Jak na věc


párek v rohlíku stroj

Anglický rohlík z domácí pekárny

     Zařízení na přípravu párku v rohlíku - hot dogy jsou vyráběny v jedno až čtyřtrnovém provedení nebo jako třítrnový ohřívač rohlíků spolu s ohřevnou nádobkou na jedné základně či jako samostatná ohřevná nádobka. Celonerezového provedení, vyhřívané trny. Tytp zařízení na přípravu párku v rohlíků - hot-dogů můžou mít také skleněnou vyhřívanou nádobů (na dně voda, která ohřívá párky. Nádobu můžete předělit na dvě částí pomocí vyndavacího roštu - na teplé hotové párky k výdeji a studené). Opékače párků s vyhřívanými otočnými rolnami, na kterých se párky při přípravě otáčejí a prohřívají.
    Rohlíky podélně nakrojíme, potřeme hořčicí a kečupem a dovnitř vložíme na tenká kolečka nakrájený pórek, nastrouhané zelí a párky. Přivřeme, posypeme strouhaným sýrem a dáme zapéct do trouby nebo do mikrovlnky.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Jedno balení obsahuje 100 g párků a je to jedna porce v rámci proteinové diety. Podáváme ohřáté, lze použít v kombinaci s proteinovým pečivem, lžičkou hořčice nebo strouhaného čerstvého křenu.
    Složení: kuřecí a krůtí prsa 50 %, voda, sójové bílkoviny, rostlinná vláknina, sůl, aromata, emulgátor: tripolyfosfát sodný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutamát sodný, konzervační látka: dusitan sodný, antioxidant: askorbát sodný
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Servis a opravy gastro vybavení v regionu Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Třinec, Frýdek-Místek, Opava …. sporáky, konvektomaty, pánve a ostatní gastro zařízení kuchyně
    Suroviny Hořčice, Kečup, Párky Frankfurtské, Pórek, Rohlíky bílé mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
     Rohlíky podélně nakrojíme, potřeme hořčicí a kečupem a dovnitř vložíme na tenká kolečka nakrájený pórek, nastrouhané zelí a párky. Přivřeme, posypeme strouhaným sýrem a dáme zapéct do trouby nebo do mikrovlnky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00