Jak na věc


předpověď počasí v brně leden 2018

Počasí komplikuje život v Česku

    Oblačno až zataženo, na většině území občas déšť nebo přeháňky, od 800 m, postupně od 600 m srážky smíšené nebo sněhové. Na horách srážky četnější. K večeru kromě horských oblastí ubývání srážek. Nejvyšší denní teploty 4 °C až 8 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, později na Českomoravské vrchovině a jižní Moravě místy s nárazy kolem 15 m/s.
    Yr.no je norský meteorologickými web s mnoha informacemi. Stránky provozuje Norwegian Broadcasting Corporation a Norský meteorologický institut. Web nabízí prognózy až pro 7 miliónů míst na světě. Norské předpovědi jsou obsahují také textové informace, radary, snímky ze satelitů a mnoho dalších specializovaných předpovědí. Předpovědi jsou založeny na datech Norského meteorologického institutu a dalších meteorologických organizací (ECMWF, EUMETSAT atd.). Většina meteorologických údajů na Yr.no je k dispozici na webu.
    Yr.no je 5. nejnavštěvovanější meteorologická služba na internetu .Web byl spuštěna 19. září 2007 a rychle zasáhl velké publikum - 87% norské populace říká, že znají yr.no a 28% jej používá to denně. V norštině má slovo yr mnoho významů, v překladu je to “mrholení” nebo také “malé kapky”, což je typické počasí v Norsku.


Aktuální zprávy o počasí z ČR a ze světa

    Nezvykle tuhé mrazy zasáhly východní Čínu a Mongolsko. Místy zde klesala teplota až pod k -40 stupňům Celsia. V důsledku extrémních mrazů místní obyvatelé takřka nevychází ze svých domovů. Najdou se však i takoví, kteří...více

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00