Jak na věc


opravy plochých střech

Jak si vedeme s opravami? Nejčastější závady a jejich procentuální úspěšnost odstranění.

    Je faktem, že opravit se dá mnoho věcí, ale pokud nám někdo donese, a stává se to často, invertor v krabici v nákupní ceně 55 000,--Kč a nyní požaduje, aby oprava stála do 1500,--Kč tak to nepůjde!!! 'To si musíš dát doromady sám, 'kemo'
    Druhý případ a ten je častější, musí tento bod opravit a dál postupovat ve vyhledání další případné závady.
    Co teď, jak to vymyslet. Pokud si k tomu technik sedne a začne věc prověřovat, tak přijde k nějakému bodu, zde se musí něco udát: buď si je jistý, že už našel kořen problému a dál nic vadného nebude, potom může oznámit sumu.
     Dle rozhovoru s Dong-jin Kohem, šéfem mobilní divize Samsung, vzniká domněnka, že společnost Samsung koketuje s možností uvést v následujících letech vybrané telefony ze série S výhradně se ...Více informací
    Provádíme opravy: svařování, leptání i chemické spojování plastů. Po dohodě je možná změna tvaru, barev i povrchových struktúr. Odhadní cenu jsme schopni přibližně určit i do telefonu. Přesná cena opravy je stanovena vždy na místě.
    Zajisté velké (a svým způsobem nutné) rozhodnutí učinila firma Samsung. Rozhodla se zastavit nejprve prodej a posléze i výrobu smartphonů Galaxy Note 7. Navíc vzešlo ...Více informací


Oprava sprchové vaničky karavanu

    V 90% případů však problém jasný není. Často je problém v řídících obvodech, popřípadě jsou vadné budiče výkonového stupně. Stává se, že problém způsobuje více závad a jedna může podpořit i následné zničení např. výkonových součástek atd.
    Firma je specializována na práce ve výškách. Kromě oprav střech a budování nových krovů a střech zajišťujeme také izolace a hydro-izolace střech, zateplení střech, obklady a zateplení fasád, a další drobné stavební a rekonstrukční práce.
    Specializovaná stavební firma JIRMAN pro vás od roku 1996 provádí pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské, sádrokartonářské a zednické práce.
    Soustruhyhrotové soustruhysvislé soustruhy poloautomatické soustruhyautomatické soustruhyVrtací strojevrtačky speciální i vícevřetenovésouřadnicové vrtačky a vyvrtávačkystroje na jemné vrtání
    Naopak z valné většiny se poškodí ještě více a to až tehdy, kdy převědčíte opakovaným zapínáním ochrany, že jsou zbytečné. Potom Vás pustí dovnitř a zkáza je dokonána.
    Nafinále zařízení otevře strejda s pistolovou pájkou v ruce a proto že už nevydržel ani vstupní usměrňovač, a ON SE VYZNÁ, začne jej rvát z DPS i propoji v domění že celý problém způsobuje tento usměrňovač.


Obrovský nezdar Samsungu – konec výroby Galaxy Note 7

    Dobré jméno si firma buduje od založení zejména důrazem na nekompromisní kvalitu prováděných prací. Oproti běžným firmám provádějícím opravy střech a stavby nových krovů a střech, nabízíme vysokou odbornost a znalosti stavebních norem a postupů doporučovaných výrobci střešních krytin.
    Další problematika vychází ze zacházení se zdroji, pominu-li zanedbání čištění, tak jsou to mechanická poškození, která uvniř zařízení způsobí další mechanické problémy na DPS, mnohdy obtížně vyhledávané.
    Dále provádíme výměnu zasklení a těsnění u střešních oken, kterou se vylepší tepelně-izolační vlastnosti celého okna a ušetří se peníze za vytápění, případně odstraní příčina rosení vnitřního skla nebo zatékání do interiéru.Další důležitou částí střechy je krov – od jeho stavu velmi záleží na další životnosti celé střechy. V případě poškozeného dřevěného prvku krovu jej umíme odborně vyměnit nebo opravit, samozřejmě, že nejdříve odstraníme příčinu poškození, kterou je ve většině případů zatékání poškozenou krytinou nebo plechováním.
    Vzhledem k vysoké profesionalitě a dlouholetým zkušenostem podpořenými pravidelnými účastmi na školeních poskytuje naše firma základní záruku na dílo v trvání 60 měsíců.


