Jak na věc


oplocení bez základů

Paleta pro 26 plotových patek detail >>

    Vážení chovatelé, hospodáři, na našich webových stránkách jsme pro Vás připravili prezentaci některých realizovaných oplocení pastvin pro hospodářská zvířata i farmové chovy zvěře, či oplocení golfových hřišť proti škodám zvěře zhotovených naší firmou tzv."na klíč". Stavbou oplocení se zabýváme od roku 1993. „Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas. Záleží na tom, co děláte den za dnem", proto rok 2006 byl mezníkem, od kdy se této aktivitě věnujeme skutečně naplno. Nyní disponujeme již třemi samostatnými montážními skupinami, které působí nejen v Čechách a na Moravě, ale také v zahraničí.
    V souladu s Vašimi potřebami nabízíme veškeré práce a služby od dodávky materiálu nebo prostého zatlučení kůlů až po kompletní realizaci pastevního oplocení tzv."na klíč".
    Jedná se o oplocení, jehož kořeny pocházejí z Nového Zélandu, odkud se šířilo více než století díky profesionálním ohradářům celým světem. I my tento specifický typ oplocení prezentujeme a stavíme s poctivým přístupem dle tradičních postupů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00