Jak na věc


ordinace v růžové zahradě v lednu

"Už jsi vyhrála!" Rychlý před finále poslal Kvitové dojemný vzkaz

    Doktorka Valšíková, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 propůjčuje tvář sympatická herečka Monika Zoubková, se chystá pomalu ale jistě do svatebních šatů a očekává, že její osobní život se opět o krůček posune dál. Ve skutečnosti má Monika na rozdíl od seriálové Terezy už velký náskok. Zatímco v seriálu děti ještě neplánuje, doma ji dělá největší radost devítiměsíční dcera Ema Luisa. „Dcerka je asi moje nejmladší fanynka. Pochopitelně, že je ještě malinká na to, aby pochopila, že maminka hraje v seriálu, ale svůj obdiv mi dala najevo tím, že když mě zahlédla a slyšela v televizi, samou radostí neskutečně zavískala, popisuje herečka a s úsměvem. A mezi nejvěrnější diváky by Monika mohla určitě zařadit své pyšné rodiče, kterým se konečně - alespoň částečně - splnil sen. Oba jsou lékaři a přáli si, aby alespoň jedno z jejích tří dětí studovalo medicínu. „Když jsem se dozvěděla, že jsem získala tuto roli, hned jsem jim volala, že budu také lékařkou. Tím pádem jsem jim část snu


Všimli jste si? Toníka v Ordinaci hraje jiný herec. Víme proč!

    Jednou z hlavních postav, které se objevily v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, je sympatická herečka Barbora Munzarová. Jejím úkolem je ztvárnit roli férové, rázné, romantické i temperamentní lékařky Pavly Barnové, které život naplánoval nelehké situace. Má vážně nemocného syna a chybí jí partner, o kterého by se v životě mohla opřít. Ale i přesto, že ví, jak láska bolí, nikdy nepřestává milovat. Její velkou oporou je přítelkyně doktorka Běla Páleníková, na kterou se může kdykoliv obrátit a spolehnout. „Se Zlatou Adamovskou, která propůjčuje tvář Běle, se znám z divadla Na Vinohradech. Když jsem nastoupila sem do divadla, byla mi velkou oporou, dovolím si říct takovou maminou, za kterou jsem mohla s čímkoliv přijít, svěřuje se Bára a dodává: „Zlata, která nade mnou přebrala jakýsi divadelní patronát, mi mnohokrát pomohla a dobře poradila nejenom co se práce týče, ale také v mém osobním životě, za což jí jsem velice vděčná. Zlata Adamovská a Bára Munzarová se sice několi
    Pozorní diváci si jistě v úterním premiérovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 všimli, že v roli Toníka Suchého se objevil jiný herec, než na jakého byli doposud zvyklí. Kam se původní Toník poděl?


Na Nově odstartují nové pořady: Matka odnosí dítě vlastní dceři!

    O tom, že sex appeal zmůže víc než skalpel, ví asi nejvíc Magda Tárová, která se již ve čtvrtek objeví jako nová postava v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ač je sestrou Pavly Tárové (Bára Munzarová), dá se říci, že diváci co nevidět zjistí, že povahově jsou velmi rozdílné. Krásná Magda ví, co její půvaby dělají s muži, takže nemá důvod toho nevyužít. Jde velmi tvrdě za svým cílem, neváhá potopit i své nejbližší, když jí to prospěje. A jak se do takové role vcítila křehká a plachá Markéta Plánková? „Baví mě být vypočítavou ženskou, která se s nikým nemazlí. Díky této roli mám možnost poprvé poznat to, co říkají všichni herci - a sice, že hrát potvory je vždy velkou výzvou a vy si s rolí můžete hodně pohrávat a vyhrávat. Štíhlá, mladá, půvabná maminka Markéta Plánková přiznává, že i ona ve skutečnosti párkrát svých půvabů využila: „Myslím, že každá holka v pubertě, zkusí občas využít svých půvabů a doufat, že tak snadněji projde například u zkoušky na škole. Takže i já t
    Na této stránce vám budeme přinášet nejnovější reportáže a zajímavosti ze zákulisí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Představíme vám herce a tvůrčí tým, jak je ještě neznáte a poodhalíme vám celou přípravu tohoto úspěšného seriálu.
    Poslední díl z prostředí kamenické chirurgie seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 připsal na konto seriálu poslední rekord před letní pauzou. V pořadí 44. díl byl nejúspěšnějším dílem premiérové první řady, kterou TV Nova vysílá od 15. ledna 2008, ale rovněž rekordním od 6. 9. 2005, kdy TV Nova uvedla tento úspěšný seriál na televizní obrazovky.


Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad! - 1

    Jedním z nejoblíbenějších lékařů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je Adam Suk. Adam se vrátil z Holandska bez lásky a bez výhlídek, zabydlel se na chirurgii, kde nachází svou velkou lásku. Josef Pejchal, který propůjčuje Adamovi tvář, týdně najezdí kvůli seriálu stovky kilometrů, protože na natáčení dojíždí až z Pardubic, kde hraje v divadle. Auto v tuto chvíli používá nejenom jako dopravní prostředek, ale zároveň jako místo, kde se učí texty. Takže se může stát, že se lidem, kteří oblíbeného herce náhodou zahlédnou v autě, může zdát, že trpí samomluvou, i když zatím pilně studuje. „Dojíždění z Pardubic, kde hraji a kam se vracím z natáčení na hereckou ubytovnu, je trochu náročné, ale naštěstí cestuji velmi rád a auto mi, bohudíky, stále dobře slouží. Během cesty se snažím učit a opakovat si scénář a chvílemi přemýšlím o hloupostech nebo poslouchám muziku, popisuje herec. Jako lékař se prý necítí poprvé: „Lékařem nejsem poprvé. Téměř každý malý kluk si chce hrát na dokto
    Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět nebudou ani premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.
    Soutěž Adventní kalendář začala právě dnes na portálu TN.cz a potrvá až do Štědrého dne. Každý den nadělíme soutěžícím novou výhru. Celkově se soutěží o výhry v hodnotě 70 000 Kč.


Oblíbená Ordinace se vrací na obrazovky již 31. ledna!

    Včerejší díl s názvem Za vším hledej ženu dosáhl prvního místa v podílu na sledovanosti zejména v cílové skupině Dospělí 15-54 (62,44%) a v cílové skupině Dospělí 15+ (59,75%). Včerejší epizodu úspěšného seriálu si tedy nenechalo ujít 2 159 000 diváků starších 15 let. Mimořádného úspěchu dosáhl předposlední díl této řady v podílu na sledovanosti v cílové skupině mladých žen ve věku 15-24 let (78,35%). Prvenství v podílu na sledovanosti Ordinace v růžové zahradě 2 si tento díl připsal i v cílové skupině žen ve věku 25-34 (74,37%), v cílové skupině žen ve věku 35-44 (73,25%) a v cílové skupině žen ve věku 45-54 (64,10%).
    Pokračování 8. sezony nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 přinese na jaře 2013 divákům další napínavé příběhy. Scenáristé si tentokrát připravili zápletky plné emocí a zvratů. Na další díl seriálu se diváci mohou těšit 29. ledna nebo si ji pustit již teď na Voyo.cz.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Oblíbené a všemi respektované pediatričce Páleníkové propůjčuje tvář herečka Zlata Adamovská. Diváci obdivují nejenom životní nadhled a ironii této lékařky, ale pochopitelně i její herecké výkony. A kdyby se objevila někdy ve skutečnosti v dětské ordinaci, určitě by neměla o klientelu nouzi. Dokonce sklidila už několik pochval od samotných lékařů: „Potěšilo mě, když jsem se od lidí, kteří se tomuto poslání věnují, dozvěděla, že Běla Páleníková působí opravdu důvěryhodně a nedělá, jak se tomu v seriálech někdy už stává, odborné chyby, říká herečka. Pokud se natáčejí obrazy, ve kterých herci v bílých pláštích vyšetřují pacienty, dělají odborné zákroky a tak podobně, mají k ruce profesionála, který s nimi postup vždy konzultuje. Herečka Zlata Adamovská má k tomu všemu ale ještě privátní konzultanty: „Několikrát jsem potřebovala poradit, jak se má lékař tvářit, jak vnímat pacienta, jak k němu přistupovat. Na takovéto konzultace chodím za tchánem a švagrovou, kteří mi vždy dobře
    Na díl s názvem Útěk do Mexika se včera dívalo celkem 2 006 tis. diváků (kategorie 15+). V této cílové skupině seriál také dosáhl rekordního podílu na sledovanosti: celých 50,90%. Další rekord si připsal v cílové skupině 15-54: celých 55,18%.
    Praha 11. dubna 2008 - Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si na své konto může připsat další rekord. Prostředí z oblasti chirurgie se zdá být pro diváky velice zajímavým a poutavým. Včerejší 26. díl z prostředí chirurgického oddělení s názvem: Kytek není nikdy dost se stal nejúspěšnějším dílem dle podílu na sledovanosti v kategorii 15 - 54 let, vybralo si ho 55,14 % všech diváků tou dobou u televizních obrazovek. Tento díl sledovalo 2 050 000 diváků v kategorii 15+.


