Jak na věc


omalovánky k vytištění zimní sporty pinterest

Seznam obrázků online ke stažení zdarma

    Na výběr máte online ke stažení omalovánky pro děti rozdělené do 15 kategorií. Nejoblíbenější kategorií jsou omalovánky se zvířátky kde je přes 50 obrázků nejrůznějších zvířat. Za všechny jmenujme třeba slona, koně nebo pejska. Dále za zmínku stojí kategorie spojovačky, která obsahuje trošku jiné omalovánky. Tyto omalovánky nemají namalované obrysy, ale pouze body označené čísly, které musíte nejdříve spojit. Je to trochu složitější a nejsou proto určené pro úplně nejmenší.
    Vážení rodiče, kluci, holky. Dostali jste se na web obsahující dětské omalovánky k vytištění zdarma. V tuto chvíli zde můžete nalézt přes 500 obrázků k vybarvení - omalovánek k tisku pro kluky, chlapečky, pro dívky, holčičky, pro naše malá štístka, ratolesti, pro nejmenší, školáky i předškoláky, zkrátka pro všechny malé hravé děti. Tyto omalovánky k vytištění jsou k dispozici online, zdarma ke stažení. Můžete je bezplatně vytisknout prostřednictvím běžné inkoustové nebo laserové tiskárny na papír.
    Co jsou to vlastně omalovánky? Omalovánky jsou jednobarevné kresby s pouze nakreslenými obrysy různých objektů. Jsou nejen oblíbenou zábavou malých dětí, ale i výukovou pomůckou. Omalovánky totiž napomáhají rozvíjet mnoho dovedností. Učí děti pracovat s pastelkami (eventuálně s křídami, fixami nebo vodovými barvami) díky čemuž se dětem zlepšuje jemná motorika rukou. Omalovánky se využívají též v psychologii. Takové ambice však tento web rozhodně nemá.


Omalovánky k vytisknutí, Obrázky k tisku zdarma

    Kompletní seznam omalovánek ke stažení k tisku pro děti dostupných na těchto stránkách: Japonka, Zahájení, Mešita, Slečna, Houpací koník, Domeček, Podzim, Písmeno T, Husa, Babička, Loď, Části těla, Stolička, Javorový list, VW Brouk, Hruška, Písmeno B, Budova, Kamion, Modlící se muž, Ježíš, Astronauti, Holčička, Banán, Dáma a král, Krásný motýl, Číslo 4, Koník, Kalhotky, Vánoční koledníci, Vysavač, Bunda, Mapa světa, Dort, Eskymáci, Indián, Minerva, Diamant, Ryba, Ohniště, Hračky, Králíček, Dinosaur, Koně, Člun, Stan, Tah věží, Bojovnice pestrá, Knihovna, Zahájení hry, Papírová loď, Písmeno C, Květák, Rak, Tramp, Rybička, Kukuřice, Koníček, Záchranný kruh, Písmeno U, Mandala, Lachtan, Stádo ovcí, Pustý ostrov, Květ, Tulipán, List, Číslo 2, Harmonikářka, Písmeno G, Monster, Motýl, Žába, Čtyřlístek, Samuel 24:1-12, Auto, Adam a Eva, Upír, Halloween, Vzpěrač, Kokosová palma, Otrokář a otrok, Letadélko, Zářivka, Husky, Klobouk, Písmeno L, Vázanka, Trouba, Athéna, Parní mašinka, Tlouštík, Na
    Další kategorie stojící za zmínku jsou písmena abecedy. U každého písmenka je ilustrační obrázek objektu začínajícího stejným písmenem. Jedná se však o názvy v angličtině, které se většinou neshodují s prvním písmenem v češtině. Tyto omalovánky k vybarvení se proto hodí hlavně pro výuku angličtiny.
    Omalovánky mohou vybarvovat i dospělí nebo dokonce senioři (důchodci). Zatímco u dětí rozvíjí omalovánky především jemnou motoriku ruky, pro dospělé působí antistresově. Antistresové omalovánky pro dospělé jsou hitem poslední doby.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00