Jak na věc


přeprava zásilek ppl

Chystáte se využít mezinárodní autodopravy k přepravě zásilky do zahraničí, či po České republice a nemůžete se rozhodnout koho oslovit?

    ADH Group, s.r.o. je tím správným partnerem pro přepravu zásilek po celé Evropě. Náklad vyzvedneme a dovezeme až do firmy vašeho zahraničního partnera. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou přepravu, naší dlouholetou specializací je mezinárodní přeprava zboží na východ do Ruska, Rumunska, Ukrajiny a bývalých států SNS. Jsme schopni zajistit celkový proces přepravy od vás, jako zákazníka, až ke končenému příjemci. Zajistíme vám mezinárodní i vnitrostátní přepravu, zařídíme celní papíry a nabízíme i uskladnění zboží v našich temperovaných skladech, které jsou hlídány bezpečnostní agenturou.
    Je ideálním způsobem přepravy pro větší i menší zásilky, u kterých není rozhodující doba přepravy, ale je kladen větší důraz na úsporu přepravních nákladů. Díky spolupráci s rejdaři a partnery v přístavech nabízíme širokou škálu spojení námořního spojení z a do celého světa, včetně kompletního servisu, doplňkových služeb v přístavech a následné dopravy zásilek do a z vnitrozemí.
    Konzultujeme a vyřizujeme všechny formality související s přepravou Vašich zásilek, jako jsou bankovní akreditivy, licence, ATA karnety, re-exporty, neutralizace dokumentů atd.
    Provozujeme více než 60 vozidel a o náš vozový park se pečlivě staráme. Stáří našich kamionů nepřesahuje 5 let a stáváme se tím spolehlivým partnerem pro mezinárodní přepravu. Reference našich dlouholetých klientů, kteří využívají služeb ADH Group, s.r.o. vám rádi poskytneme na vyžádání.


Plaťte jednoduše pomocí následujících nástrojů

    Výstražná samolepka "PŘEPRAVA KONÍ" trojúhelníkového tvaru výstražné dopravní značky s červeným orámováním.
    Nabízíme skladování krátkodobého a střednědobého charakteru, jedná se především o volné skladování v krytém skladu, ve střeženém objektu. Součástí uskladnění je i pojištění skladovaného zboží. Dále nabízíme i uskladnění zásilky v celním skladu s dohledem.
    Tak jednoduchá Vaše přeprava palet ještě nebyla! Stačí pouze zboží na paletě dobře zabalit a připevnit, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy, a to je celé. O zbytek se již postaráme my, profesionálové, kteří mají s doručováním palet spoustu zkušeností. Poslat paletu je díky nám vážně hračka.
    Díky našim dlouhodobým zkušenostem a znalostem z oboru zajišťujeme přepravní pojištění Vašich zásilek. Pojištění je určeno především vlastníkům zásilek (prodávající nebo kupující. Poskytujeme pojistné krytí rizika ztráty, zničení nebo poškození zásilky, pokud k němu došlo během přepravy, nakládky, vykládky a skladování.


Podrobné informace ke spedici - přeprava palet

    Přeprava palet / europalet s Cargo International funguje výhodně včetně služby vyzvednutí. Přeprava palet je vhodná pro objemnější zásilky. Přitom nehraje žádnou roli, zda Vy jste odesílatel nebo zda musí být zboží vyzvednuto u někoho jiného. Europaleta může být vyzvednuta kdekoliv v ČR i v zahraničí, místo vyzvednutí určujete pouze a jenom Vy. Termín vyzvednutí si taktéž volíte sami. Pokud nepožadujete výměnu palety či máte k dispozici pouze obyčejnou, pak volte přepravu na jednocestné paletě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00