Jak na věc


přivýdělek k předčasnému důchodu

Důchody budou zvyšovány podle nových pravidel!

    Přivýdělek v důchodu není prakticky ničím limitován Lidé, kteří již dosáhli důchodového věku a pobírají starobní důchod (tzv. řádný), mohou i při jeho pobírání současně pracovat. Nejsou navíc limitováni ani výší výdělku ani druhem činnosti. Mohou pracovat jak na dobu určitou tak i neurčitou a mohou i při pobírání řádného důchodu podnikat, tedy vykonávat samostatnou výdělečnou činnost. Pokud senior pobírá starobní důchod v plné výši a přivydělává si přitom činností, která zakládá účast na důchodovém pojištění, může zažádat o zvýšení samotného důchodu.
    Jste senior a podnikáte? Máte nárok na vyšší důchod Ten se zvyšuje o 0,4 % z procentní výměry důchodu, tedy individuální složky, kterou má každý jinou dle předchozích výdělků, a to za každých 360 kalendářních dnů této činnosti.
    Pokud se příjemce důchodu rozhodne pobírat starobní důchod ve výši poloviny a přitom vykonává výdělečnou činnost zakládající účast na důchodovém pojištění, procentní výměra důchodu se zvyšuje o 1,5 % výpočtového základu za každých 180 kalendářních dnů výkonu této činnosti. Také o toto zvýšení si důchodce musí požádat a současně sdělit datum, od kdy požaduje opět důchod vyplácet v plné výši. 
    Líbí se mi, že Fair Credit je vůči klientům tolerantnější než jiné podobné společnosti. Navíc celý systém funguje elektronicky a díky tomu je vše jednoduché. Líbí se mi taky servis, který tam mám, třeba příprava na zkoušky u České národní banky. Fair Credit taky pořád vypisuje nějaké akce a mám možnost získat příjemné bonusy.


Vydělej si víc - přivýdělek - s Fair Credit

    Když se nám narodil Toník, bylo to pro mě hodně náročné. Fakt jsem měla co dělat, abych to všechno zvládla. Nejen péči o prcka, ale i o domácnost. Moc jsem toho nenaspala, ale to zná asi každá máma. Teď, když Toník povyrostl, už je to naštěstí mnohem lepší a já zase můžu častěji vyrážet mezi lidi. To mi na mateřské opravdu moc a moc chybělo.
    Už dva roky studuju na vysoké škole. První rok jsem se rozkoukával a snažil se vystačit s penězi od rodičů, ale od druhé roku už si přivydělávám. Vím, že naši moc peněz na rozhazování nemají, takže jsem odjakživa chodil na brigády. Už na střední.
    Provize ve výši 500 Kč za každý zprostředkovaný spotřebitelský úvěr, od kterého zákazník neodstoupí, a také 6–10% provize z výběru každé hotovostní splátky. Navíc často pořádáme řadu soutěží pro OZ a nabízíme další zajímavé nejen finanční bonusy
    Fair Credit pro mě ze všeho nejvíc znamená velmi příjemný přivýdělek. Spolu s platem pokladní si díky němu vydělávám víc, než je republikový průměr. A navíc mě to baví, stejně jako práce za pokladnou. Ráda totiž pracuju s lidmi, potkávám se s nimi a poklábosím. V obou svých pracích tak spojuju příjemné s užitečným.


Reklamní materiály máte u nás zdarma

    Přiznám se, že jsem ze začátku měla trochu obavy, že budu muset chodit někde po ulicích, vyptávat se neznámých lidí a dělat z nich klienty. Ale místo toho jsem od svého manažera dostala seznam stávajících zákazníků a ten si postupně rozšiřuju o jejich známé a další lidi, které mi doporučí. Je to fajn práce z domova, kterou jsem hledala. Vlastně jen povídání s lidmi, kteří mají občas větší, občas menší starosti, ale se kterými vždycky najdu společnou řeč.
    ,,V překladu to znamená, že má nárok na zvýšený důchod. Ten naši pracovníci dopočítají i zpětně. Neplatí tedy, že má nárok až od doby, kdy o toto zvýšení zažádá“, vysvětluje Renata Provazníková, mluvčí České správy sociálního zabezpečení. Doplatek lze však vyplatit nejvýše 5 let zpětně od data podání žádosti. ,,Zvýšení však nepřichází automaticky a lidé musejí o něj aktivně sami zažádat. Žádost mohou podat v jakékoli okresní pobočce České správy sociálního zabezpečení“, doplňuje Provazníková.
    Pro všechny naše obchodní zástupce máme připravený propracovaný systém školení, díky nimž hladce zvládnete odborné zkoušky a získáte potřebnou odbornou způsobilost. Navíc Vám zaplatíme veškeré náklady spojené jak s přípravou na složení odborné zkoušky, tak i se samotným výkonem zkoušky.


