Jak na věc


otopné těleso do koupelny

Koupelny-online.cz - koupelny, sanitární technika a topení. Prodáváme vodovodní baterie, umyvadla, WC mísy, vany, sprchové kouty, umyvadla, WC mísy, klozety, sprchové vaničky, sprchové nerezové kanálky, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, kotle, ohřívače vody, radiátory, Laufen, Jika a další sanitární techniku pro Vaše koupelny a domácnosti.

    Je pro vás u koupelnového otopného tělesa důležitý nejen pěkný vzhled, ale i praktický komfort? Pak je pro vás topné těleso, které současně slouží i jako držák na ručníky, přesně to pravé. Tvar topného tělesa vám umožní pověsit několik ručníků pro předehřátí na žebra topného tělesa. Po každém sprchování nebo koupeli tak budete mít vždy připraven teplý ručník k osušení, který poté na topení opět rychle uschne. Tato topná tělesa můžete zakoupit v barvě bílé, šedé nebo chrom, ale i v dalších barevných variantách přesně podle designu vaší koupelny.
    Kdo klade důraz na extravagantní vzhled, měl by se informovat o našich designových topných tělesech do koupelny. Richter+Frenzel vám nabízí celou řadu modelů: naleznete koupelnová otopná tělesa, která jsou tvarovaná i tak, abyste na ně mohli pověsit své ručníky pro předehřátí – jejich design je však nákladnější. Dále nabízíme topná tělesa, která je možné současně využívat i jako regál. U našich designových topných těles je ale jedno jisté: barva a tvar odrážejí uspořádání návrhu vašeho interiéru a přispívají k celkovému harmonickému obrazu koupelny.


Představujeme Otopná tělesa P.M.H

    Právě v koupelně si velmi ceníme útulného prostředí. Není nic hezčího, než být po osvěžující koupeli nebo vydatné sprše přivítán hřejivým teplem a zabalit se do příjemně předehřáté osušky. Moderní koupelnová otopná tělesa pozvednou jak svým vzhledem, tak i funkcí každou koupelnu. Najdete je ve všech našich návrzích interiéru. Richter+Frenzel má i pro vaši koupelnu připraveno vhodné, prvotřídní koupelnové otopné těleso – od prostého až po extravagantní designový model.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00