Kontaktujte nás, máme otevřeno po - pá: 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00.

    Nabízíme komplexní řešení v oblasti generálních oprav, rekonstrukcí a modernizací obráběcích strojů již od roku 1990. Zabýváme se především generálními opravami, rekonstrukcemi a modernizacemi strojů.
    Společnost AMD představila a ukázala na Computexu nový POLARIS 10, konkrétně model Radeon RX 480. A že se jedná o dobře vyrobenou kartu se skvělým ...Více informací
    Cenu opravy nelze stanovit nějak zvlášť detailně, pokud si to někdo přeje - jen přeje, potom chce předvést tzv. věštění z křišťálové koule, v tom případě si spletl dveře, my nevěštíme. Je třeba zajít za těmi, kdo tento zákon vymysleli.
    Zpracováváme posouzení obráběcích strojů a strojních zařízení. Navrhujeme způsob odstranění zjištěných nedostatků a závad a návrhy realizujeme s cílem bezpečného provozu stroje. > více info
    Provozovatel a sídlo společnosti: JIRMAN s.r.o., Odborářská 264, 55001 Broumov, IČ:27487130, DIČ:CZ27487130, Společnost je registrována u: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka: C 21910.
    Jakoby se v poslední době strhla nákupní horečka mezi giganty IT, jako jsou Microsoft, Google a pozadu nezůstává ani Apple, ale polykají se i menší navzájem. ...Více informací


Střechy na klíč s důrazem na kvalitu

    Seagate uvedl novou rodinu 2,5palcových disků Barracuda, které se mohou pochlubit úložnou kapacitou až 5 TB. Použít se dají pro stolní počítače, ale také jako ...Více informací
    Koupí nový a zabastlí jej do DPS a ouha následuje další řada pokusů o oživení opakovaným zapínáním zařízení. Mezitím odpraví softstart. A tak se vydá do další sekce - výkonový blok. Zde najde vadnou diodu a tak ji opět vykosí nahradí novou a opět PRÁSK, PRÁSK, BUM pojistky opět lítají, ale to už dochází trpělivost majiteleli a finance opraváři. Strejda opravář už někam založil i šroubky a pistolkou poničil co se dalo.
    Pravidelné čištění od prachu je nanejvýš doporučeno, jinými slovy zde šetřit, je ŠPATNÉ!!!
    Před nedávnem oznámila společnost SONY Electronics svá nová prémiová bezdrátová sluchátka MDR-1000X. Jakožto lídr v technologii rušení okolního šumu na trhu, vybavila i tato sluchátka ...Více informací
    Při větším poškození je však nevyhnutná velká oprava nebo i celková rekonstrukce střechy, kterou Vám rádi oceníme a taky provedeme její realizaci na klíč.
    Jednou z našich specializací jsou opravy střech, se kterými máme více jak 17-ti leté zkušenosti.Menší opravy střech


Výměna displeje, notebook HP 250

    Omlouváme se všem zákazníkům, ale již neopravujeme klasické jednoduché stroje (bývalé RVHP) výroby, jako jsou univerzální soustruhy, frézky, vrtačky, vodorovné vyvrtávačky, klasické brusky, excentrické lisy a podobné stroje.
    V souladu s požadavky na bezpečný provoz strojů nabízíme účelové opravy jednotlivých konstrukčních skupin stroje či účelové opravy celého stroje, opravy odstraňující příčiny a následky havárií anebo generální opravy různých typů strojů.
    Nedávno společnost ASUS představila další verzi své řady základních desek TUF (The Ultimate Force), tentokrát TUF Sabertooth 990FX R3.0, která opět nabízí řadu novinek. Jedná ...Více informací
    Poměrně často se u nás na servise setkáváme s různými úkazy, nad kterými nám zůstává rozum stát a hlava jde kolem. Téměř dennodenně se setkáváme s různými ...Více informací
    Na finále přijde testování na přípravku a zkouška svárem. TADY SE OPĚT ODHALÍ PŘÍPADNÉ DALŠÍ POTÍŽE A CO DÁL??


