Jak na věc


přihlášení do email o2

Opouštíte Benu lékárnu a přecházíte do sortimentu supermarketu Rohlik.cz.

    Rohlik.cz rozváží ve většině velkých měst a v jejich blízkém okolí. Mapu našeho rozvozu najdete zde. Stačí zadat svoji adresu a ihned se na obrazovce objeví, zda na adresu zavážíme a jaké jsou zde ceny dopravy. Pokud vám nejde do systému zadat adresa, kterou máme na mapě značenou jako rozvozovou, kontaktujte prosím zákaznickou podporu.
    Stejně jako lahve je možné vrátit basy. Basy přijímáme klasické plastové, sběr atypických bas u nás bohužel není možný. Záloha za vratnou basu Vám bude přičtena v kreditech na Váš zákaznický účet, stejně jako je tomu u vratných lahví.
    Kredity jsou virtuální měnou Rohlíku, díky které si můžete snížit cenu objednávky. 1 kredit má hodnotu 1 koruny. Počet kreditů najdete uvedený ve svém zákaznickém účtu. Pokud chcete kredity využít, stačí zaškrtnout políčko „Použít slevu XX kreditů“, které najdete pod platební metodou při dokončování objednávky. Cena se vám automaticky sníží o dostupné kredity. Kredity mají určitou dobu expirace, zpravidla se jedná o 1 měsíc, jejich platnost si můžete ověřit ve svém zákaznickém účtu v levém sloupci. Kredity, které získáte jako dárek, se nedají prodloužit. Kredity získané jako kompenzace za zpoždění či reklamaci si můžete 1x prodloužit prostřednictvím zákaznické podpory.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00