Jak na věc


půjčovna dodávek praha

Karnevalové kostýmy k zapůjčení

    Otevírací doba je ve všedních dnech od 10:30 do 18:30.Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu na adresu info@pujcovnakostymupraha.com nebo telefonicky na čísle +420 222 230 537.
    V současné době nabízíme přes 500 různých kostýmů a svou nabídku stále rozšiřujeme.Nemusíte se ale bát, s výběrem kostýmu Vám pomohou naši odborníci a dají si záležet na tom, aby Vám to určitě co nejvíce slušelo! Obléknete u nás na párty i jiné akce celou rodinu, partu přátel, či třídu na poslední zvonění.Naše půjčovna kostýmů nabízí kostýmy na maškarní, karnevaly, masopusty, historické párty ve stylu bájných postav nebo dekád či jiných období, vánoční nebo jiné firemní večírky, havajskou párty, westernový karneval, disco a retro párty, na večírek ve stylu mafiánů a prohibice, pirátskou nebo námořnickou párty, halloweenskou párty, upíří, vamp nebo zombie párty, strašidelný či hororový večírek, zvířecí párty, kostýmy na filmovou či sexy párty. Prostě kostýmy na jakoukoliv akci v průběhu celého roku.


Kemp Mohelnice-skvělá lokalita a vybavení

    Vzhledem k velkému množství námi nabízených dětských kostýmů můžete uspořádat pro svou ratolest také karnevalovou oslavu narozenin. K dispozici Vám budou kostýmy zvířátek, uniforem, pohádkových postav a velkých filmových hrdinů. Děti si mohou vybrat z roztomilých, slušivých nebo strašidelných kostýmů.Kostýmy si u nás lze půjčit již od 190 Kč za den a pokud spěcháte, není potřeba dělat předem rezervaci kostýmů. Můžete si vybrat z aktuální nabídky půjčovny. Kostýmy máme ve větším množství a ve většině případů i v různých velikostech.
    Zde najdete jen kvalitní profesionální stroje, které jsou vždy v perfektním stavu připraveny k použití.Nabídka strojů se neustále rozšiřuje dle Vašich požadavků.
    Sleva 15 % při objednávce a platbě výpůjčky do konce března 2019. Výhodnější už to nebude ! Zvol si v objednávc platbu předem a do poznámky napíšeš FIRST MOMENT.
    Příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místním kiosku a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení.


Hanušovice - už jen plastové kánoe

    Kostým si ale samozřejmě můžete také zarezervovat na našich internetových stránkách, telefonicky nebo prostřednictvím mailu. Kontaktní údaje najdete zde.Doporučujeme však kostýmy spíše vyzkoušet. Některé velikosti nemusí odpovídat klasické konfekční velikosti a nemusí tak odpovídat Vašim požadavkům. Naše půjčovna se nachází na Václavském náměstí č. 807/64 - v blízkosti stanice metra Muzeum či Můstek nebo tramvajové zastávky Václavské náměstí či Muzeum (tramvaj 11, 3, 9, 14, 24).V naší půjčovně můžete zakoupit i velké množství doplňků ke kostýmům a kromě těchto kostýmových doplňků u nás najdete také dekorace na narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, strašidelné nebo naopak vtipné párty a také velké množství originálních dárků a dárečků.
    Už Vás nebaví shánět po obchodech různé rekvizity a doplňky a tvořit si z nich kostým na párty? Nebo nosit na akce pořád jeden a ten samý kostým? Přijďte se podívat do naší půjčovny kostýmů v centru Prahy - z tolika překrásných dámských, pánských a dětských kostýmů, které Vám nabízíme, si nebudete moci ani vybrat!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00