Vyhrajte ve vánoční soutěži ceny za tisíce. Je to snadné! NÁVOD

    Praha 13. června 2008 - Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si na své konto připisuje další úspěch. Včerejší 44. díl byl posledním pokračováním zajímavých příběhů z lékařského prostředí této řady. Stal se nejúspěšnějším dílem premiérové první řady dle sledovanosti a nejúspěšnějším dle podílu na sledovanosti od uvedení seriálu na obrazovky.
    Praha 11. června 2008 - Seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jehož první řadu vysílá TV Nova od 15. ledna 2008, si na své konto připisuje další úspěch. Včerejší díl, který byl zároveň předposledním dílem této řady a v pořadí 43. pokračováním zajímavých příběhů z chirurgického oddělení, se stal nejúspěšnějším dílem premiérové první řady dle podílu na sledovanosti napříč všemi obecnými věkovými kategoriemi.
    Včera se tak velkým úspěchem lékaři a sestřičky kamenické nemocnice rozloučili s diváky, se kterými se na obrazovkách setkají znovu po letní prázdninách.
    Tenistku Petru Kvitovou čeká v sobotu finále Australian Open. A fandit bude také herec Petr Rychlý, kterého Petra obdivuje jako doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě. Českou lvici se rozhodl také povzbudit emotivním vzkazem.


Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

    Celé jedno desetiletí uteklo od chvíle, kdy diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovali osud seriálové postavy Ondřeje Sokola. Už dnes večer se herec a moderátor do slavné kamenické nemocnice vrátí. A to za dramatických okolností...
    Dnes večer se můžete v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 těšit na novou postavu. I když tak úplně nová nebude. Do Kamenice se po letech vrací dcera Čestmíra Mázla Naďa. V jejím podání ale uvidí diváci jinou herečku, než na kterou byli zvyklí.
    Soutěž Adventní kalendář na TN.cz o výhry v hodnotě 70 tisíc korun se blíží do své poloviny. Stačí, abyste správně odpověděli na dvě soutěžní otázky, a můžete se těšit na zajímavé ceny. Výherce hlavní ceny budeme ze všech zúčastněných losovat na Štědrý den!


