Jak na věc


oprava rybářských prutů , brno

Oprava kytar, kytary na zakázku, výroba kytar.

    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Upozorňujeme vás, že od 27. července do 1. srpna 2018 budeme zavřeni. Přerušení je způsobeno tím, že máme letní dovolenou, ale budeme stále v kontaktu. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete zavolat na číslo +420 608210867 nebo nám napište. S pozdravem Big Tweak s.r.o.
    Možná se vám stala malá nehoda při vaší opravě (propálená deska, sedačka, interier, poškrábaná světla a pod.) i v tomto případě jsme schopni přijet a na místě pomoct řešit vzniklý problém. Potřebujete vyrobit něco většího z plastu, co by se špatně dopravovalo (regály nádrže svody a pod.) nebo se vám nechce k nám s vaším velkým autem (karavany kamiony sanitky a pod.) zavolejte a mi PŘIJEDEME K VÁM.
    Máte starý nábytek a nevíte co s ním? Líbí se vám hezké starožitnosti a rádi byste jimi vybavili byt, dům, či rekreační stavení? Neváhejte a obraťte se na náš restaurátorský ateliér, kde vám vaše přání pomůžeme splnit.


Opravy autoelektroniky Mercedes-Benz

    Jelikož se restaurováním nábytku zabýváme řadu let, můžeme vám nabídnout profesionální přístup především při restaurování židlí, křesel, skříně, komody či stolu, restaurování sofa, příborníku nebo sekretáře. Nabízíme restaurování nábytku všech historických stylů, renovaci částí nábytku, které se nedochovaly a poradenství, jak pečovat o starožitný nábytek. Mimo tyto konkrétní příklady restaurujeme samozřejmě veškeré uměleckoprůmyslové předměty ze dřeva.
    Restaurování znamená obnovu památek, uměleckých děl a starožitností, na kterých se podepsal jednak zub času a vlivy matky přírody, jednak (a často) „neodborná“ ruka člověka. V takovém případě je zapotřebí vyhledat odbornou pomoc, tj. vhodného restaurátora, který dá vše do pořádku.
    Vzhledem k tomu, že se stále více lidí potýká nejen s hardwarovými, ale také se softwarovými problémy během práci na počítači, nabízíme služby pro komplexní údržbu a čištění počítačů se systémem MS Windows nebo MacOS
    Dovolujeme si vám nabídnout služby v oblasti restaurování nábytku. Již mnoho let se zabýváme touto činností a můžeme vám tedy nabídnout v tomto směru profesionální přístup, především v restaurování židle, restaurování skříně, restaurování křesla, restaurování sofa, restaurování komody, restaurování stolu, restaurování příborníku, restaurování sekretáře, výplet sedáku, výplet židle. Mimo tyto konkrétní příklady restaurujeme také veškeré uměleckoprůmyslové předměty ze dřeva.


Opravy střech Brno - sdílejte nás

    Nejčastější závada je například na automobilu Škoda Octavia první generace, a to jsou tzv. padající ručičky kdy ukazatele na přístrojové desce(budíkách ) začnou během jízdy spadávat na nulu,až se nakonec mnohdy ani nezvednou.Nové budíky stojí několik tisíc, a my tuto závadu odstraňujeme už od 800,-Kč se zárukou. Podobné závady mají i jiné automobily a proto, máte-li nějakou elektrickou závadu na Vašem automobilu kontaktujte nás.. Rádi Vám pomůžeme.
    Vyrábím ručně akustické kytary zn. Stehno, které jsou v prodeji v několika hudebních prodejnách v Praze. Vzhledově jsou tyto kytary základní, ale vycházejí z konstrukce té nejvyšší kvality. Za přijatelnou cenu tak můžete mít vysoce kvalitní kytaru, která ovšem nemá zdobení hodné mistrů. Pro jejich skvělý zvuk ovšem zájem stále stoupá. Kytary si také můžete zakoupit přímo v mé dílně.
    restaurování starožitností, restaurování židle, restaurování skříně, restaurování sofa, restaurování komody, restaurování stolurestaurování starožitností, restaurování židle, restaurování skříně, restaurování sofa, restaurování komody, restaurování stolu
    Pokud potřebujete zakoupit nabíječku, ruské samolepky na klávesnici a jakékoliv jiné příslušenství nebo součástky, vše potřebné pro Vás objednáme a dovezeme na naši prodejnu.