na tomto místě chci předeslat, že oprava Vašeho porouchaného invertoru je možná

    Speciální a jednoúčelové obráběcí stroje,Vysoce výkonné a speciální brousící stroje.V souladu s požadavky na bezpečný provoz strojů nabízíme účelové opravy jednotlivých konstrukčních skupin stroje či účelové opravy celého stroje, opravy odstraňující příčiny a následky havárií anebo generální opravy různých typů strojů.
    Zná to každý alespoň trochu znalý motorista… Automobil šlape jak hodinky a z nenadání „zakucká“ (může a nemusí) a na přístrojovém panelu se rozsvítí ta či ...Více informací
    V zimním období nabízíme majitelům nemovitostí odstraňování sněhu a ledu ze střech a výškových objektů. Bezpečné shazování sněhu je levnější, než úhrada škod způsobených padajícím sněhem a ledovými pláty.
    Společnost ASUS opět posouvá hranice v oblasti bezdrátové technologie přenosu dat svých zařízení, a to se svým připravovaným routerem RT-AC58U ze třídy AC1300. Jedná se ...Více informací
    přívodní šňůra, vstupní napájecí můstek, soft start, výstupní usměrňovač, vizuelní prohlídka spojů a konektorů
    Provádíme stavby jednoúčelových strojů na základě technologických požadavků zákazníka, včetně řešení technologie obrábění a vypracování projektové dokumentace konstrukčního provedení. > více info


Stavba nových strojů dle konkrétních požadavků

    Používáme pouze prověřenou profesionální svařovací techniku a technologie od renomovaných firem s dlouholetými zkušenostmi. Sváření plastů, opravy plastu, renovace a rekonstrukce plastu jsou nejednoduší a nejlevnější způsob mnohdy nedostupných oprav plastu. Jsme schopni opravovat veškeré druhy plastu a většinu i zdánlivě nevratných poškození. Šetříme vám nejen peníze, ale i čas.
    Zdroj obr. www.omgubuntu.co.uk I když plnohodnotná verze skypového klienta pro operační systém Linux existuje, již pár let je ovšem zanedbávaná. Sice pár vylepšení se postupně ...Více informací
    Opravujeme šikmé i ploché střechy, včetně malých oprav – výměna poškozených nebo spadlých tašek či hřebenáčů, oprava hydroizolace ploché střechy, částečná výměna poškozeného nebo zkorodovaného oplechování, čištění žlabů, oprava střešních lávek, komínů či odfouklé omítky na štítové zdi a mnoho dalšího – to vše někdy stačí opravit nebo vyčistit a střecha může sloužit další dlouhá léta.
    V oblasti hydrauliky, pneumatiky a elektroinstalace strojůNahrazení některých mechanických pohonůPřevodovými skříněmi nebo variátory, elektromotory a frekvenčními měničiNáhrada lineárních nebo rotačních hydraulických pohonů elektrickými servopohony.


Další generace Samsung Galaxy S8 pouze ve verzi „edge“?

    Firma JIRMAN s.r.o., založena 18.1.2006, navazuje na činnost firmy Ladislav Jirman - OPRAVY A REKONSTRUKCE založené v roce 1996 se specializací na provádění pokrývačských, klempířských, tesařských, izolatérských a zednických prací.
    Pokud , ale chce zákazník cenu dopředu, tak vy už opravujete a ještě nevíte zda si zákazník opravu bude přát. ZDE JE RADA DRAHÁ
    LYNX Grunex ProGamer 2017 Nová generace nejúspěšnějšího herního počítače loňského roku. Česká značka LYNX ve spolupráci s profesionálními hráči, YouTubery a komunitou herního portálu Grunex ...Více informací
    V neposlední řadě nabízíme pravidelnou údržbu střechy, která včas odhalí možné problémy a jejich rychlé odstranění zabezpečí, že Vaše střecha bude neustále v dobré kondici a vydrží dlouhá léta.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00