Jak na věc


přehled psychologie

Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

    Ministerstvo zemědělství je posledních pár dní pod velkým tlakem kvůli kauze s polským masem. Skandálů s polskými výrobky bylo ale už tolik, že je to jen špička ledovce. Ministerstvo zveřejnilo velký přehled závadných potravin, kterými nás naši sousedi v minulých letech zásobovali. Jejich počet vás šokuje!
    Více než osmdesát prázdninových dní a několik státních svátků k tomu. Školáci si v tomto roce užijí volna dosyta. A některé prázdniny budou dokonce delší než v minulých letech.
    Lyžařská sezóna je v plném proudu. Nicméně zvládnout ta dvě potměšilá prkénka, aby člověka dovedla v bezpečí až pod kopec, může být někdy velmi náročné. Přinášíme Vám proto přehled lyžařských škol po celé České republice.
    V Praze se už dávno nežije tak blaze, jak by se mohlo zdát. Více než desetina lidí v hlavním městě jen sotva se svým příjmem vyjde. Průměrná hrubá mzda je tu sice téměř 37 tisíc korun, ale náklady služby jsou v Praze daleko vyšší než v jiných městech. Kde se žije lépe?
    Plánujete si v tomto roce pořídit miminko nebo jste snad už v radostném očekávání? Pak vás určitě nemine výběr toho správného jména. Která budou podle průzkumů v tomto roce nejoblíbenější?


Plánujete miminko? Tato jména budou v roce 2019 nejoblíbenější!

    Bezpečnostní společnost SplashData dala dohromady seznam nejpoužívanějších hesel na světě v roce 2018 a ukázalo se, že lidé se opět nepoučili. Už několik let seznamu dominují ta nejjednodušší hesla. Nepoužíváte je také?
    Málokdo chce během lyžování strávit více času čekáním ve frontě než samotným lyžováním. Ačkoliv české sjezdovky nedosahují takových délek, jako mají například ty nejdelší v Alpách, i tak se u nás dá najít dost takových, na kterých člověk nestráví pár vteřin.
    Velkolepý ohňostroj patří již tradičně k oslavám Nového roku po celém světě. Světelnou podívanou plánují i některá města v Česku. Která to jsou, a kdy ohňostroje proběhnou, jsme zjišťovali.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00