Jak na věc


okolo třeboně pasou se tam koně akordy

Iterreg Rakousko - Česká republika

    Novinkou ročníku 2018 je protažení trasy závodu do sousedního Rakouska. Start druhé etapy bude v rakouském městečku Litschau. Kulturní program na Stadtplatz Litschau začíná ve čtvrtek 6. září 2018 již v 10,00 hod.
    Atmosféra závodu je velmi podmanivá. Diváci kolem tratě vedoucí kouzelnou jihočeskou krajinou jsou svědky dechberoucích soubojů závodníků v kopcích, spurtech a dojezdech v centrech jihočeských měst. Průměrná rychlost závodníků přesahuje neuvěřitelných 40 km/h.
    Stejně jako v minulých letech, budou závodníci poměřovat síly v pěti dnech. Závod zavítá celkem do sedmi startovních či cílových měst, kde se již tradičně bude konat dvouhodinový kulturní program, a to jak před startem, tak před příjezdem závodníků do cíle.
    Mezinárodní cyklistický etapový závod Okolo jižních Čech 2019 se koná od 4. do 8. září 2019.Je součástí Světového poháru v silniční cyklistice a tedy v kategorii závodů mezinárodní cyklistické federace UCI 2.2. Jedná se o druhý nejvýznamnější závod a zároveň o nejdelší etapový závod v silniční cyklistice v České republice. Letos proběhne již sedmý ročník. Závod je velice dobře znám mezi českou i evropskou cyklistickou špičkou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00