Minimální riziko s počátkem spolupráce

    Do důchodu jsem se těšil, ale bylo mi jasné, že s penězi to nebude úplně jednoduché. Sice žiju docela skromně, ale ještě občas rád vyrazím někam do zahraničí. Třeba s kamarády do Alp nebo na kola na Šumavu. Jenže takové výdaje už z důchodu dohromady nedám.
    Poptal jsem se na Fair Credit taky známých v okolí a někteří z nich si u něj taky půjčují. A jsou spokojení. Prý kvůli rychlosti při vyřizování a nižším splátkám. Tak jsem se nechal přesvědčit a vyzkoušel to. Byl jsem příjemně překvapený, jak to funguje. Přivýdělek závisí na mém vlastním výkonu, což mi vyhovuje. Je to ideální práce pro důchodce. Těší mě i vzájemná důvěra, protože na tom jsem si vždycky zakládal i v původní práci.
    Fair Credit nabízí všem obchodním zástupcum tablet i pro soukromé účely a výhodný telefonní tarif; velkou podporou je také manažer, který má na starost jen tak velké území, aby se mohl dobře věnovat všem svým OZ.
    Lukáš si s Fair Creditem vydělá 16 000 Kč měsíčně. Má na starosti 90 zákazníků, pracuje 22 hodin týdně.
    Vytváříme vlastní kolekce dioptrických brýlí, které prodáváme z výroby přímo zákazníkům. Naše kolekce se dají koupit pouze v našich kamenných optikách a skrze naše poradce. Garantujeme doživotní záruky na brýlové obruby.


Zuzana26 let, na mateřské

    Všichni obchodní zástupci mohou v plné míře využívat marketingových tištěných a on-line materiálů, Fair Credit Vám nabídne maximální podporu (brožury, tištěné materiály, aplikace, ocenění pro ty nejlepší, workshopy a akce).
    A přiznám, že mi chyběly i peníze. Manžel má sice docela dobrý plat, jenže když je takový plat jenom jeden a navíc většinu z něj spolkne hypotéka, auto na leasing a spousta dalších plateb, už nám toho moc nezůstalo. Před rokem mi kamarádka řekla o Fair Creditu a jak si u nich můžu na mateřské přivydělat. Ukázalo se, že to není nic složitého. Jednoduše chodím za zákazníky, které jsem dostala přidělené, a povídám si s nimi. Vlastně je tonakonec docela příjemné – ráda si s lidmi povídám a pomáhám jim. Je to ideální práce z domova, při které si mohu přivydělávat hned od první chvíle, co jsem s tím začala.
    Peníze navíc se prostě hodí. O Fair Creditu mi řekl bývalý kolega z práce, který si takhle přivydělává už pár let a nestěžuje si. Provize dostává každý týden a má flexibilní pracovní dobu.
    Hledáte návody, jak si přivydělat na mateřské "dovolené"? Inzerujte zdarma to, co umíte nejlépe, ať už Vás baví ruční práce nebo chcete nabídnout své služby pro rodiny a děti.


Podívejte se co o nás říkají naši zákazníci

    Na trhu je spousta možností přímého prodeje. Lidé tímto způsobem nakupují kosmetiku, přírodní medicínu, potřeby pro domácnost a mnoho dalšího. Některé systémy i dobře fungují.
    Běžné podnikání je vždy spojeno s vysokou investicí a rizikem. U nás je potřeba počáteční investice, ale pokud se rozhodnete do tří měsíců spolupráci ukončit, vrátíme vám celý vstupní poplatek.


Máme přes šest stovek registrací! Děkujeme!

