Jak na věc


přestavba z valnik na hákový kontejner

Nemrznoucí kapalina do chladičů (CS ANTIFREEZE G 11) 1l volně stáčený

    © 2019 JUDr. Jaroslav Bursík, advokátní kancelář, pod IČ: 69181560, č. ČAK 09822. Využíváme zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Jakékoliv užití, reprodukce, kopírování, další zpracování nebo úprava jakéhokoliv obsahu uveřejněného na internetových stránkách vz24.cz, včetně převzetí článků je bez našeho souhlasu zakázáno.
    Neváhejte se na nás obrátit, ať už máte jakýkoli model vozu. Máme zkušenosti z přestavbou na LPG malých vozů typu Renault Thalia, Škoda Fabia, Ford vision a dalších značek, ale i montáž LPG do větších vozů jako třeba Škoda Octavia, Superb, Renault Megan, Volkswagen golf. Provedli jsme přestavbu na LPG vozů BMW, Peugeot, Citroen, Toyota, Volvo, Hyundai, Mazda a dalších.
    Montáž LPG a přestavba na LPG jsou hlavní činnosti, které provádi firma B-LAND, s.r.o., Modletice 75, 25101, Modletice u Říčan / Partner: Autopůjčovna Praha, SEO Partneři
    Kromě montáže LPG zajišťujeme samozřejmě i následný servis nejen vozů, které přestavujeme my, ale také vozy, které upravili jinde. Každý vůz, který má za sebou montáž LPG by měl projít každoročně revizní prohlídkou. Pokud nemá majitel vozu záznam o prohlídce v příloze technického průkazu, může mít problém s provedením technické kontroly.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00