Jak na věc


předměty ze stříbrného skla skla

ROZINKY černé RAW - sušené na slunci 250g

    Touto jednoduchou metodou můžeme vyrobit krásný dárek. Stejným postupem si můžeme vyrobit i náušnice různých tvarů a barev, přívěsky na řetízek a vytvářet tak originální soupravy skleněných šperků, ale i spousty dalších předmětů.
    15.9.2012 - nové přívěsky v celostříbrném provedení oblíbených RIVOLI CHATON ve velikosti 12 mm - STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKY SWAROVSKI - RIVOLI CHATON 12 mm, v 5 barvách
    Unikátní kolekce křišťálových medailonků s různými motivy, např. měsíční znamení, jména, různé obrázky, je zdobena ručním rytím. Jejich koupí tak získáte jedinečný originální šperk.
    Pojďme se krok za krokem podívat na to, jak můžeme fusing dělat doma. Není na tom nic těžkého a zvládne to jistě každý, kdo se pro tuto techniku nadchne. Jak si vyrobit skleněné šperky doma? V našem návodu si řekneme, jak vyrobit naše první spékané barvené kolečko, které pak můžeme použít například k výrobě prstýnku.
    Jako doplňkový materiál můžeme použít např. zlaté a stříbrné plátky, obrysová pera na sklo, mica prášek, smaltovací prášky na sklo nebo třeba speciální pudry, které mezi jednotlivými vrstvami skel vytváří bublinkové efekty.


Lze spékané sklo vyrábět i doma?

    Abychom mohli doma začít sami provozovat techniku fusing, budeme potřebovat speciální sadu na fusing, která obsahuje především fusingovou pícku, což je kulatá forma o průměru cca 17 cm, díky které můžeme spékané sklo vyrábět v obyčejné mikrovlnné troubě. Díky této pícce dosáhneme i v mikrovlnné troubě během krátké chvíle extrémně vysokých teplot a během 10 až 15 minut tak můžeme vytvořit krásné spékané sklo. Pro práci s píckou budeme potřebovat ještě žáruvzdorné rukavice. Pro práci se sklem potřebujeme diamantový řezák na sklo, kleště na lámání skla, mozaikové kleště na sklo, brusku na sklo a fázový papír. Toto vše patří do speciální sady pro domácí použití. Kdo by chtěl vyrábět větší předměty nebo se touto činností živit, bude potřebovat velkou komorovou, elektřinou vytápěnou pec (tzv. fusingová pec), která je již finančně dosti nákladná.
    19.2.2010 - byla přidána nová kategorie KOMPLETY -  STŘÍBRNÉ ŠPERKY a byly vloženy nové stříbrné šperky s krystaly - Swarovski SNĚHOVÁ VLOČKA ve velikosti 20 mm -  made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements v soupravě - stříbrný náhrdelník a stříbrné náušnice.
    Nákupem v našem E-shopu tak uděláte radost nejen sobě, ale naše šperky, bižuterii, módní doplňky a výrobky ze skla můžete skvěle použít jako dárky pro ženy i muže, k narozeninám, k svátku, jako vánoční dárky nebo jako valentýnský dárek na Svatého Valentýna a udělat tak jistě velkou radost svým blízkým.
    Spékané skleněné šperky a další drobné skleněné předměty je v dnešní době možné vyrábět velice snadno i doma, a to za použití malé fusingové pícky, která se vloží do mikrovlnné trouby. Touto technikou docílíme požadovaného efektu snadno, vytvoříme krásné spékané sklo, které můžeme následně zdobit či z něj vyrábět různé skleněné šperky.


Přírodní třtinový cukr SUROVÝ 1kg

    15.3.2010 - do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byla přidána nová kategorie STŘÍBRNÉ ŘETÍZKY. Zároveň byly vloženy stříbné řetízky na krk - stříbrný řetízek na krk typu figaro, stříbrný řetízek na krk typu ankr, stříbrný řetízek typu pancr, stříbrný řetízek na krk typu hadina kulatá, stříbrný řetízek na krk typu kroucená hadina a stříbrný řetízek na krk typu hranatá hadina. 
    28.3.2010 - dnes jsme přidali nové STŘÍBRNÉ ŠPERKY s krystaly Swarovski. STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - MOŘSKÁ HVĚZDA 16 mm, SNĚHOVÁ VLOČKA 20 mm, HVĚZDIČKA 20 mm a novinku - Fusion Concept - unikatní skleněnou mosaiku - POLYGON DROP 21 mm a GALACTIC VERTCAL 19 mm.
    14.6.2010 - dnes jsme přidali nové Swarovski náušnice do kategorie bižuterie - SW SRDÍČKO 14 mm v několika barevných variantách. Náušnice na afroháčku z rhodiované bižuterie.


