Jak na věc


otvírací doba o vánocích tesco

Mercedes GTR AMG dvoumístný, 2,4GHz DO, 4x4, plynulý rozjezd, EVA kola, USB, otvírací dveře, černá metalíza

    Auto Mercedes-Benz AMG GT-R 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, jízdou v tomto exkluzivním autě bude Vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí, náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě pro své zákazníky prodej náhradních dílů a baterií za nákupní ceny!délka auta: 128cm, výška: 56cm, šířka: 78cm,průměr kol: 26cm, šířka kol: 10cm, šířka sedačky: 2x24cm, šířka sezení: 51cm (3cm mezera mezi sedadly)práh auta od země: 9cm, nášlap: 14cm,  hrana karoserie po otevření dveří: 25cm,  váha auta: 24kg,max. nosnost: do 40kg, max. rychlost: 2,5 – 5,5km/h,pohon: 4x el. motor 45W/12V, na 2 baterie: 2x12V/7Ah
    nabíječka: z 220V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, EMCčas nabíjení baterie: 8 až 10 hod při úplném vybitídélka provozu při plném nabití: 1 až 2 hodurčeno pro: děti od 3 let, dle výrobce, dle mého do 6let (spolujezdec do 4let)
    Krásný Nový rok... i celý nadcházející rok! K dnešnímu prvnímu dni letošního roku jsem dostal velmi krásný dárek a to 2000 fanoušků, kterým se líbí dětská autíčka. Děkuji všem! Budu...
    Elektrické autíčko dvoumístný Mercedes-Benz AMG GT-R 4x4 s 2.4G bluetooth dálkovým ovládáním, plynulým rozjezdem, EVA koly, pérováním obou náprav, čalouněnou sedačkou, otvíracími dveřmi, lakovaný krásnou barvou, imitací karbonových doplňků, voltmetrem, playerem Mp3, TF, USB, zvukovými a světelnými LED efekty, 3 rychlosti vpřed / 3 vzad s náhonem všech kol, 4motory 45W/12V.


Mercedes AMG GT R s 2,4G DO, dvoumístný, 4x4, plynulým rozjezdem, EVA koly, USB, otvíracími dveřmi, vínová metalíza

    Autíčko má exkluzivní vzhled originálního modelu, kvalitní materiály a zpracování, po zařazení páčkou s osvětlením zvoleného stupně jezdí vpřed a vzad na nožní pedál, nebo se ovládá 2.4G dálkovým ovladačem vpřed, vzad, pravá, levá, s řazením 3 rychlostí, při jízdě na pedál má DO přednost před pedálem tzn. dítě můžete ovladačem zastavit, při zapnutí auta zazní startování a zvuk motoru, rozsvítí voltmetr na playeru, vypínač ON a palubní deska, vypínačem rozsvítíte přední LED dálková světla nebo denní svícení a zadní LED světla, po zařazení zpátečky rozsvítíte couvací světlo, zvukové efekty: klakson, písničky na volantu, start motoru, zvuk jízdy po zapnutí, player má vstup pro USB, TF a Mp3, EVA měkčená kola (obdoba nafukovacích kol) – tato zajišťují tichou jízdu, auto se brzdí zmačknutím tlačítka na DO nebo při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, pro větší bezpečnost dětí je na čalouněné sedačce stavitelný bezpečnostní dvojitý pás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00