Jak na věc


přehled psychologie

Školáci se letos budou mít! Čekají je delší prázdniny než obvykle

    Velkolepý ohňostroj patří již tradičně k oslavám Nového roku po celém světě. Světelnou podívanou plánují i některá města v Česku. Která to jsou, a kdy ohňostroje proběhnou, jsme zjišťovali.
    Lyžařská sezóna je v plném proudu. Nicméně zvládnout ta dvě potměšilá prkénka, aby člověka dovedla v bezpečí až pod kopec, může být někdy velmi náročné. Přinášíme Vám proto přehled lyžařských škol po celé České republice.
    Plánujete si v tomto roce pořídit miminko nebo jste snad už v radostném očekávání? Pak vás určitě nemine výběr toho správného jména. Která budou podle průzkumů v tomto roce nejoblíbenější?
    Ministerstvo zemědělství je posledních pár dní pod velkým tlakem kvůli kauze s polským masem. Skandálů s polskými výrobky bylo ale už tolik, že je to jen špička ledovce. Ministerstvo zveřejnilo velký přehled závadných potravin, kterými nás naši sousedi v minulých letech zásobovali. Jejich počet vás šokuje!
    Bezpečnostní společnost SplashData dala dohromady seznam nejpoužívanějších hesel na světě v roce 2018 a ukázalo se, že lidé se opět nepoučili. Už několik let seznamu dominují ta nejjednodušší hesla. Nepoužíváte je také?


Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

    Více než osmdesát prázdninových dní a několik státních svátků k tomu. Školáci si v tomto roce užijí volna dosyta. A některé prázdniny budou dokonce delší než v minulých letech.
    Málokdo chce během lyžování strávit více času čekáním ve frontě než samotným lyžováním. Ačkoliv české sjezdovky nedosahují takových délek, jako mají například ty nejdelší v Alpách, i tak se u nás dá najít dost takových, na kterých člověk nestráví pár vteřin.
    V Praze se už dávno nežije tak blaze, jak by se mohlo zdát. Více než desetina lidí v hlavním městě jen sotva se svým příjmem vyjde. Průměrná hrubá mzda je tu sice téměř 37 tisíc korun, ale náklady služby jsou v Praze daleko vyšší než v jiných městech. Kde se žije lépe?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00