Jak na věc


příčesky z pravých vlasů

NOVINKA! Příčesek ze 100% Indických vlasů REMY- cop/culík 55cm

    Culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Detail produktuDlouhý rovný culík na klipse - příčesek - mnoho barev a melírůod 599 KčZískejte nádherný elegantní culík za 5 sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    PŘÍČESKY, VLASOVÉ DOPLŇKY, CULÍKY, DRDOLY Připněte si culík či drdol za pár sekund! Nádherné příčesky v mnoha barvách pro okamžitou proměnu Vašeho vzhledu.
    Zvlněný culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Detail produktuVariabilní drdol na hřebínku k vytvoření mnoha vzhledůod 649 KčKrásný variabilní příčesek, který má mnohostranné použití k vytvoření různých účesů. Vhodný pro běžné nošení i k vytvoření elegantních společenských drdolů, svatebních účesů... Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!


100% Lidské vlasy Remy k prodloužení nebo promelírování, odstín červená

    PŘÍČESKY Z LIDSKÝCH VLASŮ: Příčesky z lidských vlasů jsou ideální pro každou ženu, nabízí vysokou kvalitu, životnost i možnost případného dobarvení na přesnější odstín či dodělání melíru. Nevýhodou je vyšší cena oproti například syntetickým příčeskům.
    Detail produktuVelmi krátký rozevlátý culík na hřebínku - mnoho barev a melírůod 649 KčVelmi slušivý, lehký, přirozeně vypadající příčesek, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!
    Detail produktuVelmi krátký culík na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 599 KčLehounký, slušivý, culík na malém skřipci, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!


Mikuláš, čert, anděl, Santa Claus

     PŘÍČESKY ZE SYNTETICKÝCH VLASŮ: Výrazně levnější jsou příčesky vyrobené ze syntetických vlasů. Na první pohled nejsou snadno odlišitelné od lidských vlasů, vizuálně vypadají velmi krásně a ani na dotek se významně neliší. Avšak na rozdíl od příčesků vyrobených z lidských vlasů, se tyto nedají barvit a stylovat se dají pouze pomocí nízkých teplot do 160 stupňů. Také trvanlivost je kratší. Pokud ale chcete získat příčesek za skvělou cenu, pak právě tyto příčesky jsou skvělým řešením!
    Detail produktuStřapatý drdol jako gumička - moderní příčesekod 289 KčVelmi oblíbený příčesek drdol na gumičce ve střapaté variantě. Příčesek obsahuje speciální delší prameny, které dodávají drdolu střapatý moderní vzhled! Příčesek je velmi lehký, slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte nevšední vzhled za pár sekund!
    Detail produktuLuxusní drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 649 KčKrásný velký drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!
    Doplňte svůj outfit na party o krásně barevný příčesek, vyberte si v této kategorii přesně takový, který vám bude slušet. Máme pro vás dámy nejen klasickou barvu brunety, ale také křiklavé barevné provedení, vhodné na takovou party, kde není od věci trochu šokovat.


100% Lidské vlasy Remy k prodloužení nebo promelírování, odstín fialová

    Detail produktuKudrnatý drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 599 KčKrásný velký kudrnatý drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!
    Detail produktuDrdol se zapletenými copánky na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 699 KčKrásný velký drdol se zapletenými copánky - vhodný pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00