Jak na věc


přírodní krémy na jizvy v obličeji

Porovnání složení konvenční a kontrolované přírodní kosmetiky zdroj: kosmetika Lavera

    Barvení vlasů je dnes pro většinu žen samozřejmostí. Chceme se líbit a jako každá pozitivní změna, tak i nová barva vlasů má příznivý dopad na naši psychiku. Problém nastává ve chvíli, kdy se projeví alergie na některou ze složek chemicky vyráběných barev na vlasy. Tato alergie může propuknout kdykoliv během života, ať je nám 20 či 50 let. Projevuje se úporným svěděním pokožky, otoky, může se objevit zvýšená teplota, ve vážných případech je nutná hospitalizace v nemocnici.
    Dobrou zprávou je, že i v případě že nás tato alergie postihne, nemusíme se barvení vlasů vzdávat. Samozřejmě je nutné zapomenout na chemické přípravky. Řešením jsou rostlinné barvy na vlasy značky Logona, které neobsahují syntetické konzervační barvicí a vonné látky, peroxidy ani amoniak. Barví šetrně a dlouhodobě.K dispozici jsou ve dvou variantách – sypké, kterou musíte sami namíchat a praktické a pohodlné předmíchané podobě. Logona kromě rostlinných barev na vlasy nabízí vhodnou péči pro vaše vlasy před a po barvení.
     Výhody barvení vlasů rostlinnými barvami: všechny použité suroviny jsou pravidelně testovány na přítomnost pesticidů a těžkých kovů, barvení rostlinnými barvami neporušuje vlasovou strukturu, na rozdíl od barev oxidačních rostlinné barvy neobsahují syntetická barviva, vůně, konzervační látky a jiné chemické substance.


Emulgátory (suroviny, které spojují vodu a olej v produktu)

    Obvykle syntetické polyethylenglykoly – PEG deriváty, které změkčují pokožku a činí ji tak propustnější pro další škodlivé látky ve výrobku. PEG deriváty bývají často znečištěny dioxiny a ethylen oxidem, které jsou rakovinotvorné a poškozují dědičné geny.
    Biokosmetika to není pouze péče o tělo, o pleť, o vlasy, ale také kosmetika zkrášlující - dekorativní kosmetika, vyberte si barevný odstín rtěnky podle nálady a ročního období, doplňte jej očními stíny a oblíbenou barvou řasenky.
    Máte pocit, že biokosmetika je pouze pro mladší pleť, bez vrásek, ne stárnoucí, unavenou, ochablou? nemáte pravdu máme pro Vás 100% přírodní řešení: Laveré - Energie proti stárnutí pro pleť od 30 let hledejte na našich stránkách, 100% přírodní účinnost.
     Převážně levné minerální oleje a vosky z ropného průmyslu: ropné produkty, parafíny, silikony. Suroviny z ropy jsou levnou náhražkou kvalitních rostlinných olejů a tuků.
    Syntetické UV filtry často obsahují zdraví škodlivý oxybenzon, který je v podezření, že působí hormonálně. Navíc syntetické filtry pronikají skrz kůži a ukládají se v těle. Byly nalezeny dokonce v mateřském mléce. Nezřídka jsou silně alergizující, jedním z příznaků bývá tzv. „Malorka akné“.


Náš TIP rostlinné barvy na vlasy

    Biokosmetika to je také aromaterapie - aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia. Aromaterapeutickou kosmetiku můžeme využít nejen k řešení nějakého problému, ale třeba i jen tak pro radost, proto, že je příjemná a pohladí naši duši. A to je nesmírně mnoho, protože zdravá duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka.
     Vodno-alkoholické rostlinné esence, extrahované demineralizovanou vodou a přírodním alkoholem. Rostlinné výtažky až z 95 % pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, např. z růže, měsíčku, levandule či meduňky.
    Vysoký podíl vody pro zachování nízkých výrobních nákladů. Příliš vysoký obsah vody v krémech neposkytuje pokožce dostatečnou péči a vede k jejímu nadměrnému vysoušení. Jedině vyvážený podíl vody a oleje zaručuje přirozenou rovnováhu pokožky.
    Na našem e-shopu www.vsebio.cz Vám chce nabídnout tak trochu jiný pohled na kosmetiku konvenční a bio kosmetiku. Pojďte se s námi podívat na srovnání těchto dvou kosmetik a také na Dvě tváře biokosmetiky:
     O parafínech je známo, že se mohou usazovat v játrech, ledvinách a lymfatických uzlinách. Ropné produkty pokrývají pokožku neprodyšným filmem, který brání přirozeným kožním procesům a dýchání kůže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00