Jak na věc


příčesky do vlasů

LENA STYLE - Příčesy a paruky z umělých i pravých vlasů (Frýdek-Místek - Místek)

    Culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
     PŘÍČESKY ZE SYNTETICKÝCH VLASŮ: Výrazně levnější jsou příčesky vyrobené ze syntetických vlasů. Na první pohled nejsou snadno odlišitelné od lidských vlasů, vizuálně vypadají velmi krásně a ani na dotek se významně neliší. Avšak na rozdíl od příčesků vyrobených z lidských vlasů, se tyto nedají barvit a stylovat se dají pouze pomocí nízkých teplot do 160 stupňů. Také trvanlivost je kratší. Pokud ale chcete získat příčesek za skvělou cenu, pak právě tyto příčesky jsou skvělým řešením!
    Detail produktuKudrnatý drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 599 KčKrásný velký kudrnatý drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!


PŘÍČESKY - DRDOLY, CULÍKY, OFINY, TUPÉ, CLIP IN VLASY...

    Detail produktuCop - culík na omotání - 100% lidské vlasy - 45cm - mnoho barev a melírůod 1 699 KčZískejte luxusní culík za chviličku! Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Naše společnost působí na trhu od roku 1992. Již přes 25 let se tedy věnujeme prodeji paruk a příčesů. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i e-shopu. V naší nabídce najdete paruky z pravých vlasů, vlasové příčesky a speciální vlasovou kosmetiku na paruky. Pořiďte si u nás nový účes i vy!
    Culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Detail produktuVelmi krátký culík na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 599 KčLehounký, slušivý, culík na malém skřipci, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!


Blond příčes, vlnitý na zavazování 55 cm

    Chcete nakupovat pohodlně? Navštivte náš internetový obchod a objednejte si zboží online! Pokud vámi objednané kousky nebudou na skladě, dodáme je do 10 dnů. Kontaktujte nás i v případě, že na webu nenajdete konkrétní typ zboží, na který jste zvyklí! Je možné, že jej najdeme na skladě. V opačném případě vám rádi poradíme podobnou variantu střihu či barvy.
    CULÍKY ZE 100% LIDSKÝCH VLASŮ - ROVNÉ I ZVLNĚNÉ Krásný příčesek z pravých 100% lidských vlasů. Luxusní přičesek pro každou ženu, která chce získat dlouhý culík za minutku! Tento příčesek z lidských vlasů velmi dlouho vydrží, můžete jej libovolně dobarvit či promelírovat, stejně jako Vaše vlastní vlasy. Culík nasadíte na Váš vlastní (i velmi krátký) culík, omotáte kolem dokola Vašeho culíku a nakonec ještě spoj obtočíte speciálním pramenem, který je součástí culíku a který zajistí opravdu luxusní a elegantní vzhled! Nabízíme v mnoha barvách pro okamžitou proměnu Vašeho vzhledu...
    Zvlněný culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!


Blond vlnitá paruka střední délky

    PŘÍČESKY, VLASOVÉ DOPLŇKY, CULÍKY, DRDOLY Připněte si culík či drdol za pár sekund! Nádherné příčesky v mnoha barvách pro okamžitou proměnu Vašeho vzhledu.
    Detail produktuDlouhý rovný culík na klipse - příčesek - mnoho barev a melírůod 599 KčZískejte nádherný elegantní culík za 5 sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Detail produktuVelmi krátký rozevlátý culík na hřebínku - mnoho barev a melírůod 649 KčVelmi slušivý, lehký, přirozeně vypadající příčesek, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!
    PŘÍČESKY Z LIDSKÝCH VLASŮ: Příčesky z lidských vlasů jsou ideální pro každou ženu, nabízí vysokou kvalitu, životnost i možnost případného dobarvení na přesnější odstín či dodělání melíru. Nevýhodou je vyšší cena oproti například syntetickým příčeskům.
    Detail produktuCulík - cop příčesek z rovných vlasů - černá jako uhel (#1)od 1 799 KčZískejte culík za chviličku! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!


Kosmetická péče o jednotlivé modely

    V naší nabídce nechybí ani kosmetika určená k péči o jednotlivé modely. Nevíte, jak o své vlasové příčesky či paruky co nejlépe pečovat? Zeptejte se našeho odborně školeného personálu. Ten vám nabídne kvalifikovanou pomoc a poradí, jaká kosmetika a péče je nejvhodnější právě pro váš typ paruky. Podle požadavků trhu pravidelně obměňujeme naše zboží.Vyberte si u nás ze širokého sortimentu standardních i luxusních modelů. Pořídíte také umělá obočí, řasy i turbany a šátky pro alopatické pacienty.
    Jsme výhradními dovozci značkových modelů Ellen Wille oceněných v USA cenou AWARD. Již více než 25 let se věnujeme prodeji paruk a příčesů. Odborně provádíme regenerace starších paruk. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i na e-shopu. V naší nabídce najdete paruky a příčesy z umělého vlákna ale i z pravých vlasů. Nabízíme speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno i pravý vlas. Na naší poradenské lince 326 321 732 se vám bude věnovat odborník s 20-ti letou praxí.
    Navštivte jednu z našich prodejen a zakupte u nás paruky z pravých vlasů či umělého vlákna. V našem sortimentu nenajdete zboží, které se po prvním umytí zničí, zacuchá a dál jej používat je možné leda tak na maškarní. Nabízíme vám vysoce kvalitní paruky a vlasové příčesky. Síť našich obchodních partnerů najdete po celé České republice. Firemní kamenné prodejny můžete navštívit v Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí a v Jihlavě. Čekají na vás paruky z umělého vlákna i pravých vlasů.


Příčes hnědý lesklý, rovný s omotávkou 60cm

    Detail produktuVariabilní drdol na hřebínku k vytvoření mnoha vzhledůod 649 KčKrásný variabilní příčesek, který má mnohostranné použití k vytvoření různých účesů. Vhodný pro běžné nošení i k vytvoření elegantních společenských drdolů, svatebních účesů... Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!
    Zvlněný culík z lidských vlasů délky 40cm. Příčesek Vám dodá velmi přirozený vzhled, možnost si culík vyčesat nahoru či nabok... Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!
    Detail produktuDrdol se zapletenými copánky na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 699 KčKrásný velký drdol se zapletenými copánky - vhodný pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!
    Detail produktuCop - culík na omotání - 100% lidské vlasy - 50cm - mnoho barev a melírůod 1 799 KčZískejte luxusní culík za chviličku! Příčesek se speciálních pramenem, kterým omotáte spoj a získáte tak opravdu krásný elegantní vzhled. Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku!


Lena Style – příčesky a paruky z pravých vlasů (Praha 3 - Žižkov)

    Detail produktuElastický příčesek k vytvoření různých účesů - mnoho barev a melírůod 249 KčVynikající multifunkční příčesek, pomocí kterého během chvilky vytvoříte spoustu různých účesů! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku.
    Detail produktuLuxusní drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 649 KčKrásný velký drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00