Jak na věc


omezení plateb v hotovosti

DOPRAVNÍ INFORMACE - Zahraniční dopravní omezení

    Přehled zásadních dopravních opatření na komunikační síti hl. m. Prahy. Jedná se o uzavírky a omezení dopravy související s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí, opravami a rekonstrukcemi tramvajových tratí, údržbou a čištěním tunelů a dalších prací na významných pražských komunikacích.
    Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.
    Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?
    Od 23.2.2019 15:35 do 17:40 v ulicích Hedečská, 17. listopadu v obci Králíky okres Ústí nad Orlicí PČR nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí 2 havarovaná vozidla 2 x OA bez zranění.Událostí jsou ovlivněny oba dva směry


5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

    Nad rámec publikovaných informací JSDI jsou k některým omezením a uzavírkám připojeny další dokumenty nebo obrázky, které blíže popisují důvod omezení, změny ve vedení dopravy v okolí omezení, změny v MHD, plánky objízdných tras, atd.
    V tématu najdete také informace o plánovaných uzavírkách a omezeních, které již byly schváleny příslušným úřadem, ale ještě nejsou prezentovány v JSDI.
    Vzhledem k množícím se dotazům k průjezdnosti křižovatkou Dašická x kpt. Jaroše (rychlodráha) nabízíme podrobný návod, jak se správně dopravně chovat na této křižovatce.
    Od 23.2.2019 16:00 do 18:05 v ulici Cyrilometodějská v obci Valašské Klobouky okres Zlín nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí 3 havarovaná vozidla 3 x OA bez zranění. Vozovka průjezdná jedním pruhem. Na místo PČR.Událostí jsou ovlivněny oba dva směry
    Informace o aktuálních dopravních událostech, nehodách, omezeních, uzavírkách, objízdných trasách a aktuální hustotě provozu na území města Pardubice a okolí nově najdete na mapovém portálu města v tématu Dopravní situace. Prezentovaná data jsou převzata z Jednotného systému dopravních informací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00