Jak na věc


přání k svátku simona

Textové sms přáníčko zdarma, blahopřání k svátku podle jmen, Simona

    Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).
    Veselé přání k svátku pro všechny jménem Simona, kteří slaví svůj svátek dne 12.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.
    Klíčová slova: básnička, Simonka, přáníčka, mms, 12. prosinec, ke stažení, Simonečka, pohlednice, přáníčko, Simuška, vtipné, svátek, jmeniny, veršované, elektronické, Simi, blahopřání, gratulace, Podle jmen, texty, přání, Simuš, sms, k jmeninám, dětské, obrázky, 12. prosince
    Pro koho jsou vhodné univerzální texty přání k jmeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro holčičky, vnoučata, dospělé, švagrovou, rybáře, pradědu, partnerku, holky, maminku, spolupracovníky, partnera, vedoucího, vnuky, sportovce, muže, mámu, bafunáře, junáky, přítelkyni, geokeškaře, zahrádkáře, přítele, učitele, štamgasty, horolezce, milenku nebo pro sestru.
    Nezamlouvá se vám text gratulace k jménu Simona? V takovém případě se podívejte na níže vybrané texty univerzálních přáníček k jmeninám. Věříme, že si z nich vyberete.


Obrázkové přání k jmeninám podle jmen Simona

    E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.
    Na této stránce jste nalezli text sms přání, vtipné, veršované, romantické, zamilované elektronické blahopřání k svátku podle jmen, Simona, případně obrázkové přáníčko k jmeninám s názvem Simona
     The pictures on the website Czech Free Stock Photos free download. Pictures can be sent as e-cards to their friends and acquaintances as a desire to feast greetings birthday, Valentine, Easter, wishes for Merry Christmas card 2018, electronic greeting cards PF 2019, desire to marry, greeting cards, wedding invitations, etc.
    Obrázky na portálu Fotobanka zdarma.cz jsou zdarma ke stažení. Obrázky můžete poslat jako elektronické pohlednice svým známým a přátelům jako blahopřání k svátku, k narozeninám, Valentýnovi, velikonocům, vánočné přání 2018, elektronické novoročenky PF 2019, ke svatbě, svatební oznámení apod.


Přání k svátku podle ženských jmen

    Simona je ženské jméno pocházející z hebrejštiny a znamená „slyšící“, „naslouchající“. Dalšími formami jména jsou Simeona a staročeské jméno Šimona. Podle statistik Ministerstva vnitra ČR žilo na území České republiky k 1. září 1999 22 585 Simon a šlo o 59. nejčastější ženské jméno.Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00