Ordinace je zpět! Dana Morávková popsala hororovou scénu

    Zdravotní sestra Gábina Šímová, která televizním fanynkám kdysi ukradla sympatického lékaře Adama Suka, zůstává stále v Holandsku. Zatímco doktor Suk se vrátil se zlomeným srdcem zpět do nemocnice a zabydlel se na chirurgii, jeho bývalé lásce se ze světa zpět domů ještě nechce. Představitelka sestry Sandra Nováková ale nezahálí a volna od natáčení Ordinace využívá k další práci: „Momentálně točím film, což mi zabírá nejvíce času. A když zrovna nestojím před kamerou, tak si stoupnu před mikrofon a zpívám. Neodpočinu si ani na Velikonoce, protože připravuji na velikonoční neděli písničkový pořad. Zatím si na ni na obrazovce musíme ještě chvilku počkat: „Natáčení filmu je pro mne příjemnou změnou, nicméně jsem zvědavá, kdy se bude chtít Gábině zpět z Holandska. Na natáčení v Ordinaci se už opět velmi těším, ale Gábina chtěla na zkušenou, tak ať si tam ještě chvílí sbírá zkušenosti, tajemně prohlašuje herečka, která má sama zkušenosti podobné: „I já jsem měla v životě mož
    Hrdiny Ordinace v růžové zahradě 2 čeká už čtrnácté jaro. To přivane zpět staré známé, nastanou silná rodinná dramata a těšit se můžete také na další přešlapy Boba a Heluš.
    Chcete si přehrát poslední díl Ordinace v Růžové zahradě 2 zdarma? Máme pro Vás online stream! Vše v našem článku Ordinace v růžové zahradě 2 poslední díl přehrát zdarma.
    Oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si na své konto připisuje další úspěch! Jeho včerejší, v pořadí již 43. díl, byl nejúspěšnějším dílem premiérové první řady, kterou TV Nova vysílá od 15. ledna, ale rovněž rekordním od 6. 9. 2005, kdy TV Nova uvedla tento úspěšný seriál na televizní obrazovky. Rekordu dosáhl i přes fotbalový zápas Mistrovství Evropy vysílaný na konkurenční stanici.
    Už dnes večer se na obrazovky po Vánocích vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Jaro se v Kamenici ponese ve znamení dramat. Jedno z největších si prožije rodina Suchých. Ve Snídani s Novou se o tom rozpovídala představitelka Zdeny Dana Morávková.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Zítra, tedy ve čtvrtek 12. června, odvysílá televize Nova poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Proč být na světě rád. Poté si lékaři a sestřičky kamenické nemocnice vyberou zasloužené letní volno. Po prázdninách se pak mohou diváci tohoto úspěšného seriálu na své hrdiny opět těšit v nových příbězích.
    Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si připisuje rekord za nejúspěšnější sledovanost od počátku roku, která dosahuje v cílové skupině Dospělí 15-54 (22,2%) a v cílové skupině Dospělí 15+ (26,6%), což znamená, že včerejší epizodu úspěšného seriálu si nenechalo ujít 2 309 000 diváků této věkové kategorie. Poslední díl této řady zaznamenal úspěch v podílu na sledovanosti v cílové skupině mladých žen ve věku 15-24 let (75,67%).
    Projekt Českého rozhlasu s názvem Ježíškova vnoučata, plní přání opuštěným seniorům. Ti z domova důchodců v Ostravě si přáli setkat se s herci ze seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. A splnilo se jim to.
    Včerejší díl s názvem Proč být na světě rád dosáhl prvního místa v podílu na sledovanosti v cílové skupině Dospělí 15-54 (65,21%) a stal se tak nejúspěšnějším dílem od uvedení seriálu na obrazovky. Od uvedení na obrazovky se stal i nejúspěšnějším v podílu na sledovanosti v cílové skupině Dospělí 15+ (61,12%).


Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

    Nejoblíbenější seriál současnosti – Ordinace v růžové zahradě 2 – se vrací s novými díly! Opět tak budete moci každé úterý a čtvrtek od 20 hodin sledovat osudy vám známých a oblíbených hrdinů.
    Včerejší díl s názvem Bude se tančit? dosáhl prvního místa v podílu na sledovanosti v následujících cílových skupinách: za D15-54: celých 57,04%, za D15+: celých 52,15%, za ženy 15-24: celých 66,76%, za ženy 45-54: celých 58,80% a za muže 45-54: celých 51,73%.
    Praha 30. května 2008 - Seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jehož první řadu vysílá TV Nova od 15. ledna 2008, si na své konto připisuje další úspěch. Včerejší, v pořadí 40. pokračování zajímavých příběhů z chirurgického oddělení, se stalo nejúspěšnějším dílem premiérové první řady dle podílu na sledovanosti hned v pěti cílových skupinách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00