Jak na věc


pátrání po dětech z diagnostických ústavů

Policisté hledají svědky nehody

    Policisté dopravního inspektorátu Prostějov, ÚO Prostějov, se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, ke které došlo ve středu 18. června 2014 v Prostějově v Palackého ulici. Byla při ní sražena cyklistka, řidič ujel.
    Soud vyzývá každého, kdo zná okolnosti, z nichž lze zjistit datum smrti zemřelého Zdeňka Ptáčka, narozeného dne 6. 2. 1953, posledně bytem trvale Šárka 3333/44, 796 01 Prostějov, nebo zná okolnosti, které by k takovému zjištění mohly vést, aby o nich podal ve lhůtě jednoho měsíce od uveřejnění vyhlášky zprávu soudu.
    Když Davidovi Kimovi (John Cho) zmizí šestnáctiletá dcera, policie se pouští do vyšetřování. O 37 hodin později ale nemá žádnou stopu a David se rozhodne prohledat jediné místo, kam se ještě nikdo nepodíval: její laptop.
    anglické, bulharské, české, dánské, estonské, finské, hebrejské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, norské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, švédské, turecké, ukrajinské


Policie hledá nebezpečného muže!

    Vladimír Procházka byl nalezen mrtev dne 30. 10. 2018 v 17.00 hodin ve svém bytě na adrese Václava Špály 4066/3, Prostějov, svými sousedy, manželi Skalkovými, kteří měli od bytu, na základě přání zemřelého, klíče. Ti poté, na místo přivolali RZS Prostějov i Policii ČR. Zemřelý byl nalezen v ložnici na posteli. Na sobě měl pyžamo. Mrtvý muž byl ztotožněný jako Vladimír Procházka.
    Zdeněk Ptáček byl nalezen oběšený dne 17. 11. 2018 v 15.45 hodin poblíž cyklostezky v místě označeném kilometrovníkem 78,6 km železniční tratě Brno – Olomouc, mezi obcí Bedihošť a městem Prostějov, cca 500 m od vojenských kasáren, za kolejištěm v hustém porostu dřevin v mírném svahu. Tělo bylo ve stavu, kdy vizuálně nebylo možno osobu identifikovat. Tělo bylo zahlédnuto náhodně, a to myslivci při honu.
    Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Šumperku a z Olomouce a dobrovolní hasiči ze Sobotína a Petrova nad Desnou, kteří se spolu s policisty sešli na parkovišti u motorestu Skřítek. "S pohřešovaným mužem se zasahujícím hasičům podařilo spojit, v telefonickém hovoru uvedl, že se nachází nedaleko silnice, vidí blikající majáky a slyší hlasy, ale nemůže se k záchranářům dostat. Hasiči proto přes operátora zkoušeli blíže lokalizovat jeho polohu a spolu s policisty a horskou službou se ho v rojnicích vydali hledat.


Oběsil se u cyklostezky. Soud pátrá po datu úmrtí

    Od 24. srpna hledají prostějovští policisté Tomáše Tichánka. Tento 36letý muž s trvalým bydlištěm v okrese Prostějov je podle policejní databáze nebezpečný.
    Policie ČR se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po hledané osobě, kterou je Pavel SEDLÁČEK, narozený 3.3.1971, trvale bytem v okrese Prostějov.
    Řidič dodávkového vozidla Peugeot Boxer projížděl mírnou pravotočivou zatáčku, kdy v tomto úseku předjížděl nezjištěné osobní vozidlo. Řidič předjížděného vozidla provedl neočekávaný manévr a došlo ke střetu s pravým zrcátkem u vozidla peugeot. Řidič peugeotu se zalekl a strhl řízení, přitom narazil do svodidel. Řidič nezjištěného vozidla nezastavil a pokračoval v jízdě. Řidič peugeotu na nejbližším sjezdu odstavil vozidlo a zavolal policii,“ popsal nehodu policejní mluvčí Josef Bednařík. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Škoda na vozidle činí 100 tisíc a na svodidlech 32 tisíc.
    "Prosíme občany, kteří podezřelého muže někde viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby kontaktovali nejbližší policejní služebnu ČR, nebo volali na linku 158," uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková. (red)


Pátrací akce měla šťastný konec. Po dvou dnech

    "Zdánlivé stáří hledaného je 15 let, je vysoký kolem 165 cm, štíhlé postavy. Má krátké, rovné černé vlasy, česané nahoru. Oči má hnědé, zvláštním znamením je srostlé obočí. Nosí černý knírek. Tvar hlavy má oválný a zúžený k bradě. Jedná se o svěřence výchovného zařízení na Přerovsku. V pátrání je od 24.9.2013 a hledají ho přerovští kriminalisté. Jeho předpokládaný pohyb je v Prostějově", popsala hledaného Irena Urbánková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje. (red)
    "Zdánlivé stáří hledaného je mezi 43 – 46 lety, je vysoký mezi 170 – 175 cm, střední postavy. Má hnědé rovné vlasy, zpravidla krátké s čelními kouty. Oči má rovněž hnědé. Tvar hlavy má obdélníkový a zúžený k bradě, rty má tenké. Nosí zpravidla strniště, v současné době může být zarostlý. V pátrání je od 21. 1. 2014 a hledají ho přerovští policisté pro majetkovou trestnou činnost", uvedla k popisu hledaného a důvodům po jeho pátrání Irena Urbánková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
    John Cho, Debra Messing, Thomas Barbusca, Michelle La, Sean O'Bryan, Ric Sarabia, Colin Woodell, a další >Ashley Edner, Roy Abramsohn, Morgan Peter Brown, Benjamin J. Cain Jr., Courtney Lauren Cummings, Sara Sohn
    V supermoderním thrilleru, jehož vyprávění se odvíjí prostřednictvím zařízení, která používáme ke každodenní komunikaci, musí David nalézt digitální stopy jeho dcery dřív, než nadobro zmizí.


Viděli jste prostějovského Erika? Policie po něm pátrá!

    "Cyklistka jela po cyklistické stezce ve směru od Plumlovské. Přejela vozovku po přejezdu pro cyklisty ve směru od pošty k prodejně elektro. V uvedenou dobu jel od Žižkova náměstí neznámý řidič s nezjištěným vozidlem, který rychlou jízdou objel roh prodejny elektro, najel v protisměru na cyklostezku, kde se střetl s cyklistkou. Došlo k jejímu pádu a lehkému zranění," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Žena byla RLP převezena do nemocnice na ošetření. Vozidlo z místa ujelo, aniž by jeho řidič zastavil a zjistil, zda není cyklistka zraněná.
    V pondělí 13. října v 6:30 hodin došlo na silnici R 46 v katastru obce Olomouc ve směru na Prostějov k dopravní nehodě mezi dvěma vozidly. Policisté hledají svědky.
    V neděli 24. září 2017 byli v 19:36 hodin požádáni hasiči o pomoc při pátrání po ztraceném turistovi v okolí motorestu Skřítek, nedaleko obce Sobotín.
    Soud vyzývá každého, kdo zná okolnosti, z nichž lze zjistit datum smrti zemřelého Vladimíra Procházky, narozeného dne 5. 6. 1931, posledně bytem trvale Václava Špály 4066/3, Prostějov, nebo zná okolnosti, které by k takovému zjištění mohly vést, aby o nich podal ve lhůtě jednoho měsíce od uveřejnění vyhlášky zprávu soudu.
    Policie ČR územního odboru Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po Eriku Džudžovi, narozeném 30.9.1999, trvale bytem Prostějov.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00