Jak na věc


přestavba kotle na šnekový podavač viadrus

Motorový olej Classic Meduna PT 10W40 1l stáčený

    Zajímá vás, jak dlouho bude LPG přestavba vašeho vozu trvat? Je to stejné pro všechny typy. Zabere za standardních podmínek jen jediný den. A na tu dobu vám můžeme půjčit auto. Podle typu vašeho motoru si zvolíte vhodnou technologii a rozhodnete, jak rozsáhlá přestavba bude. Naši technici vám poradí a doporučí alternativy. LPG přestavby probíhají v součinnosti s Vámi a Vy si stanovíte podmínky. Také umístění nádrže je na Vás – příčně nebo podélně, případně do prostoru rezervního kola. Díky této variantě zůstane zavazadlový prostor v původní velikosti. Nevíte si s přestavbou na LPG rady? Kontaktujte nás!
    Konečně jste přišli na to, že na ceny benzinu se nedá spolehnout? Máte pravdu. Doba si žádá razantní rozhodnutí. Přejděte na palivo LPG. Nabízíme profesionální LPG přestavby, které provedeme rychle a vy budete překvapeni, za jak málo peněz se dá jezdit. Palivo LPG neboli zkapalněný propan-butan ještě neřeklo poslední slovo. Začínalo rozpačitě, ale dnes je už dostatečně početná síť čerpacích stanic, takže už nikde nezůstanete stát. Díky kombinaci s benzinem ujedete delší cestu než dříve – máte totiž dvě nádrže. LPG přestavby jsou efektivní cestou, jak jezdit výhodně.


LPG PŘESTAVBA V PLZNI ZABERE STANDARDNĚ JEDINÝ DEN

    LPG přestavby zvládneme na starší i nejnovější auta. Podle typu motoru volíme charakter přestavby. Vy si rozhodnete, kolik do změny chcete investovat. Pokud máte starší vůz s karburátorem, použijeme centrální směšovač, případně řídicí jednotku. Jestliže má váš vůz motor s jednobodovým nebo vícebodovým vstřikem, namontujeme směšovač s řídicí jednotkou. Nejnovější vozy mají sekvenční vstřikování do každého válce. Součástí LPG přestavby pak bude elektronické ovládání trysek pro distribuci paliva LPG do každého válce. Umístění nádrže je také na vás. Vyberte si.
    Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že přestavbou na LPG ušetří a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!
    V roce 1881 byl Žižkov povýšen na město. Na přelomu století měl už Žižkov téměř 60 000 obyvatel a stal se tak třetím největším městem v Čechách. V roce 1922 se stal Žižkov součástí velké Prahy a v roce 1930 hustota osídlení dosáhla rekordního čísla – 900 obyvatel na jeden hektar. Ve čtvrti se nacházely čtyřpodlažní pavlačové domy technicky i morálně zastaralé, které doplňovaly honosné domy podnikatelů. V sedmdesátých letech dvacátého století začalo vedení Prahy uvažovat o radikální přestavbě celého Žižkova. Cílem bylo na místě starých nevyhovujících domů do konce roku 1980 postavit nové domy odpovídající svým vybavením tehdejším moderním standardům. Staré činžovní pavlačové domy byly strženy a nahradily je nové domy z panelů. Několik tisíc lidí bylo přestěhováno do nových bytů v jiných čtvrtích, například na sídliště Jižní Město.


Nemrznoucí kapalina do chladičů (CS ANTIFREEZE G 11) 1l volně stáčený

    Zařízení pro LPG přestavby dodávají přední evropští výrobci. Zaručují spolehlivost a bezpečnost provozu. Využijte palivo, které je levné a počáteční investice se vám rychle vrátí. K dalším výhodám patří tichá jízda a nízké opotřebování motoru. Máte jakýkoliv dotaz k LPG přestavbě? Kontaktujte LPG servis Plzeň!
    V roce 1870 byly v Praze zbourány městské hradby a na Žižkově započal čilý stavební ruch (stejně jako v Libni či Karlíně). Začaly se zde ve velkém stavět byty pro dělníky, kteří do Prahy přicházeli za průmyslem. Spisovatel Vladimír Neff ve druhé reportáži hovoří právě o době, kdy začal Žižkov vznikat. Uvažovalo se o dvou koncepcích, jak by čtvrť měla vypadat. Jednu koncepci vytvořil jeho dědeček Jan Neff, který chtěl udělat z Žižkova krásné město, převážila však představa stavitele Karla Hartiga, prvního žižkovského starosty. Ten podle Neffa prosazoval myšlenku Žižkova jako chudinské předměstské čtvrti s levnými byty. Dle něj totiž „divoká kopčitost“ terénu neumožňovala pravidelnou a pěknou architektonickou koncepci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00