Jak na věc


ordinacni hodiny mudr irena pelcova

Alergologická amb. dětská - privátní lékařka MUDr. Blanka Pokorná

    Ráno jsme vyčlenily část ordinační doby určenou pro nemocné děti pro kontroly po nemoci, předoperační vyšetření a plánované odběry krve, abychom zabránily kontaktu zdravých, ev. již uzdravených dětí s čerstvě nemocnými a tudíž nakažlivými. Prosíme všechny rodiče, aby toto opatření respektovali, chráníte tím své dítě.
    V případě zvýšeného rizika některého z nejčastějších genetických onemocnění, nabízíme ženám i možnost provedení neinvazivního testování. Tento typ vyšetření je založen na analýze genetického vybavení plodu a jeho provedení spočívá v běžném odběru krve matky.
    V našem centru poskytujeme komplexní péči pomocí všech nejnovějších poznatků v tomto oboru. Našim cílem je dát Vám co nejvíce informací a zajistit tak nejlepší péči o Vaše těhotenství a vývoj plodu.
    V době mezi 7:30 a 8:00 je Vám k dispozici zdravotní sestra. V této době se můžete přeobjednávat, pokud Vám nevyhovuje čas, na který jste pozváni na prohlídku či očkování, vyřizovat administrativu (donášet výsledky odborných vyšetření a tiskopisy, které potřebujete potvrdit, vyzvedávat recepty a vyplněné formuláře…), informovat se na výsledky vyšetření z předchozích dnů.


Konzultace zdravotního stavu cestou mailové korespondence

    Komplexní gynekologická péče ambulantního typu, antikoncepční poradenství, komplexní preventivní program v gynekologické praxi, sledování průběhu těhotenství s přesahem do vysoce odborné prenatální péče.
    Ambulance lékařské genetiky poskytuje genetické poradenství u rodin a jednotlivců s výskytem potencionálně dědičného onemocnění. Genetická konzultace je také součástí diagnostiky možných příčin poruch plodnosti.
    Návštěvníkům lékárny jsou k dispozici 2 parkovací místa v těsné blízkosti lékárny – naproti hospodářské budově. Zdarma v rámci prvních 30 minut po projetí závorou do areálu nemocnice.
    Komunikujte snadno s nemocnicí pomocí našeho komunikačního formuláře. Vaše dotazy budou směřovány vždy na kompetentní osobu a Váš dotaz bude vyřízen v nejkratší možné době.
    Vážené klientky, ve dnech 29.7- 2.8.2019 budou ordinace v Berouně i na Zbraslavi uzavřeny z důvodu dovolené. Nebude v provozu ani telefonní záznamník ani možnost zaslat mailový dotaz, zaslané maily se nedoručí a to od 26.7., 8 hod do 5.8.2019, 8 hod. Další pravidelná ordinace je 5.8.2019.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00