Jak na věc


přání na nový rok

Novoroční blahopřání - SMS, texty

    [3]: Vzhledem k tomu, jak to vypadá, jsi to udělala správně. (A já se omlouvám, za to somrování. Jenže jedna reakce mě iritovala -rozuměj: nasrala - už jsem ji i svou odpověď smázla; nerozdýchala jsem, že si ze mne někdo dělá nábor na svůj blog za 1 hvězdičku...)
    Vážení obchodní partneři, děkujeme za projevenou důvěru a spolupráci v uplynulém roce a zároveň přejeme mnoho osobních a pracovních úspěchů v novém roce!
    [4]: To koukám! Ještě nikdy jsem si nevšimla, aby nějaký článek ((kdekoli u kohokoli) měl 13 * (je * slovo, aby se mezi ním a číslovkou dělala mezera?) Na Nový rok se taky snažím si vlichotit osudu a podle pořekadla jedu. Moc to nepomáhá - černá kuchyně je pořád nedouklizená...
    Chcete poslat e-mailem interaktivní elektronické novoročenky podkreslené hudbou? Do 21.12.2018 si je můžete objednat třeba zde. Všechny motivy, ze kterých si můžete vybrat, naleznete zde. A jak může elektronická novoročenka vypadat? Třeba takto:


Přáníčko – Veselé Vánoce a šťastný nový rok – červená

    Požehnaný a šťastný nový rok Vám i Vašim úžasným kloučkům. Známe Vás od Diny z blogu a moc rádi k Vám nakukujeme:-). Máte náš hluboký obdiv. Díky za Vaše psaní na Váš blog. Přejeme Vám, Martínkovi a Ondráškovi hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody v novém roce 2011. Ať Vám vše vyjde tak, jak si přejete a ať Vám Vaši kloučci dělají jen samou radost. Srdečně zdraví Andrea s rodinou.
    MIlý Martine, totéž přeji z celého srdce i já Vám a Vašim klukům, přidávám ještě zdraví, radost, spokojenost, lásku a abyste se všichni tři měli v tom dalším roce z čeho radovat!
    Chaukiss vzniklo díky partě lidí, kterým na českém trhu chyběla vkusná papírová přáníčka. Všechna přáníčka jsou šetrná k přírodě, jelikož jsou tištěna na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken.
    Ali, senzační, akorát nevím, jak tam nastrkat ty hvězdičky - jsem technicky nezdatná - zažlutila jsem jich 5. Tak kdyby vot těchnika zklamala, máš jich u mne celých 5!
    Skveli chlapci, mate muj veliky obdiv. Moc rada k Vam nakukuji :-)Preji Vam jen to dobre, at vse slape tak jak ma, zdravi mate ze zeleza, nervy z ocele a obklopuje Vas hromada stesti,radosti, lasky a optimismu.Martine, jste opravdu vyjimecny clovek.Opatrujte se vsichni. Lucie


Když nemůžeš najít ta správná slova...

    Milý Martine, na Tvůj (můžu tykat?, jsme plus minus stejně mladí :) ) blog chodím od samého začátku, prožívám s vámi na dálku všechny starosti i radosti, ale píšu poprvé. Nemám takové to správné psací střevo, ale řekla jsem si, že když už k vám téměř denně chodím na návštěvu, tak bych mohla aspoň pozdravit, že? :)Takže kluci - jste prostě super! Martine,Ty to asi slyšíš často, ale slov chvály není nikdy dost - jsi báječný člověk a táta, zvládáš vše na jedničku stokrát podtrženou, a moc a moc vám přeju, abyste v tom novém roce potkali někoho, s kým vám bude dobře a třeba už za rok touto dobou bylo na blogu o fotku víc!Mějte se krásně!Míša
    Někdy je těžké najít ta správná slova k vyjádření toho, co cítíme vůči našim blízkým. Blahopřání by mělo být pěkně formulované a obsahově výstižné. Mnoho lidí proto uvítá inspiraci a možnost projít si texty různých blahopřání pro nejrůznější příležitosti. Může tak svému blahopřání dodat více oslavný tón a pěkný nápad.
    Chaukiss vzniklo díky partě lidí, kterým na Českém trhu chyběla vkusná papírová přáníčka, která by lidem dělala radost a zárověň byla šetrná k přírodě. Všechna přáníčka jsou proto tištěna na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken. Obálky jsou také z hnědého recyklovaného papíru a obaly, ve kterých jsou přáníčka, jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, a jsou proto biologicky odbouratelné a kompostovatelné. Všechna přáníčka jsou vevnitř prázdná a čekají jen na vás a vaše nápady, tak hurá do toho.


Pro přidání produktu mezi oblíbené se registrujte.

    Taky se připojuji s přáním spousty radosti, legrace a pevného zdraví po celý rok. A Vám, Martine, přeju sílu, optimismus a taky přátelství a pomoc dobrých lidí, abyste měl víc možná o trochu víc času a energie taky sám na sebe. Obdivuji Vás, jak vše zvládáte, a líbí se mi, že tady na blogu nic nepředstíráte. Opravdu ze srdce vám všem třem přeju vše dobré. Kateřina
    Novoroční přání neboli přání k novému roku si lidé přejí s končícím starým rokem a příchodem nového roku. Novoroční přání se dříve posílalo především poštou. Dnes se přání k novému roku zasílá SMS, e-mailem, nebo také prostřednictvím facebooku. Novoroční SMS jsou navíc velmi oblíbenou zábavou, protože lidé si často posílají vtipné SMS k novému roku a také různé novoroční básničky. Novoroční přání, neboli také PF (Pour féliciter) čili novoročenky si můžete vyrobit sami prostřednictvím online nástrojů na úpravu fotek. Přání k novému roku se může posílat jak před novým rokem, například na silvestra, tak na nový rok.
    Jestli si myslíš, že v tom šampaňském najdeš pravdu, tak to můžeš zkusit. Mnohem víc pravdy se ale jistě najde v novém roce. Tak hodně sil na to ji tam najít!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00