Piercing provází člověka déle než...

    Spékané sklo, někdy také označované jako lehané sklo, je výsledek sklářské metody, která pracuje se skleněnými pláty různých barev, které se řežou na požadované tvary, vrtají se a drtí. Pak se kladou na sebe, tzn. vrství se do požadované kompozice. Následuje tepelné zpracování, kdy se připravená skleněná kompozice taví ve speciální fusingové peci. Během tavení dochází k prolínání a spékání všech vrstev skla dohromady, až dojde k vytvoření kompaktního celku. Ze spékaného skla lze ve velkých pecích vyrábět dekorace do interiérů, jako jsou ozdobné mísy, vázy, svítidla, talíře, vitráže do oken či dveří, umělecké plastiky na stěny, ale i šperky, jako jsou náhrdelníky, náramky, náušnice a jiné. Dodatečně lze na takto vyrobené umělecké předměty ještě malovat a provádět s nimi další dokončovací práce.
    27.4.2010 - byla přidána nová kategorie STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ - NÁHRDELNÍKY PRECIOSA, na kterých jsou použity křišťálové broušené kameny tradičního výrobce JABLONECKÉ BIŽUTERIE. Vloženy byly přívěsky ve tvaru KŘÍŽKU a BAGETKY.
    7.5.2010 - dnes jsme přidali nové ZLATÉ ŠPERKY s krystaly Swarovski. Nové zlaté náušnice s křišťálovým přívěskem ve tvaru květiny a mořské hvězdy. Zlaté přívěsky s křišťály ve tvaru květiny a mořské hvězdy  a také komplety kvítku a mořské hvězdy - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.


MUDr. Uríková svým klientům...

    Fusing, česky fúzování, čili tvarování a spékání skla, je výtvarné řemeslo známé již od starověku. Archeologické nálezy dokumentují fakt, že již staří Peršané, Syřané, Egypťané a Římané tuto speciální techniku spékání skla používali. Výtvarná a umělecká práce se sklem má i v České republice svoji dlouholetou tradici. První sklářské dílny u nás se objevují již ve 13. století. Technika spékaného skla byla v Evropě znovuobjevena a rozvíjena ale až během 19. století. U nás patří sklářství mezi řemesla, ve kterém Češi vynikají dodnes.
    10.6.2010 - nová kategorie NÁUŠNICE BIŽUTERIE, kde pro Vás připravujeme tradiční české náušnice z  JABLONECKÉ BIŽUTERIE. Zároveň byly přidány NÁUŠNICE z polodrahokamových perliček tvaru kostky 10 mm.
    8.3.2011 - pro větší přehlednost a komfort ve vyhledávání jsme kategorii STŘÍBRNÉ ŠPERKY  - NÁUŠNICE SWAROVSKI rozdělili podle typu náušnice na 3 nové kategorie :
    Zároveň byl vložen stříbrný řetízek s přívěskem - KŘÍŽ z křišťálových kostiček - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements ve 3 barevných variantách.  
    21.11.2011 - stříbrné Swarovski náušnice se srdíčkem TRULY IN LOVE HEART 18 mm ve speciál edici. Provedení afrohák a klasické stříbrné náušnice klapka .
    8.3.2010 - byla přidána nová kategorie - SKLENĚNÁ TĚŽÍTKA. Do této kategorie budou vkládána těžítka z tradičního českého skla - např. TĚŽÍTKA ZEMĚKOULE v různých velikostech a barvách.


Bižuterie, zlaté a stříbrné šperky v akci:

    Pro obchodníky a drobné prodejce nabízíme veškerý náš výrobní sortiment - šperky, bižuterii, skleněné zboží, upomínkové předměty za výhodné ceny - přímo od výrobce.
    Dále náš E-shop nabízí dárky vyrobené ze skla tradiční ruční technikou. Jsou to například skleněná těžítka, skleněné globusy, skleněné zeměkoule, věštecké koule různých velikostí a barev nebo tradiční přesýpací hodiny, které Vám mohou výborně posloužit nejen jako dárek, ale také jako jedinečná dekorace do vašeho bytu.
    17.2.2010 - do kategorie BIŽUTERIE byl přidány nové PŘÍVĚSKY NA MOBIL s broušenými křišťálovými kameny světoznámého českého výrobce - Preciosa Comp. - KOSTKA 8 mm, PERLE 10 mm a hrozen s KRYSTALY v několika variantách.
    15.2.2010 - přidána nová kategorie PŘÍVĚSKY NA MOBIL do sekce zboží BIŽUTERIE . Zaroveň bylo přidáno nové zboží - PŘÍVĚSEK NA MOBIL - SW KŘÍŽ 20 mm, SW MOŘSKÁ HVĚZDA 16 mm, SW HVĚZDA 20 mm,  SW SRDÍČKO 10 mm, SW SNĚHOVÁ VLOČKA 20 mm, SW SRDÍČKO 14 mm, které jsou ozdobeny křišťálovými broušenými přívěsky - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - v různých barevných variantách.


