Jak na věc


otevření nové prodejny lidl v korytech rekonstrukc

Nouzové otevření auta, otevření trezoru či jiných vašich dveří

     Českým televizním dokumentaristům se podařilo v únoru 1998, vůbec poprvé v dějinách moderní civilizace pracující s obrazovými médii, zachytit kamerou otvírání nevykradené egyptské hrobky. Poslední takový nález se stal před 57 lety. Hlavní důvod natáčení byl v tom, že nález byl výsledkem dlouholeté práce českých egyptologů vedených profesorem Miroslavem Vernerem a také v tom, že tvůrčí tým, který léta sleduje práci českých egyptologů, dostal nezbytnou důvěru egyptských vládních míst a i českých vědců, kteří by nenechali někoho neznámého sledovat akci, která se od samého počátku hemžila velkými otazníky.
    Egyptské noviny psaly o nálezu srovnatelném s objevem Tutanchamonova pokladu. Přesto, že bohatství hrobky nebylo srovnatelné s Tutanchamonem, vědecká cena objevu je nevyčíslitelná.
    Vlastní otevření sarkofágu bylo připravováno tři roky. V šestadvacet metrů hluboké šachtě, v prachu a bez kyslíku bylo nejprve třeba odsunout 24 tun těžké víko sarkofágu, vydolovat čedičovou rakev, odstranit ztrouchnivělou rakev dřevěnou a nakonec vyzvednout mumii. Obsahovala pozůstatky správce královského paláce a kněze předčitatele Iufaiho z doby kolem 500 let př. Kristem.


Rozluštěné poklady: Faraonovo Město

    Vedle těchto záchranných prací se můžete u této společnosti setkat s dalšími aktivitami, například výrobou klíčů, prodejem náhradních komponentů pro zámky, dveře, výrobou smaltovaných tabulek s popiskami a podobně. Výroba klíčů Praha 4 a výroba klíčů Praha 8 je již řadě obyvatel Prahy či jejího okolí velmi dobře známá. Ale pořád hlavní prioritou firmy je její nonstop dispečink, který je pro havarijní případy dostupný prakticky po celé republice.
    Jestli nastane situace, pro kterou budete nuceni zavolat na dispečink nonstop otevírací služby, je velmi důležité mít její číslo při ruce, ve svém mobilu, diáři či alespoň na papírku v peněžence. Nezapomeňte si tedy toto číslo najít na internetu a uložit, je velmi důležité pro vaše nouzové otevření auta, či vaše dotazy.
    Pokud jste se před příchodem specialistů pokoušeli otevřít své dveře sami, nebo pokud jste se stali terčem pokusu o násilné vniknutí do auta, domu či trezoru a vaše dveře od daného objektu jsou poškozené či máte rozbitý zámek, nevadí. Zkušení pracovníci vám váš zámek vymění za nový, jen je potřeba před jejich příjezdem vše nahlásit na dispečink. Opravu potom provedou přímo na místě nebo doporučí její postup a zabezpečení před opravou.


Archeologové v Egyptě objevili poklad z doby panovnice Hatšepsut

    Při zaklapnutých dveřích u auta je potřeba k jejich otevření zavolat specializovanou firmu, například keynonstop, která se tímto problémem zaobírá již řadu let. Jejich zaměstnanci jsou k tomuto účelu proškolení a mimo otevření auta se na ně můžete obrátit i při podobném problému s dveřmi u bytu nebo trezoru. Nouzové otevření auta jistě proběhne bez problémů.
    Stejně unikátní cena je i v dokumentárním filmu, který vznikl v České televizi v Tvůrčí skupině Josefa Platze a také za podpory Všeobecné stavební spořitelny a Komerční banky. Autorem a režisérem je Jan Boněk, kameramanem ojedinělého dokumentu Josef Nekvasil.
    Otevření auta 14. 9. 2012, 14:26Každému se to může stát. Vystoupí z auta, zamáčkne nedopatřením pojistku a zaklapne dveře. Klíčky samozřejmě zůstaly uvnitř. A co dál? Otevření auta se jeví jako problém, ale nemusí tomu přeci tak být, proto máme keynonstop.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00