Jak na věc


oprava zipů, ostrava

Oprava praskliny střešního boxu

    Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se blíží - probíhá od 9. do 13. října 2017. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili spoustu zajímavých měřidel - naplánujte si cestu do našeho stánku č. VP F / 010.
    Opravy měřidel používaných ve strojírenství, převážně oboru délka a úhel, provádíme od samotného vzniku naší společnosti v roce 1994. V prvopočátku jsme se zabývali opravami měřidel domácího výrobce SOMET. V závislosti na stále se zvětšujícím podílu zahraničních měřidel na českém trhu jsme se i v tomto směru přizpůsobili a zavedli pracovní postupy oprav měřidel širokého spektra značek.
    VEDAPLAN® je spolehlivé a ekonomické řešení pro velkoplošné ploché střechy. Pomocí těchto perfektních střešní fólií se střecha spolehlivě izoluje jen jednou vrstvou. Ve vysoce stabilních a proti poškození odolných střešních fóliích spočívá celé know-how a úspěch specialistů firmy VEDAG® na ploché střechy.
    V případě potřeby opravená měřidla zkalibrujeme v naší akreditované kalibrační laboratoři.Další informace, nejen o opravách měřidel, naleznete na našem paralelním webu www.servis-meridel.cz.Zde si můžete stáhnout formulář objednávky oprav/kalibrace měřidel.


Střešní box thule, roztržený bok

    Zaměřujeme se na opravu hydraulických čerpadel, hydromotorů a hydrogenerátorů. Zkušenosti máme s širokou paletou značek. V našich dílnách si poradíme s pístovými i zubovými čerpadly, hydraulickými rozvaděči,orbitálními motory a řídícími jednotkami. Často se zaměřujeme i na seřizování nákladních vozidel (např. Značky Tatra, Avia, Volvo, Man a jiné).
    Specializujeme se na všechny stavební činnosti související se stavbou, opravou, rekonstrukcí střech včetně zateplení a nátěru fasád. Dále zhotovujeme půdní vestavby. Vše od poradenské činnosti, projekční činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci zakázek týkající se střech a střešních krytin. Svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu prací, krátké termíny i případnou spolupráci při zajišťování přípravy stavby střechy a vyřízení potřebných úředních formalit.
    VEDATOP® zateplená střecha odolává každému počasí. Přitom se tato odolná střecha s dlouhou životností rychle a jednoduše pokládá. Tím přispívá při krátkých časových normách k dodržení termínu realizace. Optimální tepelnou izolaci zabezpečují v systému tepelně izolační desky z minerální vlny nebo cenově výhodné polystyrenové dílce.


Oprava sedřené černé lišty nárazníku

    S šindeli VEDAFORM® PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. Střešní systém VEDAFORM® zaručuje dlouhodobou ochranu proti dešti, sněhu a větru.
    Zajišťujeme opravu hydrauliky po celé České a Slovenské republice. Disponujeme třemi servisními vozy a týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří mají vysokou odbornost nejen v servisní činnosti hydraulických zařízení. V případě potřeby vás náš tým může navštívit a pokud je to možné, okamžitě závadu odstranit.
    Oprava hydrauliky je častým řešením, pokud zařízení nebylo při práci v pořádku nebo bylo přetěžováno. Aby vaše stroje dobře fungovaly, nabízíme pravidelné revize, které vám mohou ušetřit mnoho času a především starostí s rozbitým strojem. Nefunkčnost a poničení se nejčastěji objevuje v případě, kdy měl stroj součástky na pokraji opotřebovanosti nebo přetěžováním.


Přehled opravovaných měřidel v naší provozovně

    Stejně jako je pro kvalitu práce důležitý vztah ke konkrétní práci a je určující, aby řemeslník, hodinový manžel nebo pracovnice úklidu svou práci vykonávali rádi, stejně tak je důležitý vztah zaměstnance a zaměstnavatele. Pracovníci v komunitě Ferda jsou samostatní a sami zodpovídají za svou práci. Mají plnou svobodu se rozhodovat, který typ práce přijmou, sami rozhodují kdy a kde budou pracovat a sami také stanovují konečnou cenu projektů. Nejvyšší kritéria, která musí pracovník v komunitě Ferda splňovat, jsou vysoká kvalita práce a perfektní přístup k zákazníkovi. Volnost a svobodu rozhodování však pracovníci komunity nepostrádají, a právě to je jeden z nejdůležitějších faktorů pro naše spokojené zákazníky i naše členy komunity.
    S kreativní střechou VEDASTAR® se mohou uskutečnit neobvyklé myšlenky spolehlivě, rychle a čistě. Systém VEDASTAR® lepený za studena dává úplnou volnost tvarů pro spádové a strmé plochy. Uzavírá střechu perfektně technicky i opticky. Dvouvrstevnost a celoplošné lepení ještě více zajišťuje spolehlivost střešní izolace.
    Sami ze zkušenosti víme, že někdy na funkčním stroji stojí celá zakázka, která může být z důvodu nefunkčnosti pozdržena, čímž mohou vzniknout nemalé náklady nejen ze strany investora. Proto poskytujeme rychlý servis hydrauliky a v případě časové tísně se snažíme zakázku opravit přímo na místě. Pokud máte problémy s hydraulickými stroji, neváhejte nás kontaktovat a náš zkušený tým vás v blízké době navštíví.


Poskytujeme rychlý servis hydrauliky

    Možná se vám stala malá nehoda při vaší opravě (propálená deska, sedačka, interier, poškrábaná světla a pod.) i v tomto případě jsme schopni přijet a na místě pomoct řešit vzniklý problém. Potřebujete vyrobit něco většího z plastu, co by se špatně dopravovalo (regály nádrže svody a pod.) nebo se vám nechce k nám s vaším velkým autem (karavany kamiony sanitky a pod.) zavolejte a mi PŘIJEDEME K VÁM.
    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.
    HYPOZ s.r.o. má široké vybavení pro opravu, ale i výrobu hydrauliky. Zaměřuje se na stavební a zemědělské značky a v neposlední řadě také na nákladní vozidla. Využíváme certifikovaných materiálů a pro ověření kvality a bezpečnosti také certifikovanou zkušebnu, kde nové i opravené výrobky ověřujeme.Nabídka služeb je široká, proto nás neváhejte v případě jakýchkoliv dotazů či požadavků kontaktovat.


Oprava lezeček technologií No-Edge

    VEDAFLOR® vrací životnímu prostředí kousek přírody. U tohoto ekologického systému je vše, od penetračního nátěru až po vegetaci, optimálně sladěno. Vytvořit živou střechu je s ním poměrně jednoduchá záležitost. Hlavně pevné pásy nabízejí trvalou ochranu před prorůstáním kořenů. Systémy zelených střech “PUR”, “PLUS” a “PARK”.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00