Jak na věc


půjčovna luxusních aut praha

Halloweenské kostýmy k zapůjčení

    Pokud sháníte sexy kostým pro zpříjemnění večera, nebo na sexy kostýmovou párty, máte u nás z čeho vybírat!
    V nabídce máme kostýmy na karnevaly a maškarní bály, historickou párty nebo večírek, vánoční nebo jiné firemní večírky, havajskou párty, na večírek ve stylu prohibice, pirátskou nebo námořnickou párty, halloweenskou párty, upíří, vampííří zombie strašidelný večírek. Také velké množství zvířecích a vtipných kostýmů. Pokud hledáte kostýmy filmových hvězd nebo bájných starodávných bytostí, přijďte k nám a budete mít z čeho vybírat!
    Ceny za půjčení kostýmu:1 den.......................190 - 450 Kč2 dny.......................250 - 500 Kč3 dny.......................400 - 650 KčVíkend ....................350- 600 Kč+ 500 Kč vratná záloha na každý kostým, která se musí složit v hotovostiVíkend = (pá-so, pá-po), státní svátky
    KROK 3: Pak už jen stačí složit zálohu (500,- za každý kostým) v den, kdy si kostým půjčujete a vyrazit na večírek!


Karnevalové kostýmy k zapůjčení

    V naší nabídce kostýmů k zapůjčení pro pány, dámy i pro děti máme velké množství tématických karnevalových kostýmů.Kostýmy velikonoční, čarodějnické, havajské kostýmy, disko kostýmy, filmové kostýmy, historické kostýmy, kostýmy jeptišek a kněží, kostým jeskynního muže a ženy, klaunské kostýmy, kovbojské kostýmy, pirátské i námořnické kostýmy pro pány, dámy i pirátské kostýmy pro děti, kostýmy na prohibice párty. Kostýmy pro gangsterky a mafiány, upíří, vampíří kostýmy, zombie kostýmy, kostýmy pro čarodějnice, kostýmy pro nejmenší děti, zvířecí kostýmy pro holky, kluky i pro dospělé. Indiánské kostýmy pro všechny generace, kostýmy filmových a pohádkových hrdinů, andělské a čertovské kostýmy, vánoční kostýmy, vánoční kostýmy pro děti.
    Všechny možné uniformy - například pro sestřičky, školačky, sekretářky, pro vězně, trestance a vězeňkyně, uniformy pro kadetky a vojandy, vojáky a letce, uniformy pro letušky, námořnické uniformy, policejní uniformy, Pánské i dámské sexy kostýmy, sexy vánoční kostýmy, sexy kostýmy pro sestřičky, sexy kostýmy pro jeptišky, sexy uniformy, sexy kostýmy pro pirátky, sexy kostýmy pro zpěvačky a tanečnice, sexy kostýmy zajíčků, sexy kostýmy pro školačky, sexy kostýmy pro letušky, sexy kostýmy pro vojandy, policajtky, sexy kostýmy pro námořnice, sexy kostýmy pro gejši, sexy kostýmy pro vězeňkyně a sexy pohádkové i historické kostýmy.
    Chystáte svému dítěti karnevalovou oslavu narozenin? Pro děti máme k dispozici kostýmy zvířátek, uniforem, pohádkových postav a velkých filmových hrdinů. Přijďte k nám do půjčovny a vybírejte z několika druhů roztomilých dětských oblečků!


CO NABÍZÍME K ZAPŮJČENÍ A K PRODEJI

    Ať už se chystáte na filmovou párty, pirátskou párty, párty ve stylu zpátky do minulosti v Hippie kostýmech, havajskou párty, historickou párty, či hledáte kostým pro děti na různá představení a besídky, zaručeně si u nás vyberete!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00