Jak na věc


přívěsný lodní motor do 5 hp

Přepravníky aut, bagrů, motorek, sklopné přívěsy

    Přívěsy některých typů je možno vyzkoušet v naší půjčovně přívěsů v Praze. Již řadu let též spolupracujeme s leasingovou společností UniCredit leasing která nabízí nejvýhodnější financování přívěsů zakoupených v naší provozovně.
    Neodmyslitelnou součástí k převozu stavební mechanizace, zahradní techniky, nářadí, či jiných těžkých a rozměrných zařízení, jsou samozřejmě přívěsné vozíky. Naše firma SVP – půjčovna, chce našim zákazníkům zajistit jen to nejlepší, proto máme k dispozici vozíky jen té nejlepší kvality a značky.
    Tak to jste u nás zcela správně! V naší nabídce najdete i Agados Hobby - nejlevnější přívěsný vozík na českém trhu nebo Trumf mini - druhý nejlevnější přívěs. Již v základu je možné s ním jezdit rychlostí 130 km/h a je tak ideálním přívěsem pro domáci kutily, zahrádkáře nebo chataře. Lepší možnost jak získat nový přívěsný vozík za auto levně nenajdete. Pokud Však sháníte již ojetý vozík, tak vyzkoušejte náš bazar.


Proč koupit auto přívěs právě u nás?

    Druhý nabízení je VAPP přívěsný vozík. Firma VAPP je typicky Česká společnost založena v roce 1991. Můžeme najisto říci, že se tyto přívěsné vozíky vyznačují vysokou kvalitou a špičkovými jízdními vlastnostmi. Hlavní rozdělení je na jednoosé valníky a dvouosé valníky. Rozdíl je především v nosnosti a počtu kol. Jednoosé valníky mají jeden pár kol, oproti tomu dvouosé mají páry dva. Dvouosé přívěsné vozíky snesou tedy mnohem těžší náklad.
    V případě že jste našli levněji přívěsný vozík a prokážete cenu nabídkou případně platným letákem, dostanete přívěs za totožnou cenu a ještě dostanete zámek přívěsného kloubu ZDARMA!
    V nabídce přívěsů naleznete přívěsy valníkové, plachtové, skříňové, ale i přívěsy speciální jako je třístranný sklápěč, přívěs na přepravu motocyklů, přepravník aut, lodí nebo koní.
    Existuje široká škála těchto převozuschopných pomocníků. Jedním z nejběžnějších rozdělení jsou vozíky brzděné a nebrzděné, s bočnicemi a bez bočnic… Dále se sedí podle toho, na co je vhodné je použít, podle rozměrů, materiálu apod.
    Jednonápravový přívěs s ALU bočnicemi 750 kg s konstrukční rychlostí 130 km/h. Novinka - N2 - dvounápravový nebrzděný. Ložná plocha od 2,06 až do 3 m délky.


Přívěsný vozík VZ 18, VZ 21, VZ23, VZ 26, VZ 27

    Pro dosažení co nejdelší životnosti všech přívěsných vozíků jsou veškeré kovové součásti žárově zinkovány. Bočnice přívěsů za auto mohou být z pozinkovaného plechu, voděvzdorné překližky nebo hliníkových profilů. Většina nebrzděných přívěsů má zvýšenou rychlost na 100 km/h. Nabízíme značkové přívěsné vozíky za automobil AGADOS, jakožto největšího výrobce přívěsných vozíku v ČR.
    Jako první nabízíme přívěsný vozík AGADOS. Firma AGADOS jej jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2. To jsou přívěsy o hmotnosti do 750 kg a 3 500 kg.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00