    U předčasného důchodu je přivýdělek omezen Pokud senior důchod nepobírá a vykonává po dosažení důchodového věku výdělečnou činnost zakládající účast na důchodovém pojištění, procentní výměra důchodu se zvyšuje o 1,5 % výpočtového základu za každých 90 kalendářních dnů výkonu této činnosti. Tímto způsobem se tedy procentní výměra důchodu navýší nejvýrazněji (6 % za 360 dní výdělečné činnosti). U předčasného starobního důchodu je však situace jiná. V tomto případě nesmí senior vykonávat žádnou výdělečnou činnost zakládající účast na důchodovém pojištění až do data dosažení důchodového věku. Může však vykonávat tzv. zaměstnání malého rozsahu, kdy rozhodný příjem nedosahuje 2500 korun za kalendářní měsíc, také činnost na základě dohody o provedení práce (DPP), pokud výše započitatelného příjmu v měsíci nepřesahuje částku 10 000 korun, nebo podnikat (vykonávat samostatnou výdělečnou činnost) v rozsahu, který nezaloží v daném kalendářním roce účast na důchodovém pojištění (tj. v roce 2016 do
    Jistě Vás nyní napadne otázka: „Co když se bude chtít zaregistrovat u Dedry také člověk, který si doposud nakupoval ode mě?“. Odpověď je snadná! Každý dostane při první objednávce své číslo, pomocí kterého může zaregistrovat nové prodejce. Vy pak získáte provize z výše jeho objednávek, ale nejen z jeho! Získáte provize i z dalších prodejců registrovaných pod ním. Tomuto způsobu prodeje se říká Multi Level Marketing. Zpozornili jste nyní, že jste už o tomto způsobu prodeje něco slyšeli a ne zrovna v dobrém slova smyslu? Pak je to dobře! Znamená to, že patříte k ostražitým lidem, kteří se nechtějí nechat napálit různými podvody, případně jinými formami tohoto systému. U Dedry Vám ale nic takového nehrozí! Více o Multi Level Marketingu se dočtete ZDE. Nezavrhujte ho, ani pokud jste se s ním již setkali u jiné firmy! Dedra nepožaduje žádné vstupní poplatky, žádné povinné odběry ani povinné hledání nových prodejců, jako některé jiné firmy!


1. Registrace u Dedry – slevy a marže až 30% z katalogových cen

    Zuzana si s Fair Creditem vydělá 10 000 Kč měsíčně.Každý týden jí práce zabere 12 hodin, stará se přitom o 55 zákazníků.
    Senioři, kteří si v důchodu přivydělávají i podnikáním, mají nárok na vyšší důchod. Většina z nich o tom však neví, protože nárok nevzniká automaticky. Musí o navýšení důchodu sami požádat. ČSSZ vyplatí peníze navíc i zpětně.
    Teď pracuju ve Fair Creditu, protože mi to nejvíce vyhovuje. Můžu si práci přizpůsobit svému rozvrhu, díky tomu ve škole nic nezameškám. Studium i obcházení klientů s přehledem zvládám. Je to super brigáda pro studenta , při které si přivydělám opravdu příjemný obnos měsíčně.
    Stačí uskutečnit takzvanou prvoobjednávku v jakékoliv výši. Důležité je uvést jméno a číslo koordinátora viz. zde po pravé straně. Bez toho Vás nemůžeme zařadit mezi naše prodejce a přicházíte tak o slevy a dárky za objednávky a další výhody.
    Ale představte si sami sebe v roli prodejce. Často musíte nejprve přesvědčit zákazníka, že váš produkt potřebuje a pak ho musíte přesvědčit, že je kvalitní, ale to se odráží na vyšší ceně.


Prodáváme to, co lidé skutečně potřebují

    U nás nebudete začínat z nuly. Hned na začátku spolupráce vám přidělíme kmen stabilních zákazníků, o který se budete starat a dále ho rozšiřovat. Díky tomu si budete moci ihned přivydělat, nebudete odkázání na shánění nových klientů.
    Společně se zbožím z Vaší první objednávky dostanete zdarma katalog a další předměty usnadňující prezentaci zboží Dedra lidem kolem Vás. Váš zisk pak tvoří rozdíl mezi Vaší nákupní cenou a cenou uvedenou v katalogu. Díky objednávkám od ostatních tak můžete mít snadněji zboží pro sebe se slevou až 30%. Vy ušetříte a na objednávkách od ostatních tuto část vyděláte. Není to snadné? Určitě si přečtěte také Praktický příklad spolupráce s Dedrou.
    Hledáme schopné, spolehlivé, komunikativní a pracovité lidi na vypisování dotazníků pro prosperující českou poradenskou společnost. Práce - brigáda je vhodná pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené, invalidní důchodce, nezaměstnané, zaměstnance, podnikatele i cizince žijící v ČR. Email - lulajs@seznam.cz. Velmi dobře placeno !


Lukáš22 let, student

    S Dedrou máte na výběr! Můžete si vyhledat svého prodejce a od něj nakupovat zboží za katalogové ceny. O nic víc se nemusíte starat. Pokud ale máte zájem o přivýdělek, nabízíme Vám několik možností! Pokud máte pochybnosti, zde je pro začátek stručný přehled informací:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00