Jak na věc


ordinační hodiny mudr pavlovičová jílové u děčína

Kompresní formující legíny Victoria

    V době mezi 7:30 a 8:00 je Vám k dispozici zdravotní sestra. V této době se můžete přeobjednávat, pokud Vám nevyhovuje čas, na který jste pozváni na prohlídku či očkování, vyřizovat administrativu (donášet výsledky odborných vyšetření a tiskopisy, které potřebujete potvrdit, vyzvedávat recepty a vyplněné formuláře…), informovat se na výsledky vyšetření z předchozích dnů.
    Komunikujte snadno s nemocnicí pomocí našeho komunikačního formuláře. Vaše dotazy budou směřovány vždy na kompetentní osobu a Váš dotaz bude vyřízen v nejkratší možné době.
    Systém BEYOND™ Polus™ Whitening Accelerator Polus používá 150W halogenové zdroje světla a mimoto také jedinečný LIGHTBRIDGE™, technologii přivádějící filtrované, intenzivní chladné světlo. Optická jednotka v systému Polus obsahuje 150 000 vláken, což zajišťuje intenzivní světlo a snížení tepelného záření. Polus LIGHTBRIDGE ™ má 18 vysoce intenzivních LED pro další zvýšení síly a rozšíření výstupního spektra. Výsledkem je velice silný světelný zdroj bez UV záření a bez nepříjemného tepla. Díky tomu jsou zajištěny vynikající, jednotné výsledky u každého pacienta, a to při zachování rychlé a pohodlné obsluhy.


Fyzioterapie a léčebná rehabilitace Rehaterap.cz

    Nechte na Vaší tváři vyniknout Váš úžasný úsměv. Chcete-li bělejší zuby a nádherný, zářivý úsměv, pak je pro Vás nejlepším profesionálním řešením ordinační bělení zubů přístrojem BEYOND™ Polus™. Zářivý úsměv a bílé zuby můžete mít již za 60 minut!
    Ráno jsme vyčlenily část ordinační doby určenou pro nemocné děti pro kontroly po nemoci, předoperační vyšetření a plánované odběry krve, abychom zabránily kontaktu zdravých, ev. již uzdravených dětí s čerstvě nemocnými a tudíž nakažlivými. Prosíme všechny rodiče, aby toto opatření respektovali, chráníte tím své dítě.
    Po odborné konzultaci s ošetřujícím lékařem a pořízení potřebné fotodokumentace (zachycení stavu před bělením) Vám na rty naneseme ochranný krém a do úst vložíme rozvěrač rtů. Dále podle vzorníku vyhodnotíme Váš aktuální odstín zubů. Poté izolujeme měkké tkáně a naneseme speciální gel. Aktivujeme bělicí lampu a začneme bělit vaše zuby, a to ve třech intervalech po 10 minutách. Ihned po vybělení jsou vaše zuby o několik odstínů bělejší! Následně zdokumentujeme výsledek bělení.


OGTT - test na těhotenskou cukrovku

    Ordinační bělení zubů s BEYOND™ Polus™ spočívá v řízené aplikaci speciálního zubního gelu, aktivovaného halogenovou lampou. Gel proniká pod povrch, kde chemicky rozkládá usazené pigmenty. Všechny systémy BEYOND™ Polus™ filtrují světlo, aby odstranily veškeré UV záření, a produkují chladný světelný výkon. Odpadají tedy problémy s citlivostí zubů po ošetření, které bývají spojeny s jinými bělícími systémy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00