Jak na věc


otevření souboru ipa

Rozluštěné poklady: Faraonovo Město

    Pořídili jste si bezpečnostní dveře nebo trezor. A ztratili od nich klíč? A teď se bojíte přivolat odborníky, aby je otevřeli, protože co když si pak nějak vyrobí klíček navíc pro sebe a vaši "skrýš" tak navštíví nezvaný host? Služby keynonstop jsou naprosto důvěryhodné. Tak volejte!
    Otevření dveří14. 9. 2012, 14:24Ztracené klíče od automobilu. Zabouchnuté klíče uvnitř bytu. Klíč zlomený v zámku. Zná to každý z nás. Co teď? Keynonstop je naštěstí tu. Zámečnická firma nabízí otevření dveří v podstatě od čehokoli a kdykoli.
    Zámečnictví keynonstop pracuje v terénu nepřetržitě. Čekali byste tedy, že si za to také naúčtují nehorázné ceny. Záchrana vánoční pohody a navíc veškerého majetku by za to sice asi stála, ale věřte, že v případě služeb keynonstop nebudete sahat nijak hluboko do kapes. Zabouchnuté dveře vám otevřou během chvilky za několik málo stokorun. Pokud vlastníte bezpečnostní zámek bude tato služba asi o dvě stě korun dražší. Navíc se spolehněte na to, že během otevření dveří nedojde k jakémukoli poškození. Nebudete tedy muset připočítávat žádné výdaje za jejich opravu. A to i v případě, že se vám "porařilo" klíče v zámku přímo zlomit.


Egyptologie je poslání, tvrdí slavný český archeolog Verner

    Českým televizním dokumentaristům se podařilo v únoru 1998, vůbec poprvé v dějinách moderní civilizace pracující s obrazovými médii, zachytit kamerou otvírání nevykradené egyptské hrobky. Poslední takový nález se stal před 57 lety. Hlavní důvod natáčení byl v tom, že nález byl výsledkem dlouholeté práce českých egyptologů vedených profesorem Miroslavem Vernerem a také v tom, že tvůrčí tým, který léta sleduje práci českých egyptologů, dostal nezbytnou důvěru egyptských vládních míst a i českých vědců, kteří by nenechali někoho neznámého sledovat akci, která se od samého počátku hemžila velkými otazníky.
    Vlastní otevření sarkofágu bylo připravováno tři roky. V šestadvacet metrů hluboké šachtě, v prachu a bez kyslíku bylo nejprve třeba odsunout 24 tun těžké víko sarkofágu, vydolovat čedičovou rakev, odstranit ztrouchnivělou rakev dřevěnou a nakonec vyzvednout mumii. Obsahovala pozůstatky správce královského paláce a kněze předčitatele Iufaiho z doby kolem 500 let př. Kristem.
    Asi největší výhodou zámečnictví keynonstop je fakt, že jejich služby jsou vám k dispozici skutečně nepřetržitě. Vždyť to známe opět všichni, že když už se nám "podaří" ztratit nebo si zabouchnout klíče, bude to jistě v noci, o víkendu nebo o svátcích, na Štědrý den nejlépe. A v troubě se peče cukroví, plotýnka je plná kapřích řízků, ... A co teď. Zámečníci keynonstopu jsou tu naštěstí opravdu nonstop a otevření dveří během okamžiku tak zachrání nejen sváteční atmosféru ale i náš majetek a domácnost.


Archeologové našli v Egyptě desítky vzácných mumií

    Otevření zabouchnutých bezpečnostních dveří - NEXT, KAVAN Sapelli, Napako,Serlock,Plastové,Atra,vícebodové zámky. Otevření zamčených zámků vložkových i dozických. Otevření bezpečnostních zámků i v případě vybavení kováním vyšší třídy bezpečnosti. To vše a mnohem mnohem víc nabízí služby zámečnické firmy keynonstop. Navíc pracují dokonce i v noci, o víkendech a tak dále.
    Stejně unikátní cena je i v dokumentárním filmu, který vznikl v České televizi v Tvůrčí skupině Josefa Platze a také za podpory Všeobecné stavební spořitelny a Komerční banky. Autorem a režisérem je Jan Boněk, kameramanem ojedinělého dokumentu Josef Nekvasil.
    Egyptské noviny psaly o nálezu srovnatelném s objevem Tutanchamonova pokladu. Přesto, že bohatství hrobky nebylo srovnatelné s Tutanchamonem, vědecká cena objevu je nevyčíslitelná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00