Pozáruční SERVIS NOTEBOOKŮ ASUS v celé České republice

    Chtěl bych touto cestou poděkovat Petru Stehnovi za práci, kterou pro mně kdy udělal a dělá. Kytara z jeho rukou je vžy jako znovuzrozená a připravena rozdávat radost na našich koncertech.
    Za Petrem Stehnem jezdím se všemi svými kytarami jako k doktorovi. Petr rozumí své věci a staví krásné a výborně znějící nástroje – hned první kytaru, na kterou jsem si u něj zahrál, jsem chtěl kupovat!
    Občas se stane, že na Vašem automobilu přestane něco fungovat a může to být třeba přístrojová deska nebo nějaká řídící jednotka jako je například řídící jednotka motoru nebo řídící jednotka komfortního vybavení jako je BSI.Náklady na pořízení nové takovéto řídící jednotky se mohou mnohdy vyšplhat až na několik desítek tisíc korun. Naštěstí některé tyto součásti dokážeme opravit, a to za zlomek ceny nového dílu. telefonicky, anebo přes níže uvedený formulář.
    Opravy přístrojových desek digitálních i analogových všech značek - úprava softwaru, změna jazyku, opravy nefunkčních tachometrů či poničených předchozím neodborným zásahem, opravy a změna barvy podsvětlení.


Náhrady za Sada na opravy, zaveseni kol SKF VKDA 27003

    Petr Stehno and I have been friends for many years. I have always admired his dedication to handcrafting musical instruments as well as his achievements as a luthier.
    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Jsme rádi, že vás budeme moci informovat o tom, že nyní můžete platit za naše služby nejen hotově, ale také pomocí bankovních karet, včetně plateb Apple Pay a Google Pay. S pozdravem Big Tweak s.r.o.
    Náhrady za Sada na opravy, zaveseni kol SKF VKDA 27003Zaveseni, telo napravy SASIC 1325565168 KčID: 1325565Výrobce: SASICProduktová řada: Zaveseni, telo napravydostupný72hZaveseni, telo napravy SNR KS559.06428 KčID: KS559.06Výrobce: SNRProduktová řada: Zaveseni, telo napravydostupný
    Pokud Vás otravují viry a reklamní propagace z podezřelých webových stránek, které vedou ke zpomalení počítače, kontaktujte nás a my Vám vždy rádi pomůžeme.
    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Rádi Vás informujeme o aktualizaci našeho hlavního webu BigTweak.ru Nyní se web stal barevnější díky jednoduché a intuitivní navigaci. Těšíme se na Vás v našem servisním centru. S pozdravem Tým Big Tweak s.r.o.


Oprava 16-ti památkově chráněných komínů Brno.

    S Petrem spolupracuji od roku 1995. Jeho nástroje jsou výjimečné a originální, skvěle ladí a dobře sedí v ruce. Je to poctivá ruční práce, která vás nezklame ani po 20 letech používání.
    restaurování starožitností, restaurování židle,  restaurování skříně,  restaurování sofa,  restaurování komody,  restaurování stolurestaurování starožitností, restaurování židle,  restaurování skříně,  restaurování sofa,  restaurování komody,  restaurování stolu
    Restaurátora je dobré kontaktovat ve chvíli, kdy máte starožitný nábytek, se kterým si nevíte rady. Po zhodnocení jeho stavu Vám navrhneme postup, který bude vyhovovat jak Vašim potřebám, tak peněžence. Nábytek se dá buď jen vyčistit a zakonzervovat (zejména s ohledem na poškození dřevokazným hmyzem či houbami) nebo lze provést jeho kompletní zrestaurování. I tam se dá obvykle zvolit různý postup povrchových úprav s rozdílnou finanční náročností.
    Poskytujeme širokou škálu služeb v rámci opravy počítačů, monobloků, notebooků, tabletů a telefonů v oblasti hardwaru a softwaru. Uvedené ceny se vztahují na typické závady, ale v případě nestandardní situace nám vždy můžete zavolat a získat bezplatnou konzultaci.


Oprava propálené sedačky z alcantary

    restaurování nábytku,  oprava nábytku,  renovace nábytku,  restaurování nábytku,  oprava nábytku,  renovace nábytku, restaurování nábytku,  oprava nábytku,  renovace nábytku, restaurování nábytku,  oprava nábytku,  renovace nábytku,
    Ke kytarám pana Petra Stehna mohu sdělit pouze to nejlepší. Jsou skvěle vypracované a mají skvělý zvuk. Jednu z jeho kytar jsem použil na posledním albu Olympicu místo světových značek.
    Vždycky když Petr vyrobí nějakou kytaru, tak se po ní nedočkavě vrhnu. Je to vždy nástroj, který vás inspiruje, naprosto naplňuje a splňuje vaše představy o zvuku nástroje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00