Jak na věc


před půlnocí

Špatné zprávy pro Medvědy (DVD)

    „Příběh Američana Jesseho (Ethan Hawke) a Francouzky Celine (Julie Delpy) začal před téměř dvaceti lety letmým setkáním ve vlaku a jednou nezapomenutelnou nocí, po které se jejich životy opět rozešly (Před úsvitem, 1995). Znovu se potkali po devíti letech v Paříži, kde Jesse propagoval svou novou knihu. Pochopili, že možná byli stvořeni jeden pro druhého a že k sobě patří (Před soumrakem, 2004). Nyní jejich příběh pokračuje… Jesse a Celine jsou manželé a vychovávají dvě dcery. Oba jsou starší, moudřejší, ale také ztracenější. Společně tráví letní dovolenou v prosluněném Řecku. Jesse tu hledá inspiraci pro další psaní, ale Celine již unavuje být mu stále svůdnou francouzskou múzou. Režisér Richard Linklater již potřetí svedl dohromady Ethana Hawka a Julii Delpy ve volném pokračování okouzlující romance. Opět se mu podařilo natočit vtipný a originální příběh s precizně vybroušenými dialogy a neodolatelnou ústřední dvojicí.“
    Hostem pořadu Před půlnocí je strojvůdce, který řídil vlak, před kterým se ve Studénce zřítil most. Železničáři mluvil o zázraku: jen díky své pohotovosti stačil během šesti vteřin snížit rychlost železného kolosu na kolejích ze 140 na 90 kilometrů v hodině, a zachránil možná desítky lidských životů. Přesto osm lidí za chyby stavbařů zaplatilo životem. Jiří Šindelář po nehodě prohlásil, že už nikdy nesedne do lokomotivy. Teď své rozhodnutí změnil a chysá se na první jízdu. I o tom promluví Před půlnocí. Moderuje Luboš Rosí.


Filmová databáze - filmy, recenze a informace na jednom místě

    Hostem Pořadu Před půlnocí je zrakově postižená zpěvačka židovských písní Kateryna Kolcová – Tlustá. Se svým handicapem téměř slepého člověka se Kateryna už narodila. Lékaři konstatovali šedý zákal kombinovaný navíc s nystagmem, poruchami fixace očních svalů. Operace tohoto rozsahu postižení musí být provedena již v útlém věku, ale Kateryně se tento zákrok vyhnul. Věděla vždy, že chce studovat hudbu, že chce být zpěvačkou. Věděla, co chce v životě dělat. Trápilo jí, že žila v zemi, ve které jsou sociální podmínky až téměř nesnesitelné. Tato neobyčejná zpěvačka, která svým uhrančivým hlasem dokáže překonat těžký handicap slabého zraku a doslova přikovává své posluchače k sedadlům v hledištích po celé Evropě je hostem dnešního pořadu Před půlnocí.Jak se dostala k židovské hudbě a proč opustila rodnou Ukrajinu a usadila se v Praze? I na to se bude ptát moderátor Jiří Václavek.
    V obsahu mohou být použity oficiální texty a grafické podklady výrobců a distributorů. Použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. U přebíraných zpráv nebo fotografií je vždy uveden zdroj.
    Romantické chvíle narušuje neodbytná realita: rozhovory na téma stereotypní rodinný život, výchova dětí, práce, nena-plněné sny a přání, zklamání, pomalé vyprchávání lásky. Jejich vztah bude prověřen v mnoha nečekaných směrech dříve, než hodiny odbijí půlnoc ...
    Zvukové stopy: česky DTS-HD Master Audio 5.1 (48 kHz / 2138 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)) / anglicky DTS-HD Master Audio 5.1 (48 kHz / 1870 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit))
    Technologie: blu-ray bluray blue-ray blueray blu-rey blurey blue-rey bluerey brd bd disc disk dvd high-def highdef high definition hd ready hdtv full hd filmy ps3


Harry Potter a Princ dvojí krve (DVD)

    I když si podle těchto snímků lze udělat určitou představu o kvalitě obrazu, je třeba brát je s příslušnou rezervou. V pohybu může film působit zcela jinak.
    Oba jsou starší, moudřejší, ale také ztracenější. Společně tráví letní dovolenou v prosluněném Řecku. Jesse tu hledá inspiraci pro další psaní, ale Celine již unavuje být mu stále svůdnou francouzskou múzou. Jako dárek dostanou od přátel pobyt na jednu noc bez dětí v luxusním hotelu na pláži. Jak může pár, který žije v dlouholetém vztahu, takový čas strávit?
    Pomáhají seniorům, matkám v tísni nebo lidem bez domova, ale taky potřebným v Kongu, Indii, Bělorusku nebo Thajsku. Vymysleli adopce na dálku pro děti z rozvojových zemí. Hostem pořadu Před půlnocí je katolický kněz a prezident Arcidiecézní charity Vojtěch Eliáš. Jak se při vyrovnává s výtkou, že dobrý Bůh by nepřipustil lidské utrpení?
    Po kliknutí na náhled se zobrazí zvětšená verze, přizpůsobená maximálnímu rozlišení monitoru. Pokud chcete zobrazit snímek v plném rozlišení, využijte možností prohlížeče (například pravé nebo prostřední tlačítko).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00