýmy, andělské kostýmy, kostýmy pro klauny a klaunice. Půjčujeme také retro a disko kostýmy, hippie kostýmy a kostýmy na filmovou nebo pohádkovou párty, na mexickou, indiánskou a kovbojskou párty. Dále nabízíme kostýmy na večírky historické (například ve stylu pravěku, starověkého Říma, baroka, 30. let, 60. let, 70. let a 80. let.), nemocniční, doktorské a madic párty, pivní slavnosti a oktoberfest, lesnické bály, kostýmy svatých mužů i žen. Půjčujeme velké množství vtipných kostýmů a maskotů.Objevíte u nás také různé druhy dámských i pánských uniforem. Například uniformy pro zdravotní sestřičky, uniformy pro doktory uniformy pro školačky, uniformu pro sekret
    1 den: od 190,- do 450,- Kč2 dny: od 250,- do 500,- Kč3 dny: od 400,- do 650,- KčVíkend: od 350,- do 600,- Kč*Víkend = zvýhodněná sazba od pátku do soboty nebo pondělí a také přes státní svátky.
    Naše půjčovna kostýmů Praha má pro Vás jednoduchý návod, jak si půjčit naprosto dokonalý kostým na párty, oslavu, karneval nebo firemní či školní večírek!


Co najdete v naší půjčovně kostýmů

    3) Kostým si můžete vyzkoušet, vyzvednout či ho vrátit na naší adrese na Praze 1 kdykoliv v otevírací době (včetně soboty). V naší půjčovně si můžete ke každému kostýmu dokoupit také spousty doplňků. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, falešnou krev a jizvy, falešné zbraně, péřová boa, cigaretové špičky, rukavičky a spousty jiných.Pokud si budete kostým půjčovat v pátek, půjčovné je za zvýhodněnou víkendovou sazbu! Cena zůstává stejná jak při vrácení v sobotu tak i při vrácení vypůjčeného kostýmu následující pondělí.K ceně půjčovného si účtujeme 500,- Kč vratnou zálohu na každý zapůjčený kostým. Tu Vám vrátíme zpět v plné výši po vrácení celého, neporušeného a významně neznečištěného kostýmu.Nechceme Vás zatěžovat po bouřlivé párty nebo večírku žádnými zbytečnostmi, a proto je každý zapůjčený kostým čištěn a žehlen na naše náklady!Otevírací doba půjčovny:Po - Pá: 10:30 - 18:30Sobota: 12:30 - 18.30Ceník půjčovného:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00