Jak na věc


přání k novému roku ke stažení

Novoročenka 2016 online ke stažení

    Pokud jej chcete odeslat svým kamarádům, přihlaste se do e-mailu, jak jste zvyklí, a začněte psát novou zprávu. Do přílohy e-mailu přiložte uložený obrázek. Právě v tento okamžik je důležité znát místo, kam jste jej uložili. Zadejte příjemce zprávy, můžete připsat text a odešlete.
    Vážení uživatelé, tyto stránky jsou postaveny na technologiích, které jsou náročné pro stahování i pro běh na straně prohlížeče, proto necháváme při prvním spuštění 3D prohlídku vypnutou. Věříme, že i bez zapnutého 3D jsou stránky bohatým zdrojem informací. Pokud máte slušné připojení pro stažení cca 15 MB a dostatečnou RAM (alespoň 4 GB), zapnětě si stránky se všemi moduly kliknutím na tlačítko níže.
    Vážení obchodní přátelé, milí spolupracovníci, dovolte nám, abychom Vám popřáli mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v tom novém roce 2014. Ať je neméně úspěšný jako ten předcházející.
    Vánoční svátky se blíží mílovými kroky. Sháníte dárky, ale rádi byste něčím potěšili i své internetové kamarády? Co třeba milé přáníčko? My vám jich pár přinášíme aneb Vánoční přáníčka a PF 2018 ke stažení + text zdarma.
    Všechno nejlepší k Novému roku a v Novém roce dobré zdraví, šťastnou ruku a úspěch. A stýkej se jen s hodnými slečnami, hezky si užívej, milý Léňo. Posílám ti srdečný milující pozdrav.


Přání k Novému roku i novoročenky ke stažení 2018 zdarma

    Pokud kliknete na vámi vybraný obrázek levým tlačítkem myši, otevře se vám v novém okně v původní velikosti. Na takto zobrazený obrázek klikněte pravým tlačítkem myši, čímž se vám zobrazí nabídka úkonů. Z možností vyberte „Uložit obrázek jako“ (v mém případě druhá položka od začátku seznamu).
    Autor: P. Kazimierz Duš - 24 prosinec 2015 08:06 - Kategorie: Různé, Suchdol, Maršovice, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: Vánoce, přání -
    Anotace:Pracovní list určený k naučení a zapamatování fráze, která se užívá při přání k Vánocům a k Novému roku, žáci si vybarví fráze dle fantazie. V dalším cvičení se seznámí se slovíčky, která se používají k přání. Přeloží věty do anglického jazyka. Poté si na tvrdý papír vyrobí přání k Vánocům nebo Novému roku, mohou k němu nalepit vhodný obrázek.
    Dostávám tři sta padesát jeden rubl na ruku, víc než dřív. Protože jsem sama, na jídlo stačí. Jen když je potřeba něco koupit, tak se jídla vzdám nebo prodám něco, co nepotřebuji. Tak takhle žiji, ale není to špatné.
    Milý Léňo, povykládám o sobě. Žiji jak dřív, pořád stejně. Příliš jsem nezestárla, jen o oči jsem přišla docela a nohy hrozně bolí. A počasí je tu špatné, moc vlhké.


Slavné osobnosti - Databáze 94.471 známých osobností a 330.534 filmů

    Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti Obchodní vybavení s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti Obchodní vybavení s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.
    Autor: P. Kazimierz Duš - 25 prosinec 2014 00:25 - Kategorie: Různé, Suchdol, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: Vánoce, přání -
    Nyní vyberte místo, kam chcete obrázek uložit, tak, abyste jej posléze bez problémů nalezli a potvrďte tlačítkem Uložit. Nyní máte obrázek uložený v PC.
    Tvůj dopis jsem dostala, děkuji ti za něj, ale dopisy od tebe jdou moc dlouho, dva měsíce. Také jsem ti psala, že jsem od tebe dostala svůj dopis s kvitancí, že se adresát odstěhoval, kvitanci jsem ti poslala, aby ses o tom přesvědčil. Mám za tebe radost, milý Léňo, že i když tě to dobře nenaučila máma, naučí tě tábor, jak žít a poslouchat starší. Byla jsem na poště a tam mi pověděli, že balíček už je na místě, možná se ještě nedostal do tábora. Zmizet nemohl, protože jsem ho pojistila. Milý Léňo, zeptej se na své poště, aby zažádali městské…


Neváhej a registruj se! >> zde

    Vánoční svátky se blíží mílovými kroky. Sháníte dárky, ale rádi byste něčím potěšili i své internetové kamarády? Co třeba milé přáníčko? My vám jich pár přinášíme aneb Vánoční přáníčka a PF 2018 ke stažení + text zdarma. Pokračovat ve čtení „Vánoční přáníčka a PF 2018 ke stažení + text zdarma“
    Za všechny autory našeho webu přejeme poklidné, šťastné a veselé vánoční svátky, do nového roku jen to nejlepší, nesmíme opomenout to nejdůležitější…. pevné zdraví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00