Jak na věc


přestavba na nosič kontejnerů

Jsme specialisté na tyto značky

    Tyto a mnohé další problémy systém pohonu na LPG nemá, poněvadž nejen palivový, ale i elektronický systém motoru zůstává zachován a samostatná řídící jednotka systému LPG pouze využívá sebraných dat původní elektroniky k řízení správného chodu motoru.
    Cena konečného provedení se může lišit pouze v případě montáže nadstandardních prvků, jako je např. systém emulace tlaku paliva (Volvo, GM . ..) nebo palivová nádrž s vyšším objemem, a to vždy po dohodě se zákazníkem.
    V roce 2010 jsme rozšířili naše portfolio poskytovaných služeb o LPG přestavby. Neustále rostoucí ceny benzínu nás motivovaly k zamyšlení, jak zlevnit provoz vysokoobjemových vozů, jejichž majitelé jsou našimi nejčastějšími zákazníky. Přestavba auta na plyn – LPG se z pohledu efektivity a spolehlivosti provozu jeví jako jasně nejlepší volba.


PŘEJÍT NA ANTÉNY A ZABEZPEČENÍ BUDOV

    Zajímá vás, jak dlouho bude LPG přestavba vašeho vozu trvat? Je to stejné pro všechny typy. Zabere za standardních podmínek jen jediný den. A na tu dobu vám můžeme půjčit auto. Podle typu vašeho motoru si zvolíte vhodnou technologii a rozhodnete, jak rozsáhlá přestavba bude. Naši technici vám poradí a doporučí alternativy. LPG přestavby probíhají v součinnosti s Vámi a Vy si stanovíte podmínky. Také umístění nádrže je na Vás – příčně nebo podélně, případně do prostoru rezervního kola. Díky této variantě zůstane zavazadlový prostor v původní velikosti. Nevíte si s přestavbou na LPG rady? Kontaktujte nás!
    Jestliže jsme tedy zvolili jako alternativní palivo LPG, vznikla logicky otázka, od jakého výrobce použít homologovaný systém. Nejen z patriotismu padla volba na českého výrobce systému Magic. Po důkladném seznámení a proškolení se napříč homolovanými LPG systémy jsme provedli průzkum spolehlivosti a hlavně funkčnosti déle etablovaných značek na trhu s pohonnými systémy LPG. Výsledkem však bylo pouze nenaplněné očekávání z provozních dat, možností elektronického nastavení a také zástavbových možností „premiových“ systémů. 
    Posledním a zřejmě zásadním pohledem je rovněž i ekonomika provozu, kde na plné čáře vítězí LPG, jelikož ceny obou zde srovnávaných paliv jsou diametrálně odlišné, přičemž lze konstatovat, že prodejní ceny LPG se dlouhou dobu pohybují na cca 50 % cen benzinu, zatím co cena Ethanolu této hladiny není schopna vzhledem k výrobním nákladům dosáhnout.


CENÍK PŘESTAVBY LPG (SYSTÉM LPG MAGIC G4)

    Přestože přestavba na pohon E85 je výrazně jednodušší a levnější cestou, je toto hledisko dle našeho úsudku krátkozraké. Již v horizontu jednoho roku provozu se projevují záporné vlivy tohoto paliva na životnost motoru a celé palivové soustavy, což je však u přestavby vozidel na LPG zcela vyloučeno, neboť je původní palivová soustava oddělena od soustavy LPG.
    Dalším problematickým bodem pohonu na E85 je fakt, že pokud má být přestavba na tento druh pohonu provedena kvalitně, musí být proveden zásah do originálního řídícího softwaru motoru, což není z hlediska jakýchkoli záruk, či pozdější případné diagnostiky závad, zcela žádoucí, neboť žádný diagnostický přístroj není koncipován tak, že je schopen pracovat s těmito změnami.
    Zařízení pro LPG přestavby dodávají přední evropští výrobci. Zaručují spolehlivost a bezpečnost provozu. Využijte palivo, které je levné a počáteční investice se vám rychle vrátí. K dalším výhodám patří tichá jízda a nízké opotřebování motoru. Máte jakýkoliv dotaz k LPG přestavbě? Kontaktujte LPG servis Plzeň!


KOLIK VÁS LPG PŘESTAVBY BUDOU STÁT?

    Když se zákazník rozhodne pro plyn do auta, je pro nás velice důležitá i estetičnost zástavby, kterou jsme schopni dosáhnout zejména tím, že disponujeme servisními daty a dlouholetými zkušenostmi s technickým provedením značek automobilů, na které se primárně soustředí naše pozornost. Toto se týká hlavně originální elektrické instalace v motorovém prostoru, kdy vyhledáme nejvhodnější místo pro napojení. Místo, které vyhovuje z pohledu možného následného poškození prodřením či oxidací. Toto napojení provádíme pomocí samoletovacích vodotěsných spojek, které jsou zárukou téměř ideálního spoje elektrického kabelu bez použití dalších činidel. 
    Konečně jste přišli na to, že na ceny benzinu se nedá spolehnout? Máte pravdu. Doba si žádá razantní rozhodnutí. Přejděte na palivo LPG. Nabízíme profesionální LPG přestavby, které provedeme rychle a vy budete překvapeni, za jak málo peněz se dá jezdit. Palivo LPG neboli zkapalněný propan-butan ještě neřeklo poslední slovo. Začínalo rozpačitě, ale dnes je už dostatečně početná síť čerpacích stanic, takže už nikde nezůstanete stát. Díky kombinaci s benzinem ujedete delší cestu než dříve – máte totiž dvě nádrže. LPG přestavby jsou efektivní cestou, jak jezdit výhodně.


LPG PŘESTAVBY – PRO JAKÉ VOZY SE HODÍ

    LPG přestavby zvládneme na starší i nejnovější auta. Podle typu motoru volíme charakter přestavby. Vy si rozhodnete, kolik do změny chcete investovat. Pokud máte starší vůz s karburátorem, použijeme centrální směšovač, případně řídicí jednotku. Jestliže má váš vůz motor s jednobodovým nebo vícebodovým vstřikem, namontujeme směšovač s řídicí jednotkou. Nejnovější vozy mají sekvenční vstřikování do každého válce. Součástí LPG přestavby pak bude elektronické ovládání trysek pro distribuci paliva LPG do každého válce. Umístění nádrže je také na vás. Vyberte si.
    Rozhodli jsme se tedy pro ekonomicky výhodnější, zástavbově rozmanitější, ale hlavně softwarově adaptabilnější český systém Magic, který reaguje na technické připomínky svých montážních středisek a je schopen poskytnout plnou technickou podporu v rychlosti a podmínkách, které nejsou ostatní zahraniční výrobci schopni dosáhnout.
    Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že přestavbou na LPG ušetří a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00