Jak na věc


přenechám auto na splátky bez odstupného s notářsk

Přidejte váš inzerát typu: Přenechám leasing bez odstupného

    Leasing na auto se často využívá pro úvěrové financování vozidla. Platíte leasingové společnosti pravidelné splátky a auto je po dobu splácení v majetku leasingové společnosti. Do vašeho vlastnictví bude auto přepsáno až po zaplacení všech předepsaných splátek.
    Inzeráty typu přenechám leasing bez odstupného můžete na různých inzertních auto webech vidět velmi často. Někteří majitelé leasingu se chtějí zbavit svého leasingu. Například pro to, že je finančně moc zatěžuje a nebo si chtějí vzít jiný leasing. Leasing vám přenechají zcela zdarma, často vám ještě nějakou částku jako odměnu zaplatí. Vy získáte zdarma auto, ale budete muset doplatit zbytek původního leasingu. Leasing na auto bude kompletně přepsán na vaši osobu.
    Určitě počítejte s tím, že leasing vám ještě prodraží havarijní pojištění. Které si musíte povinně platit, protože leasingové společnosti to vyžadují. Počítejte s tím, že vás to bude stát alespň 1 000 Kč měsíčně. Leasingové společnosti se tak jistí před případnou dopravní nehodou, kde by mohlo být auto znehodnoceno.
    Dolů do komentářů můžete přidávat vašeho inzeráty s nabídkou typu: přenechám leasing bez odstupného. Uveďte všechny důležité informace, ať se vám mohou jednotlivé zájemci rychle ozvat a dořešit další věci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00