Jak na věc


případ pro rybáře kde se nátáčel

Seriál Temný případ (True Detective) ke stažení (epizoda S02E08):

    V přípravách jsou další dvě volná pokračování Detektivů od nejsvětější trojice, opět vycházející z kvalitní literární předlohy Michala Sýkory a scénáře Petra Jarchovského.
    Hrají: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn, Michael Potts, Tory Kittles...


Seriál Temný případ (True Detective) ke stažení (epizoda S01E01):

    Kvalitní seriál ke zhlédnutí na tomto webu. V režisérském křesle sedí Cary Fukunaga. Hlavní roli ztvární především Matthew McConaughey a předvede, co umí. Internet přinesl online seriály do každé domácnosti. Snadno si tak můžete zhlédnout třeba právě seriál Temný případ. Nabízíme i možnost si seriál uložit na disk z úložiště hellspy, stačí kliknout na příslušné tlačítko. Skvělým zdrojem infromací o seriálech je i csfd.cz, kam Vás přesune tlačítko výše, přímo na kartu seriálu Temný případ. Přehrajte si seriál Temný případ v prohlížeči, pokud vidíte, že je dostupné video pro přehrání. Seriály můžete sledovat prostřednictvým přehrávače od streamuj.tv Streamuj.tv je nutné zaplatit symbolický poplatek za skvělou kvalitu bez reklam. Další možností je seriál Temný případ stáhnout do svého počítače, například pomocí Hellspy. Seriál Temný případ online.
    Série se pokouší o naplnění detektivního žánru inspirovaného britskou literární a filmovou tradicí. Režie první série se ujal Jan Hřebejk. Autoři přivádějí na televizní obrazovky neschematické a plastické postavy hlavních detektivů: majorky Výrové, nadporučíka Mráze a jejich kontroverzního šéfa plukovníka Vitouše.
    Případ pro exorcistu je nápaditě vyprávěný detektivní příběh se záhadou, rámovaný autentickým a realistickým vykreslením práce kriminalistů a okořeněný jemným humorem a ironií.
    Pokračování animovaného filmu Raubíř Ralf, prolezlého odkazy na staré videohry, se přesouvá do prostředí internetu, prolezlého pro změnu referencemi na známé weby.


Seriál Temný případ (True Detective) ke stažení (epizoda S01E03):

    „Případ pro Exorcistu mě zajímal hlavně proto, že jsem dosud žádnou detektivku nerežíroval. V současné době se jich točí opravdu hodně a laťka je nastavená vysoko, primárně zahraničními vzory. Jsem zvědavý, co se nám s tímto tématem podaří udělat, protože s výjimkou Nevinnosti jsme se s Petrem Jarchovským něčeho podobného ještě nedotkli,“ říká režisér Jan Hřebejk.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00