Jak na věc


příčiny samovolného krvácení z nosu

O spokojenosti a agresivitě v TOLEROVAT JE LÁSKA

    Znamená to, že člověk v sobě dusí něco, s čím bytostně nesouhlasí, ale z nějakého důvodu to není schopen vyjádřit, má pocit smutku, že to musí snášet. Většinou jde o neprojevené smutky, které v sobě hromadíme z nepěkného chování a neláskyplných postojů druhých lidí, které ale neumíme nebo nemůžeme změnit.
    Otázka sexuality a početí potomků je stará jako lidstvo samo. Sexuální život ovlivňuje náš každý den a také další věci kolem. Nervové napětí a psychická přetíženost mají na náš sexuální život negativní vliv. Některé rostliny tradičně užívané v lidovém léčitelství nám mohou pomoci sexuální činnost účinně podpořit.
    Kůže je orgán, který odděluje náš vnitřní svět od okolí, je to největší kontaktní orgán se světem. Ukazuje, jak s láskou přijímáme a zpracováváme nepříjemnosti, které od okolního světa dostáváme, jak je s láskou umíme řešit, vyjádřit.
    Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?
    Pokud v sobě dusíme nepříjemnosti a zlobu, musí naše falešné pozlátko, hru na dokonalou fazónu, něco porušit. A tím je ekzém, který narušuje naše předstírání, že jsme uvnitř v pohodě.
    Protože ekzém se projevuje na pokožce, která je kontrolkou jater a žlučníku, má základ ve zlobě, vzteku, agresivitě a nespokojenosti, kterou v sobě dusíme.


Ekzém je ukazatel potlačovaných agresivních emocí, které na nás tlačí, abychom je vyjádřili a odžili.

    Příčina: Fyzická únava poukazuje na potřebu duševního odpočinku, je třeba vyhledat klid, ticho, přírodu, i samotu. Dlouhodobé překračování vlastních limitů a hranic. Zanedbávání sebe sama. Výkon za každou cenu. "Nemožnost" se zastavit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00