Jak na věc


písmena na tetování

Stavebnice stupňovité kostky na počítání velké, 100 dílů

    Každé krabicové písmeno se skládá ze základny (tvar a font písma), na kterou se nalepí bočnice. Bočnice je zpravidla hluboká 50-100 mm. Krabicová písma mohou mít bočnice vyrobené z:
    Nejčastější variantou je pak výroba bočnic z plexiskla. Výroba krabicových písmen je nákladná. Je to způsobeno potřebou výroby forem u některých písmen s kulatými částmi, jako je například „a“ či „b“.
    Výprodej – poslední kusy Třídíme a přiřazujeme na tácku – hra pro nejmenší, 9 dílů">Výprodej – poslední kusy Třídíme a přiřazujeme na tácku – hra pro nejmenší, 9 dílů" />
    Jako krabicová písmena označujeme písmena vyrobená z materiálu o síle 3 mm, který je lepen do podoby trojrozměrného objektu. Vzniklá písmena mají určitou hloubku (typicky 50mm) a jsou uvnitř dutá. Tento vnitřní prostor je následně možné využit pro zapojení diod. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit krabicové písmo libovolného fontu písma a velikosti.
    S výrobky v této kategorii můžete jednoduchou a hravou metodou s dětmi poznávat a objevovat svět čísel a písmen. Hračky jsou zpravidla dřevěné, barevné a velké a proto děti motivují nejen k učení, ale také ke hrám.


Třídíme a přiřazujeme – hra pro nejmenší

    Krabicová písmena (také 3D písmena) jsou výraznou a vysoce estetickou formou trojrozměrné propagace. Obvykle jsou používána jako složené 3D nápisy k označení firemních a prodejních prostor. Krabicová písmena jsou vhodná k prosvětlení pomocí diod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00