Vítáme Vás v našem E-shopu  M - CRYSTAL POINT

    14.9.2012 - STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKY s elementy SWAROVSKI, z řady DESIGNER EDITION. Stříbrný přívěsek CRAZY 4U HEART 17 mm a stříbrný přívěsek TRULY IN LOVE HEART 18 mm - oba made with SWAROVSKI® ELEMENTS.
    14.1.2010 - v kategorii VĚŠTECKÉ KOULE najdete nové unikátní ručně broušené křišťálové věštecké koule o velikosti 80 mm s podstavcem z masivního dřeva. Křišťálové VĚŠTECKÉ KOULE 80 mm najdete v našem e-shopu v 6 barvách.
    Luxusní zlaté a stříbrné šperky, bižuterie a módní doplňky jsou zdobeny broušenými křišťálovými kameny Swarovski a Preciosa nejrůznějších tvarů a barev. Stříbrné náhrdelníky, náušnice, náramky a přívěsky zdobí křišťálové kameny různých tvarů jako jsou kostky, srdce, slzy, květiny, hvězdy a další nepřeberné množství tvarů a barev skleněných broušených kamenů. Každý šperk je zabalen v luxusní dárkové krabičce, která ještě umocní nádheru stříbrných šperků a módních doplňků.
    26.4.2010 - do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byly přidány STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s krystaly Swarovski - SRDÍČKO 14 mm made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements růžové barvy ROSE. 


Skleněné globusy, věštecké koule, přesýpací hodiny

    Do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byly přidány STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s krystaly Swarovski - POLYGON DROP 17 mm a SRDÍČKO 14 mm - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.
    Stále dbáme a pečujeme o kvalitu našeho zboží. Kvalita našich šperků je zaručena kontrolou Puncovního úřadu, u kterého jsme registrováni a s nímž máme uzavřenou dobrovolnou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů
    3.3.2010 - v kategorii ZLATÉ ŠPERKY byly založeny nové kategorie ZLATÉ PŘÍVĚSKY, ZLATÉ NÁUŠNICE A ZLATÉ SOUPRAVY, zároveň byly přidány zlaté šperky s krystaly tvaru SRDCE - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - zlaté náušnice srdíčko 10 mm, zlatý přívěsek srdíčko 14 mm a zlatá souprava srdíčka 14 a 10 mm.  
    V akci Vám náš E-shop nabízí výběr zlatých a stříbrných šperků a bižuterie za bezkonkurenčně výhodné ceny. Šperky a bižuterii ve slevové akci v našem E-shopu obměňujeme pravidelně každý měsíc.
    Autorské šperky, bižuterie a módní doplňky jsou vyráběny tradiční ruční technikou v malých sériích a umožňují tak zachovat a zdůraznit káždé ženě svou jedinečnost a styl.


Inspirujte se: Nejkrásnější podzimní...

    22.3.2010 - do kategorie ZLATÉ ŠPERKY byly přidány nové ZLATÉ NÁUŠNICE  s krystaly Swarovski - POLYGON DROP - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements ve velikosti 17 mm ve 2 barevných variantách.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    23.6.2010 - do kategorie BIŽUTERIE jsme přidali nové zboží - NÁHRDELNÍKY s komponenty Preciosa - HRACÍ KOSTKA, KOSTKY a ŠPIČKY v několika různých provedení.
    V našem E-shopu jsme pro vás připravili kolekce šperků, bižuterie a módních doplňků, které sledují nejnovější módní trendy a spolehlivě doplní a podtrhnou krásu a styl každé ženy a dívky.
    5.1.2010  - do kategorie zboží BIŽUTERIE, jsme přidali nové stříbrné bižuterní NÁUŠNICE s krystaly XILION CHATON 7 mm- made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements, v 10 barevných variantách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00