Jak na věc


oprava průmyslových podlah

Náhrady za Sada na opravy, zaveseni kol SKF VKDA 27003

    Nejčastější závada je například na automobilu Škoda Octavia první generace, a to jsou tzv. padající ručičky kdy ukazatele na přístrojové desce(budíkách ) začnou během jízdy spadávat na nulu,až se nakonec mnohdy ani nezvednou.Nové budíky stojí několik tisíc, a my tuto závadu odstraňujeme už od 800,-Kč se zárukou. Podobné závady mají i jiné automobily a proto, máte-li nějakou elektrickou závadu na Vašem automobilu kontaktujte nás.. Rádi Vám pomůžeme.
    Vyrábím ručně akustické kytary zn. Stehno, které jsou v prodeji v několika hudebních prodejnách v Praze. Vzhledově jsou tyto kytary základní, ale vycházejí z konstrukce té nejvyšší kvality. Za přijatelnou cenu tak můžete mít vysoce kvalitní kytaru, která ovšem nemá zdobení hodné mistrů. Pro jejich skvělý zvuk ovšem zájem stále stoupá. Kytary si také můžete zakoupit přímo v mé dílně.
    S Petrem spolupracuji od roku 1995. Jeho nástroje jsou výjimečné a originální, skvěle ladí a dobře sedí v ruce. Je to poctivá ruční práce, která vás nezklame ani po 20 letech používání.
    Ke kytarám pana Petra Stehna mohu sdělit pouze to nejlepší. Jsou skvěle vypracované a mají skvělý zvuk. Jednu z jeho kytar jsem použil na posledním albu Olympicu místo světových značek.
    Vzhledem k tomu, že se stále více lidí potýká nejen s hardwarovými, ale také se softwarovými problémy během práci na počítači, nabízíme služby pro komplexní údržbu a čištění počítačů se systémem MS Windows nebo MacOS


Oprava provrtané díry ve dně bazénu

    Náhrady za Sada na opravy, zaveseni kol SKF VKDA 27003Zaveseni, telo napravy SASIC 1325565168 KčID: 1325565Výrobce: SASICProduktová řada: Zaveseni, telo napravydostupný72hZaveseni, telo napravy SNR KS559.06429 KčID: KS559.06Výrobce: SNRProduktová řada: Zaveseni, telo napravydostupný
    Pokud potřebujete zakoupit nabíječku, ruské samolepky na klávesnici a jakékoliv jiné příslušenství nebo součástky, vše potřebné pro Vás objednáme a dovezeme na naši prodejnu.
    Chtěl bych touto cestou poděkovat Petru Stehnovi za práci, kterou pro mně kdy udělal a dělá. Kytara z jeho rukou je vžy jako znovuzrozená a připravena rozdávat radost na našich koncertech.
    Občas se stane, že na Vašem automobilu přestane něco fungovat a může to být třeba přístrojová deska nebo nějaká řídící jednotka jako je například řídící jednotka motoru nebo řídící jednotka komfortního vybavení jako je BSI.Náklady na pořízení nové takovéto řídící jednotky se mohou mnohdy vyšplhat až na několik desítek tisíc korun. Naštěstí některé tyto součásti dokážeme opravit, a to za zlomek ceny nového dílu. telefonicky, anebo přes níže uvedený formulář.


Oprava volantu Mitsubishi po vystřeleném airbagu

    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Jsme rádi, že vás budeme moci informovat o tom, že nyní můžete platit za naše služby nejen hotově, ale také pomocí bankovních karet, včetně plateb Apple Pay a Google Pay. S pozdravem Big Tweak s.r.o.
    Za Petrem Stehnem jezdím se všemi svými kytarami jako k doktorovi. Petr rozumí své věci a staví krásné a výborně znějící nástroje – hned první kytaru, na kterou jsem si u něj zahrál, jsem chtěl kupovat!
    Petr Stehno and I have been friends for many years. I have always admired his dedication to handcrafting musical instruments as well as his achievements as a luthier.
    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Upozorňujeme vás, že od 27. července do 1. srpna 2018 budeme zavřeni. Přerušení je způsobeno tím, že máme letní dovolenou, ale budeme stále v kontaktu. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete zavolat na číslo +420 608210867 nebo nám napište. S pozdravem Big Tweak s.r.o.
    Pokud Vás otravují viry a reklamní propagace z podezřelých webových stránek, které vedou ke zpomalení počítače, kontaktujte nás a my Vám vždy rádi pomůžeme.


Příklady oprav notebooků ASUS v našem servisu

    Vždycky když Petr vyrobí nějakou kytaru, tak se po ní nedočkavě vrhnu. Je to vždy nástroj, který vás inspiruje, naprosto naplňuje a splňuje vaše představy o zvuku nástroje.
    Dobrý den, vážení zákazníci firmy Big Tweak s.r.o. Rádi Vás informujeme o aktualizaci našeho hlavního webu BigTweak.ru Nyní se web stal barevnější díky jednoduché a intuitivní navigaci. Těšíme se na Vás v našem servisním centru. S pozdravem Tým Big Tweak s.r.o.
    Možná se vám stala malá nehoda při vaší opravě (propálená deska, sedačka, interier, poškrábaná světla a pod.) i v tomto případě jsme schopni přijet a na místě pomoct řešit vzniklý problém. Potřebujete vyrobit něco většího z plastu, co by se špatně dopravovalo (regály nádrže svody a pod.) nebo se vám nechce k nám s vaším velkým autem (karavany kamiony sanitky a pod.) zavolejte a mi PŘIJEDEME K VÁM.
    Poskytujeme širokou škálu služeb v rámci opravy počítačů, monobloků, notebooků, tabletů a telefonů v oblasti hardwaru a softwaru. Uvedené ceny se vztahují na typické závady, ale v případě nestandardní situace nám vždy můžete zavolat a získat bezplatnou konzultaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00