Jak na věc


oprava myček aeg

Opravy myček nádobí všech typů a značek

    Standardně opravujeme myčky nádobí v lokalitách Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 13, Praha-západ, Beroun a okolí (Zdice, Hořovice, Dobřichovice…). V případě potřeby se lze dohodnout i na opravě myčky v jiné lokalitě.
    Myčky nádobí opravujeme v naprosté většině přímo u zákazníka, jen pokud je k opravě myčky potřeba složitější a časově náročnější úkon, odvážíme myčku nádobí do našeho servisu. Pro opravu myček používáme kvalitní náhradní díly od renomovaných výrobců s ohledem na cenu. Na žádost zákazníka samozřejmě do myčky nádobí namontujeme díl od originálního výrobce.
     Základní sazba za výjezd technika v Praze je minimálně 877 Kč s DPH. Technik Vám sdělí odhadní cenu a závadu. Pak je již jen na Vás zda si spotřebič necháte opravit či nikoli. V případě opravy se výjezd technika nepřičítá..
    Provádíme pozáruční opravy myček nádobí Bosch, AEG, Whirpool, Beko a mnoha dalších značek. A to jak myčky volně stojící, tak myčky vestavné. Oproti jiným servisům, nabízíme možnost opravy elektronického modulu, místo výměny celého, většinou dost drahého náhradního dílu, který lze koupit pouze u originálního výrobce. Samozřejmě za předpokladu, že to je technicky možné.


Nikolčická 620, 691 76 Šitbořice

    Mimo servisu myček nádobí poskytujeme též poradenství při nákupu nové myčky. Podle specifických požadavků zákazníka, doporučíme vhodný typ myčky na nádobí (vestavná myčka nádobí, stolní myčka nádobí, myčka se speciálními funkcemi, velikost myčky atd.), zajistíme nákup myčky nádobí, myčku dovezeme, nainstalujeme a vystavíme doklad o odborné montáži pro potřeby záručního servisu myčky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00