Jak na věc


přání k svátku

Vtipná blahopřání k svátku, blahopřání k narozeninám, vánoční přáníčka, novoroční přáníčka, velikonoční přáníčka ...

    Obsah básně (o čem má báseň být) * zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji
    Osoba(y), pro kterou(é) je báseň určena * např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, dívka Vašich snů, apod.)
    Odešlete zadání na vytvoření básně/veršovaného proslovu Do zadání definujte pro koho a k jaké příležitosti báseň potřebujete. Čím blíže nám obdarované(ho) přiblížíte, tím osobnější a výstižnější může dílo být.
    Párkrát se vyspíte a dokonalá báseň bude ve Vašem e-mailu Přemýšlíme o tom, jak báseň co nejlépe zformulovat. Poté co máme základní kostru básně hotovou, škrtáme, přepisujeme a ladíme i ty nejmenší detaily. Když jsme s podobou básně spokojení na 100 %, odesíláme Vám ji.
    Do 24 hodin si prostudujeme zadání a potvrdíme objednávku Pozorně si prostudujeme všechny informace, které jste nám zaslali. Pokud nám nebude něco jasné a budeme potřebovat nějaké doplňující informace, doptáme se Vás. Pokud je nám vše jasné, pouštíme se do skládání.


Pro kamarády a známé přání vtipné

    Každé jméno je originální, stejně jako osoba, která ho nosí, a proto není na škodu si ho každý rok připomenout! Pošlete online, z pohodlí vašeho domova, elektronické přání k svátku. Stačí si jen vybrat to, které by mohlo jmenovce potěšit nejvíce. Mezi obrázky k svátku najdete různé druhy. Ať už vtipné, nebo retro, nebo třeba s obrázky zvířátka. Projděte je, vyplňte krátký text podle vašich představ a pak už jen blahopřání odešlete! Buď na email, nebo ho můžete připnout přímo na facebook, ať ho vidí i ostatní! To vše online a zcela zdarma!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00